דף הבית » כתיבת תוכן » מדריך למשתמש בחנות התוכן הדיגיטלית של כתבנית

מדריך למשתמש בחנות התוכן הדיגיטלית של כתבנית

מכירים את החנות שלנו? זו שדרכה אפשר להזמין בקלות ובנוחות תכנים ופוסטים לאתרים ולנכסים הדיגיטליים שלכם? אם לא, אז זה הזמן.

אם כבר הזמנתם דרכה תכנים אז הנה קצת הסברים מתוך הקרביים של המערכת כדי שההזמנות הבאות שלכם יהיו קצת יותר נוחות ומהירות.

כדי לצפות בהזמנות הקודמות שלכם ולבצע פעולות חשובות, עמדו כעת על הלשונית “חנות” פה למעלה, לחצו על “החשבון שלי” ותגיעו לאיזור האישי שלכם.

שם יש כמה אפשרויות בצד ימין.

1. לוח הבקרה – מרכז את המידע הבסיסי ואת הפרטים שלכם. מלוח הבקרה של החשבון ניתן לראות את ההזמנות האחרונות שלכם, לנהל את כתובות המשלוח והחיוב, ולערוך את הסיסמה ופרטי החשבון.

2. הזמנות – באיזור זה תוכלו לראות את עיקרי ההזמנות האחרונות שלכם. מספר ההזמנה, התאריך בו היא בוצעה, מה הסטטוס שלה ומה הסכום ששילמתם עבורה. כפתור ה”צפייה” שנמצא בסוף כל הזמנה יעביר אתכם לפירוט ההזמנה שבוצעה ולאפשרות להזמין מוצר נוסף דומה לשם חיסכון בזמן. הנה צילום מסך לאיך זה נראה:

הזמנות עבר באתר כתבנית

3. הורדות – אם רכשתם מוצר דיגיטלי שניתן להורדה בעבר, הוא יופיע כאן ותוכלו להוריד אותו שוב ושוב. אם הזמנתם תכנים אתם תקבלו אותם ישירות למייל. פרטי גישה לקורסים נשלחים למייל איתו נרשמתם.

4. כתובות – כאן נמצאת הכתובת שלכם. ניתן לערוך אותה בכל עת.

5. אמצעי תשלום – בעתיד תוכלו לשמור כאן את אמצעי התשלום שלכם במקום להזין אותם בכל פעם מחדש.

6. פרטי חשבון – כאן יופיעו פרטיכם המלאים וכאן גם תוכלו לשייך את החשבון שלכם אצלנו לחשבון הפייסבוק שלכם לטובת כניסה מהירה יותר בעתיד.

פורסם ב: כתיבת תוכן

תגיות: | | |

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן