כתיבת כתבי טענות

תביעה כל שהיא מתחילה עם הגשת כתב טענות ע"י התובע או בא כוחו אל הנתבע. בכתב הטענות מפורטות לרוב העובדות אשר הביאו את התובע להתלונן על הנתבע. כתיבת כתב הטענות הוא למעשה אבן הדרך הראשונה בתהליך כולו ובהרבה מאוד פעמים לאחר כתיבת כתב הטענות והגשתו הצד הנתבע מנסה לסיים את ההליך בפשרה או בפיצוי. אם זה לא קורה התובע יכול להתקדם הלאה ולתבוע את הצד שכנגדו. בשלב הגשת כתבי הטענות גם יכול התובע להגיש לנתבע הודעות צד ג' ובקשות לפיצוי זמני.

כאמור, כתיבת כתב טענות לרוב מסתיימת בפשרה או בפיצוי מכיון שהצד שכנגד מבין שאם לא יפתור את הבעיה שנוצרה הוא עלול למצוא את עצמו מנהל קרב משפטי. לכן, כבר בשלב כתיבת כתב הטענות, בין אם מדובר בתביעה קטנה ובין אם מדובר בתביעה גדולה, יש צורך בעבודת כתיבה מקצועית, ברורה ובהירה - עדיף עם ניסוח משפטי-מקצועי שיבהיר לצד השני את מידת הרצינות של התובע.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 03-792-2929

מי בכלל צריך שיכתבו לו כתב טענות?

  • עורכי דין עסוקים שמעדיפים לנצל את הזמן לעיסוקים חשובים יותר כמו דיונים ופגישות עם לקוחות.
  • כל אדם מן השורה שרוצה להגיש תביעה בבית דין לתביעות קטנות.
  • כל עורך דין שמלאכת הכתיבה לא חביבה עליו במיוחד.

לא כל אחד מסוגל לכתוב כתב טענות

וזו הסיבה שלא כדאי לכם לעשות זאת לבד. אנחנו נשמח לעזור לכם. את עבודת הכתיבה יקבל עורך דין מוסמך ומנוסה בכתיבת כתבי טענות. אנחנו נשמע מכם את פרטי המקרה, נבקש מכם לשלוח לנו מסמכים ועובדות המתארות את שאירע ומיד לאחר מכן נשב לכתוב את כתב הטענות. לאחר הכתיבה יבצע עורך דין נוסף בדיקה ואימות של הנתונים ובדיקה נוספת של כתב הטענות. אתם תקבלו אותו אליכם בתוך מספר ימים.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

צרפו קובץ (לא חובה) גודל מקסימלי - 3 מ"ב

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת...