שירותי כתיבת ספרים והוצאה לאור במקום אחד

אנו יודעים בדיוק איך אתם מרגישים לגבי הספר העתידי שלכם - זהו סוג של חלום עבור רוב האנשים. עוד יותר מרגש לדעת שצוות מסור של מומחים וכותבים מקצועיים יכול לעזור לכם להפוך את החלום למציאות.

אנו בכתבנית מציעים שירותי כתיבה והוצאה לאור לספרים או שירותי כתיבת צללים. אנחנו יכולים להשלים כל היבט שנדרש בהפקת ספר, כולל כתיבה, שכתוב, עריכה, הגהה, עיצוב, הדפסה והוצאה לאור, עיצוב עטיפה ואפילו איור איורים.

הספר שלכם

גם אם יש לכם טיוטת כתב יד כתובה או שאתם רק מתחילים לדון באפשרות שמישהו אחר יכתוב את הספר שלכם בשבילכם -  אצלנו תוכלו למצוא את כל התשובות והפתרונות לכתיבת הספר הבא שלכם.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 03-792-2929

האם אי פעם ניסיתם להחליף את הבלמים ברכב שלכם? לבנות בית? להטיס מטוס ג'מבו 747 ללא ידע וכישורים? ברור שלא. אבל שאלות מגוחכות אלו הן רק הכנה לשאלה הבאה: אתם לא חושבים שכתיבת ספר והוצאתו לאור מצריכה ידע וניסיון?

יש הרבה שלבים והיבטים הנוגעים להוצאה לאור של ספר איכותי, והם כרוכים בעבודה משותפת של מספר רב של אנשים שכל אחד מהם מומחה בתחומו. אבל איך מוצאים את כל המומחים האלה? לשם כך כדאי לפנות אלינו, אנו מעסיקים צוות גדול של כותבים, עורכים, מגיהים, מאיירים, מעצבים גרפיים ומוציאים לאור. אנו ננהל עבורכם את הפרוייקט המורכב הזה - מאלף ועד תו.

כל הדרוש לספר שלכם תחת קורת גג אחת!

אנו מציעים שירותי כתיבת ספרים, סופרים וכל השירותים הנדרשים להוצאה לאור של ספר, עריכה והגהה ברמה הגבוהה ביותר!

שירותים אלו נועדו להצלחה שלכם, בין אם אתם רוצים להוציא לאור ספר בהוצאה עצמית או ללכת על המסלול המסורתי. אם עדיין לא החלטתם, אנחנו יכולים לשוחח יחד על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

צרפו קובץ (לא חובה) גודל מקסימלי - 3 מ"ב

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת...