ספר באנימציה

כתיבת ביוגרפיות

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

סיפור חיים שמקבל חיים מחדש

ביוגרפיה אישית היא לא רק ספר, היא סיפור חיים ההופך למורשת והנצחה לדורות הבאים. לכן כשרוצים לסכם חיים של בן אדם, לפרוט את כל ההישגים, התחנות השונות בחייו ועולמו האישי – צריך לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר, שתרתק את הקורא וגם שתישאר רלוונטית כמזכרת נצחית.
אנחנו מתמחים במתן שירותי כתיבה לכל סוגי התוכן, ביניהם גם בכתיבת ביוגרפיות אישיות. הכותבים שלנו עורכים את התחקיר המקיף על חייו ופועלו של האדם עליו הם כותבים, ויוצאים לדרך לכתיבת הספר השלם הכולל סיפור אישי, עובדות ונקודת מבט אישית העוטפת את הכול. כתיבת ביוגרפיות, זה אנחנו.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

לא קל לכתוב ביוגרפיה. ביוגרפיה היא לא רק סיכום של השכלתו, עבודתו והישגיו של האישיות עליה כותבים. היא גם קצת יותר על חייו האישיים. כל המידע הזה צריך להיות כתוב בצורה כזו שתלכוד את תשומת הלב של הקורא ברגע שהוא מתחיל בקריאת הביוגרפיה ותשמש הנצחה של זיכרון ומורשת לדורות הבאים. אם אתם חושבים על כתיבת ביוגרפיה, עליכם או על אישיות אחרת אבל לא יודעים מאיפה להתחיל – כנראה שיהיה כדאי לכם לחפש שירות של כתיבת ביוגרפיות במקום זאת.

כתיבת ביוגרפיה – סיפור חיים

אם אתם מחפשים שירות כתיבה לביוגרפיה שלכם, אתם צריכים לחפש חברה מוכרת, אמינה וכזו שיכולה להבטיח ביוגרפיה איכותית שכתובה היטב. למרבה המזל, הגעתם למקום הנכון משום ששירותי הכתיבה שלנו מסתמכים על כותבי תוכן מעולים עם עשרות שנים של ניסיון וידע שיהפוך את הביוגרפיה שלכם למרשימה מאוד.

שירותי כתיבת הביוגרפיות שלנו

קל לעבוד איתנו. לאחר שתשאירו פרטים, נציג מקצועי שלנו יחזור אליכם. יחד תאפיינו את העבודה ותמלאו הזמנה, כמו גם את נתונים ומידע חשוב לצורך כתיבת הביוגרפיה. אנו נבדוק את הנתונים שלכם ונבחר את הכותב הטוב ביותר שיעבוד על הביוגרפיה שהזמנתם. אתם תיפגשו עם הכותב שלנו לאורך מספר פגישות כדי לדון בשאלות הנוגעות לביוגרפיה שלכם במהלך העבודה. לקראת סיום, תקבלו טיוטה של ​​הביוגרפיה כך שתוכלו לבדוק אם יש משהו שאתם רוצים לשנות. ברגע שתהיו מרוצים מהתוצאה, אנחנו נלטש ונבצע הגהה לביוגרפיה לפני שליחתה אליכם.

אצלנו תקבלו:

  •  תוכן נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
  •  תוכן שישמור על כבוד האישיות עליה תכתב הביוגרפיה.
  • סופר מנוסה בכתיבת ביוגרפיות.

הזמינו את הביוגרפיה האיכותית ביותר עוד היום

שירותי כתיבת ביוגרפיות בהחלט יכולים להוריד את העומס מעל הכתפיים שלכם אבל בהחלט חשוב לוודא שאתם בוחרים את החברה הנכונה והמתאימה ביותר לכך. אם אתם רוצים שהביוגרפיה שלכם תיקרא בעתיד – אתם בהחלט צריכים לדבר איתנו עוד היום.

אל תחכו דקה – צרו איתנו קשר ותנו למומחים שלנו ליצור לכם או ליקיריכם ביוגרפיה ייחודית ומיוחדת.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן