עולם הדיגיטל של השנים האחרונות מזמן לנו אפשרויות למידה שלא חלמנו עליהם. כבר אין צורך בכיתה עם מרצה ותלמידים. ניתן ללמוד מכל מקום בו התלמידים נמצאים ובזמן שלהם. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט וקורס דיגיטלי בו ההרצאות הוקלטו מראש. המון מנחים ומרצים עלו על הטרנד ומעבירים את ההרצאות ואת השיעורים שלהם בקורסים דיגיטליים והתחום של לימודים מרחוק צובר תאוצה מטורפת. אין כמעט מרצה או מנחה שלא מחזיק בקורס דיגיטלי כזה או אחר בנוסף לפעילות הרגילה שלו.

יותר מזה, לא מעט בעלי עסקים שאינם מרצים ומנחים "עלו על הגל" ויצרו קורסים מעולים בתחומים בהם פועל העסק שלהם. הקורסים הדיגיטליים הללו ממצבים את אותם בעלי עסקים כמומחים בתחומם וכמובילי דעה.

מה צריך כדי להפיק קורס דיגיטלי טוב?

לפני הכל יש צורך ברעיון. הרעיון יכול להיות כל דבר כמעט. מ"קורס אקסל", "קורס עריכת סרטים ממצלמת הסלולרי", "קורס להעלאת ערכים לויקיפדיה" ועד "קורס טכנאות רנטגן". כמעט כל דבר שעולה בדעתכם יכול להפוך לקורס דיגיטלי.

לאחר מכן יש צורך בתכנון של הקורס עצמו, תחקיר, כתיבה של אינדקס מערכי שיעור, כתיבת תוכן השיעורים, תסריטים לכל שיעור, צילום בפועל עם צלם וציוד מלא הכולל מצלמה, טלפרומטר ותאורה ובסיום עריכת וידאו מקצועית של סרטוני השיעורים שכוללת תוספות של אנימציה לסרטונים. הצילומים מתבצעים באולפן עם מסך ירוק או מסך כחול שמאפשר החלפת רקעים והטמעת גרפיקות ואנימציה רלוונטית לתוכן.

כל זה כלול בשירות שאנחנו מספקים כשהחבילה הבסיסית שלנו של הפקת שיעורים מצולמים עם אנימציה לקורסים דיגיטליים, עומדת על 7 שיעורים מלאים בני כ-15 דקות כל אחד.

איך זה עובד בעצם?

אנחנו ניפגש ונתכנן יחד את הקורס שלכם (הקמנו בעבר קורסים דיגיטליים ויש לנו מומחים לנושא). לאחר שנבצע תחקיר, קבלת חומרים מקצועיים מכם וכתיבה של אינדקס מערכי השיעור, נעביר לכם את החומרים לאישור. לאחר מכן נפנה אל כתיבת תוכן השיעורים והתסריטים לכל שיעור שגם הם יעברו את אישורכם.

מיד אחר כך נתאם יום צילומים שלם בנוכחותכם לשם צילום 7 השיעורים ובסיום נערוך את כל חומרי הגלם בהתאם לתסריטים יחד עם אנימציה חדשנית ומהנה עד לקבלת השיעורים המוכנים. השיעורים כמובן ישלחו אליכם בקבצים מוכנים להעלאה למערכות הקורסים הדיגיטליים השונות.

למי זה מתאים?

הפקה וצילום של קורסים דיגיטליים עם אנימציה מתאימים לבעלי אתרים נישתיים המתמחים בנושא מסויים, למרצים, מורים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם שרוצים למצב את העסק שלהם כבר סמכא בתחומו אבל בעיקר לכאלה שרוצים להנגיש את המידע לתלמידים בצורה שהיא חוויתית ומהנה ולא רק בצורה של הרצאה רגילה.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

צרפו קובץ (לא חובה) גודל מקסימלי - 3 מ"ב

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת...