דף הבית » תוכן ויזואלי – הפקת סרטונים, סרטי וידאו, סרטי תדמית ואנימציה

תוכן ויזואלי – הפקת סרטונים, סרטי וידאו, סרטי תדמית ואנימציה

כמעט כל איש שיווק שתפגשו ידבר איתכם על זה שאתם צריכים להשקיע בתוכן ויזואלי. וזה נכון, לא סתם הרשתות החברתיות הצומחות ביותר היום משלבות תוכן ויזואלי בכמות גבוהה. החל בפייסבוק, עבור לאינסטגרם וכלה בטיקטוק. האמת שהסיבה לכך די פשוטה. וידאו מייצר מעורבות מאוד גדולה של כמה חושים ויכולות. שמיעה, ראיה, קריאה, הבנה או למידה, הפנמה אבל גם זיכרון ויזואלי חזק מאוד.

שימו וידאו אחד באחד העמודים שבאתר שלכם ותראו איך ממוצע זמן השהיה עולה שם פלאים. לא סתם. גולשים אשכרה צופים בסרטים ובסרטונים ולרוב דרך הנייד.

לא רק הגולשים, גם גוגל מצטרפת לחגיגה

אחד הסימנים שמנועי החיפוש ובראשם גוגל בוחנים כל הזמן הוא זמן שהייה באתר. ככל שיותר גולשים שוהים באתר שלנו יותר זמן, כך גוגל “מבינה” שהאתר שלנו יותר מעניין ולכן היא מדרגת אותו גבוה. אחת הדרכים להגדלה של זמן שהיה באתר היא הוספה של קטעי וידאו, סרטונים שתומכים בתוכן ואפילו קטעי תוכן מלאים שעיקרם הוא הוידאו ולא הטקסט.

מוצרי הוידאו שלנו
 1. מוצרי וידאו תדמיתיים לחברות, עסקים ואירועים
 2. סרטוני פרסומת וחשיפה למוצרים ושירותים
 3. הפקת שיעורי וידאו לקורסים דיגיטליים
 4. מוצרי וידאו לקידום אתרים SEO
 5. כתבות והפקות טלויזיוניות
 6. מוצרי RTM (תגובה מהירה לאירוע מתרחש)
 7. סרטוני עדות (Testimonials) וחוויות לקוח
 8. טורי וידאו וסרטוני הפגנת ידע
 9. סרטי אנימציה והנפשה
 10. סרטי וסרטוני הדרכה
 11. מוצרי וידאו מדהימים נוספים
 12. מוצרי וידאו, סרטים וסרטונים בהתאמה אישית

מחלקת הוידאו שלנו בכתבנית יודעת לספק מגוון שירותים בתחום הזה. אנחנו מפיקים את הסרטים והסרטונים על בסיס חומרים שאתם שולחים לנו (תמונות מהעסק, סרטים מהנייד וכדומה) אבל גם אם אין לכם – אנחנו נספק לכם אותם כחלק מהשירות וללא תוספת תשלום!

הצוותים שלנו יודעים גם להפיק סרטונים בשטח, ראיונות איתכם במשרדכם, התלוות אל הצוותים שלכם שעובדים בשטח ועוד הפקות של תכני וידאו שיקלו על האתר שלכם ועל הנכסים הדיגיטליים שלכם להיות אטרקטיביים, מעניינים, מושכים ובעלי ערך. הן בעיני הגולשים, והן בעיני גוגל והרשתות החברתיות השונות.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

אצלנו תקבלו:

 • הפקות תוכן, סרטים וסרטונים מכל הסוגים ולכל הצרכים.
 • שירות מלא וכולל. מהתסריט ועד קובץ הוידאו הסופי.
 • זמני תגובה ועבודה מהירים במיוחד.

מוצרי וידאו תדמיתיים לחברות, עסקים ואירועים


סרטון תדמית קולע

סרטון תדמית לא יקר, קצר וקולע באורך של כדקה עם מסרים שיווקיים והצגתכם או העסק שלכם בצורה מרשימה. מעולה לשילוב בעמודי אודות, פרופילי חברה או למטרות תדמית ויחסי ציבור. את החומר הוויזואלי לסרט הזה אנו מקבלים מכם ואם יש צורך אנו עורכים השלמות ממאגרי המדיה שלנו.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון תדמית קולע

סרט תדמית מקצועי כולל יום צילום מלא

סרט תדמית מקצועי ומכובד בן כ-2 דקות. הסרט מבוסס על יום צילומים שלם וכולל מסרים שיווקיים והצגתכם או העסק שלכם בצורה מרשימה. מעולה לשילוב בעמודי אודות, פרופילי חברה או למטרות תדמית, עיתונות ויח”צ.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרט תדמית מקצועי

כתבת שטח תדמיתית

כתבת שטח טלויזיונית אמיתית בת כ-3 דקות עם קריינות שכוללת תחקיר אובייקטיבי/אוהד עליכם או על החברה שלכם, הן כתב שטח מקצועי מול מצלמה (On-camera) והן צלם עם ציוד מלא. כתבות כאלה נקראות לעיתים כתבות תוכן שיווקי והן מעולות לאתרי חדשות, למגזינים דיגיטליים, לבלוגרים משקיעים, לערוצי טלוויזיה ולבעלי אתרי תוכן מקצועי.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לכתבת שטח תדמיתית

כתבת שטח חדשותית

כתבת שטח בדומה לכתבות השטח שרואים בטלויזיה. הכתבה בת כ-3 דקות עם קריינות והיא כוללת תחקיר על אייטם חדשותי, כתב שטח מקצועי מול מצלמה (On-camera) וצלם עם ציוד מלא. בתום הצילומים עריכת וידאו מקצועית. כתבות מסוג זה מעולות לאתרי חדשות, למגזינים דיגיטליים, לבלוגרים משקיעים, לערוצי טלוויזיה ולבעלים של אתרי תוכן מקצועי.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לכתבת שטח חדשותית

סרטוני פרסומת וחשיפה למוצרים ושירותים


סרטוני פרסומת למגוון פלטפורמות

אנו מפיקים סרטוני פרסומת מכל הסוגים, בהתאמה אישית ותוך אפיון מדויק, המובילים לתוצאות בשטח. אל תוותרו על ההזדמנות לתת בוסט לשיווק של העסק שלכם, עם סרטוני פרסומת מקצועיים, המשלבים בין שימוש בטכנולוגיה חדשנית לבין הבנה מעמיקה באסטרטגיות שיווק אפקטיביות. השילוב הזה הוא מה שיוביל את גם את העסק שלכם, להגשמה מלאה ורווחיות גבוהה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון חשיפת מוצר


סרטוני חשיפה למוצרים חדשים

סרטונים קצרים (בני כדקה) ולא יקרים עם מוזיקה והתבססות על תמונות וסרטונים מכם. סרטונים אלה מיועדים לשווק מוצר חדש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון חשיפת מוצר


סרטוני חשיפה לשירותים חדשים

סרטונים קצרים (בני כדקה) ולא יקרים עם מוזיקה והתבססות על תמונות וסרטונים מכם. סרטונים אלה מיועדים לשווק שירות חדש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון חשיפת שירות

סרטוני פרסומת עם דמות וירטואלית

סרטוני פרסומת בני כדקה וממש לא יקרים עם קטעי וידאו יפהפיים ומרהיבים אותם מלווה דמות אנימטיבית וירטואלית שתקריין בקולה (או בקול שתבחרו) את המסרים אותם תרצו להעביר לקהל היעד. סרטונים אלה מיועדים לשווק שירותים באמצעי הפרסום השונים באינטרנט, והדמות שתיבחר יכולה לשמש כפרזנטורית באתר האינטרנט או באפליקציה שלכם.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון פרסומת עם דמות וירטואלית


הפקת שיעורי וידאו לקורסים דיגיטליים


שיעורים מצולמים לקורסים דיגיטליים

מדובר בהפקת וידאו מקורית. זה למעשה קורס דיגיטלי שלם שמכיל סדרת שיעורים. המוצר שלנו כולל את כל חלקי ההפקה. מכתיבת תכנים ל-7 שיעורים (עד 15 דקות כל שיעור) בליווי מקצועי שלכם, ועד הצילום ועריכת הוידאו כולל אפקטים ויזואליים והמחשתיים של השיעורים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לקורס דיגיטלי בן 4 שיעורי וידאו

הפקת קורס דיגיטלי על בסיס שיעורים והרצאות

מדובר בהפקת וידאו מקורית שמתבססת על סדנה או שיעורים שאתם בין כה וכה מעבירים. המוצר שלנו כולל את ההכוונה שלכם לקראת יום הצילום, יום צילומים מלא שלאחריו מופקים 7 שיעורים (עד 15 דקות כל שיעור) בליווי מקצועי שלכם. עריכת הוידאו כוללת אפקטים ויזואליים והמחשתיים של השיעורים על בסיס המצגות והחומרים שמשמשים אתכם לצורך ההרצאות השוטפות שלכם.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לקורס דיגיטלי בן 4 שיעורי וידאו

מוצרי וידאו לקידום אתרים SEO


סרטונים קצרים לקידום אתרים

סרטונים קצרים (בני דקה) ולא יקרים עם תסריט ומוזיקה שמיועדים לתמוך בתוכן טקסטואלי ולהאריך זמני שהיה באתר.

הזמנה אונליין אפשר לעשות פה.

דוגמה לסרטון קצר לקידום אתרים

סרטונים לקידום עם קריינות

סרטונים קצרים (בני דקה) ולא יקרים עם תסריט, מוזיקה וקריינות מקצועית שמיועדים לתמוך בתוכן טקסטואלי, להאריך זמן שהיה באתר ולתת נופך עוצמתי לתוכן הטקסטואלי.

הזמנה אונליין אפשר לעשות פה.

דוגמה לסרטון קצר לקידום אתרים עם קריינות

כתבות והפקות טלויזיוניות


כתבת צבע מגזינית

מדובר בסרטים בני 6 דקות שבתוכם גלומה הפקה שלמה שמסקרת אירוע או נושא מסוים. כתבות כאלה כוללות יציאה לשטח של צוות צילום למשך יום ומשתמשים בה לרוב ערוצי טלויזיה, חברות אקסטרים וטיולים, מחלקות HR, חברות רכב וכדומה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות


כתבות מסע ואתגר

כתבות מסע או סרטי מסע אלה הם סרטים בני 6 דקות שבתוכם גלומה הפקה שלמה שמסקרת אירוע או נושא דינמי ומתפתח. כתבות מסע ואתגר כאלה כוללות יציאה לשטח של צוות צילום והפקה למשך יממה שלמה או כמה יממות ומשתמשים בה לרוב ערוצי טלויזיה, חברות אקסטרים וטיולים, מחלקות HR, חברות רכב וגופים דומים במטרה להציג את האנשים שמאחורי המותג בסביבת הפעילות הטבעית שלהם.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה


מוצרי RTM (תגובה מהירה לאירוע מתרחש)


סרטוני תגובה מהירה (RTM)

הסרטונים הקצרצרים הללו מוכנים על ידינו בתוך כמה שעות כתגובה מהירה לאירוע שחשוב לכם לחוות עליו דעה או להיות מעורבים בו.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות


סרטוני תגובה מהירה (RTM) עם תוכן לקוח

הסרטונים הקצרצרים הללו מוכנים על ידינו בתוך כמה שעות כתגובה מהירה לאירוע חדשותי חשוב שאתם צריכים להגיב ולהיות מעורבים בו. כאן אנחנו משלבים תמונות וסרטונים מקוריים שלכם בתוכן הויזואלי.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות


סרטוני עדות (Testimonials) וחוויות לקוח


סרטון עדות סלפי

בסרטון העדות הלקוח שלכם מעיד ומספר על החברה או העסק שלכם, על השירות המעולה שהוא קיבל ועד כמה הוא מרוצה מהמוצר או השירות שרכש. הסרטון (בן כדקה) מבוסס על עדות אותה המעיד מצלם בעצמו אבל תוך הכוונה ומיקוד שלנו בהיבט השיווקי. הסרטון עובר עריכה מקצועית והוא משמש ככלי שיווקי ראשון במעלה שהרי אין הנחתום מעיד על עיסתו…

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות


חבילת סרטוני עדות מקצועיים

יום צילום המלווה ע״י צוות צילום מקצועי ובמסגרתו 4 לקוחות נותנים עדות על החברה/העסק שלך, על השירות ועד כמה הם מרוצים ממה שהם רכשו. סרטונים מסוג זה הם כלי שיווקי ראשון במעלה וניתן אף לראות אותם בדפי בית של אתרים ובעמודי נחיתה ממירים במיוחד.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה

טורי וידאו וסרטוני הפגנת ידע


סרטון מונולוג יחיד שמפגין ידע מקצועי

במשך חצי יום צילום מתלווה אליך צלם שמסקר את הפעילות שלך בשטח ומאפשר לך להפגין את הידע המקצועי שלך בתחומים בהם אתה עוסק. את התוכן המקצועי אנו מכינים יחד איתך. הסרטון מוגש בצורה נעימה לעין כמונולוג ויש לו אפקט גדול על האמינות ועל הדרך בה אתה נתפס בעיני הצופים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה

חבילת סרטוני הפגנת ידע מקצועי

במשך יום צילומים שלם מצולמים 4 סרטונים שמהווים מעין טור מקצועי בו איש המקצוע (אתם, או מישהו מטעמכם) מפגין את הידע המקצועי שיש לו ב-4 תחומים בהם הוא עוסק. את התוכן המקצועי אתם כותבים בהתאם להנחיות שלנו. הסרטונים מוגשים בצורה נעימה לעין כמונולוג ויש להם אפקט גדול על אמינות ועל הדרך בה נתפס המצולם.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה

חבילת סרטוני הפגנת ידע מקצועי (הכל כלול)

במשך יום צילומים שלם מצולמים 4 סרטונים שמהווים מעין טור מקצועי בו איש המקצוע (אתם, או מישהו מטעמכם) מפגין את הידע המקצועי שיש לו ב-4 תחומים בהם הוא עוסק. את התסריטים והתוכן המקצועי אנו כותבים עבורכם. הסרטונים מוגשים כמונולוג ויש להם אפקט גדול על אמינות ועל הדרך בה נתפס המצולם.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה

סרטי אנימציה והנפשה


סרטוני אנימציה

סרטוני הנפשה בני דקה עם תוספת טקסט (ואפילו סרטוני וידאו קצרים על גבי האנימציה) וקריינות. את התסריט אתם כותבים לפי הנחיות שנספק לכם. אנו מכינים סרטונים כאלה בעיקר כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט (אאוטבריין, טאבולה, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון אנימציה

סרטוני אנימציה עם תסריטאי מקצועי

אלו סרטוני הנפשה בני עד דקה וחצי הכוללים בניית דמויות ואנימציות בהתאמה אישית עם תוספת טקסט, קריינות ויעוץ + כתיבת תסריט על ידי תסריטאי מקצועי. אנו מכינים סרטונים כאלה בעיקר כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט (אאוטבריין, טאבולה, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון אנימציה עם תסריט מקצועי

סרטוני אנימציה פרימיום

סרטוני אנימציה ברמת פרימיום כוללים בניית דמויות ואנימציות מאפס על ידי אנימטור מקצועי. הסרטון בן כדקה, מופק עם תוספת טקסט, קריינות וכתיבת תסריט על ידי תסריטאי מקצועי. אנו מכינים סרטונים כאלה בעיקר כדי להעביר מסר מסוים, להנגיש רעיון ולהמחיש אותו, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים, כפרסומות לטלוויזיה ולדיגיטל וכהמחשה ללקוחות שכבר רכשו אצלכם שירות או מוצר.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה

סרטוני לוח לבן (Whiteboard)

סרטונים קצרים בני דקה בהם התסריט שאתם כותבים מועבר כסיפור מאויר (עם תוספת טקסט היכן שנדרש) באמצעות טוש או גיר שרץ על גבי מסך או לוח כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר, ללמד, להדריך או להדגים טכניקה. עלות הפקת סרטונים כאלה לא יקרה והם מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון Whiteboard

סרטוני לוח לבן (Whiteboard) עם תסריט מקצועי

סרטונים בני דקה וחצי המועברים כסיפור מאויר (עם תוספת טקסט היכן שנדרש) באמצעות טוש או גיר הרץ על גבי מסך או לוח כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר, ללמד, להדריך או להדגים טכניקה. בתהליך ההפקה מעורב תסריטאי מקצועי כדי למקסם את יעילות העברת המסרים. זהו סרטון שמומלץ מאוד לפרסום בערוצי הדיגיטל השונים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון לוח לבן עם תסריט מקצועי

סרטוני אפטר אפקטס (After Effects) עם תסריט מקצועי

אלו סרטונים בני דקה עם אנימציית אפטר של אדובי. סרטוני אפטר מעולים להדגמות של מוצרים, של תרחישים ושל ממשקי אינטרנט. נעשה בהם גם שימוש נרחב בדיגיטל. בתהליך ההפקה מעורב תסריטאי מקצועי כדי למקסם את יעילות העברת המסרים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון אפטר אפקט

סרטי וסרטוני הדרכה


סרטוני הדרכה לאתרים ולאפליקציות

סרטונים אלו מיועדים להדריך גולשים או משתמשים באתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות, ממשקי משתמש שונים ותוכנות. שימוש נבון בסרטונים הללו משיג כמה מטרות. הוא מוריד את העומס על נציגי השירות שלכם, הוא מאפשר לגולש או למשתמש לבצע פעולות מורכבות בממשק שלכם עם הדרכה צמודה והכי חשוב, עם הדרכה נכונה הוא גם יכול לשמש ככלי שיווקי רב ערך.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון הדרכה על אתר/אפליקציה

הפקת סרטי אינפוגרפיקה

סרטוני אינפוגרפיקה מתאימים מאוד להצגה של תהליכים מורכבים או כאלה שיש בהם תהליכים, נתונים ומספרים רבים. סרטי אינפוגרפיקה גם משמשים ככלי הסברה ראשון במעלה עבור משקיעים, לקוחות, שותפים ותלמידים. השירות שלנו כולל את כל שלבי ההפקה של סרטון האינפוגרפיקה. מהתחקיר, כתיבת תסריט מקצועי, בימוי, הפקה, עריכה ויצירת האינפוגרפיקה – לעיתים גם בשילוב של אנימציה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרט אינפוגרפי

הפקת סרטי הדרכה קלאסיים

סרטוני הדרכה הם כלי ראשון במעלה כדי להמחיש תהליכים מורכבים, להסביר מתודות או לשימוש ככלי אינפורמטיבי עבור ארגונים בהם מגוייסים עובדים לתפקידים שונים שוב ושוב. סרטי הדרכה גם משמשים לא מעט ככלי הסברתי על אופן השימוש בכלים ובמכשירים, אלקטרוניקה וגאדג’טים, הדרכות בטיחות וכדומה. השירות שלנו כולל את כל שלבי ההפקה, תחקיר, כתיבת תסריט מקצועי, בימוי, הפקה, עריכה ואנימציה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרט הדרכה

מוצרי וידאו מדהימים נוספים


הפקת סרטונים ויראליים

סרטונים ויראליים הם חלומו הרטוב של כל איש שיווק. למעשה סרטון ויראלי חוסך את הצורך בתקציב הפצה עבורו כי הגולשים (שכל כך “נגנבים” ממנו) כבר עושים זאת בעצמם. השירות כולל תחקיר, חשיבה על קונספט ותסריט מנצח, בימוי, הפקה, עריכה ואנימציה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סמל play
סרטון דוגמה בהכנה

סרטוני פרסומת לטיקטוק

אין ספק שבטיקטוק שורצים כל המיליניאלס. הם גוררים את ההורים והחברים לאתגרים השונים והפלטפורמה הזו הולכת ומאיימת על פייסבוק ואינסטגרם. אם אתם רוצים למכור להם משהו אתם חייבים לפגוש אותם בטיקטוק. ואיך מפרסמים שם? עם סרטוני וידאו קצרצרים (15-25 שניות) ויראליים שבועטים במקומות מפתיעים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמאות לסרטוני VSL

סרטוני מכירה VSL

סרטוני VSL (ראשי תיבות של “video sales letter”) הם סרטוני וידאו בהם טקסט רץ על המסך וקריין מקריא את הכתוב. דפי נחיתה שכוללים VSLים ממירים הרבה יותר מדפי נחיתה שיש בהם רק טקסט ותמונות. סרטוני VSL משמשים לרוב ככלי שיווקי מעולה בתוכניות שותפים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמאות לסרטוני VSL

צילום כנסים

כנסים הם לחם חוקו של כל ארגון גדול. יש כנסים שמיועדים לקידום מכירות ויש כנסים מקצועיים המיועדים להביא שתפ”ים לארגון. כדי לשמר את עוצמת הכנס כדאי לחשוב מראש על צילום שלו. הכוונה היא לא בלהעמיד צלם שיצלם את האירוע בלבד אלא לחשוב מראש ולתכנן אסטרטגיית תוכן שתאפשר לייצר לאחר הכנס עשרות או מאות סרטונים שיפמפמו את הצלחת המותג והכנס ברשתות החברתיות, ביוטיוב ושיופצו על ידי נציגי השירות של המותג ככלי לשימור או גיוס לקוחות חדשים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמאות לסרטוני VSL

מוצרי וידאו, סרטים וסרטונים בהתאמה אישית


אנחנו מודעים לכך שלכל אחד יש צרכים ורצונו משלו. יתכן ולא מצאת בדיוק את המוצר שחיפשת בעמוד הזה ולכן חשוב לנו להדגיש כי מחלקת המדיה שלנו ערוכה לתת פתרונות וידאו, סרטים וסרטונים בהתאמה אישית לכל צורך, בכל אורך ובכל סוג של הפקה. יש מאחורי הצוות שלנו יותר מ-20 שנות ניסיון בהפקות וידאו ואנחנו יותר מנשמח לשפוך את כל הניסיון העצום שלנו על ההפקה שלך.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן