כמעט כל איש שיווק שתפגשו ידבר איתכם על זה שאתם צריכים להשקיע בתוכן ויזואלי. וזה נכון, לא סתם הרשתות החברתיות הצומחות ביותר היום משלבות תוכן ויזואלי בכמות גבוהה. החל בפייסבוק, עבור לאינסטגרם וכלה בטיקטוק. האמת שהסיבה לכך די פשוטה. וידאו מייצר מעורבות מאוד גדולה של כמה חושים ויכולות. שמיעה, ראיה, קריאה, הבנה או למידה, הפנמה אבל גם זיכרון ויזואלי חזק מאוד.

שימו וידאו אחד באחד העמודים שבאתר שלכם ותראו איך ממוצע זמן השהיה עולה שם פלאים. לא סתם. גולשים אשכרה צופים בסרטים ובסרטונים ולרוב דרך הנייד.

לא רק הגולשים, גם גוגל מצטרפת לחגיגה

אחד הסימנים שמנועי החיפוש ובראשם גוגל בוחנים כל הזמן הוא זמן שהייה באתר. ככל שיותר גולשים שוהים באתר שלנו יותר זמן, כך גוגל "מבינה" שהאתר שלנו יותר מעניין ולכן היא מדרגת אותו גבוה. אחת הדרכים להגדלה של זמן שהיה באתר היא הוספה של קטעי וידאו, סרטונים שתומכים בתוכן ואפילו קטעי תוכן מלאים שעיקרם הוא הוידאו ולא הטקסט.

מחלקת הוידאו שלנו בכתבנית יודעת לספק מגוון שירותים בתחום הזה. אנחנו מפיקים את הסרטים והסרטונים על בסיס חומרים שאתם שולחים לנו (תמונות מהעסק, סרטים מהנייד וכדומה) אבל גם אם אין לכם – אנחנו נספק לכם אותם כחלק מהשירות וללא תוספת תשלום!

הצוותים שלנו יודעים גם להפיק סרטונים בשטח, ראיונות איתכם במשרדכם, התלוות אל הצוותים שלכם שעובדים בשטח ועוד הפקות של תכני וידאו שיקלו על האתר שלכם ועל הנכסים הדיגיטליים שלכם להיות אטרקטיביים, מעניינים, מושכים ובעלי ערך. הן בעיני הגולשים, והן בעיני גוגל והרשתות החברתיות השונות.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

אצלנו תקבלו:

 • הפקות תוכן, סרטים וסרטונים מכל הסוגים ולכל הצרכים.
 • שירות מלא וכולל. מהתסריט ועד קובץ הוידאו הסופי.
 • זמני תגובה ועבודה מהירים במיוחד.
מה אנחנו מציעים?
 • סרטונים קצרים לקידום אתרים – סרטונים קצרים (בני דקה) ולא יקרים עם מוזיקה שמיועדים לתמוך בתוכן טקסטואלי ולהאריך זמני שהיה באתר. 480 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה. הזמנה אונליין אפשר לעשות פה.
 • סרטונים קצרים לקידום אתרים עם קריינות – סרטונים קצרים (בני דקה) ולא יקרים עם מוזיקה וקריינות מקצועית שמיועדים לתמוך בתוכן טקסטואלי, להאריך זמן שהיה באתר ולתת נופך עוצמתי לתוכן הטקסטואלי. 780 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה. הזמנה אונליין אפשר לעשות פה.
 • סרטוני חשיפה למוצרים חדשים – סרטונים קצרים (בני כדקה) ולא יקרים עם מוזיקה והתבססות על תמונות וסרטונים מכם. סרטונים אלה מיועדים לשווק מוצר חדש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט. 1980 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • סרטוני חשיפה לשירותים חדשים – סרטונים קצרים (בני כדקה) ולא יקרים עם מוזיקה והתבססות על תמונות וסרטונים מכם. סרטונים אלה מיועדים לשווק שירות חדש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט. 1980 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • סרטון תדמית קולע – סרטון תדמית לא יקר, קצר וקולע עד דקה עם מסרים שיווקיים והצגתכם או העסק שלכם בצורה מרשימה. מעולה לשילוב בעמודי אודות, פרופילי חברה או למטרות תדמית ויחסי ציבור. 1980 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • סרט תדמית מקצועי – סרט תדמית מקצועי ומכובד בן כ-2 דקות. הסרט מבוסס על יום צילומים שלם וכולל מסרים שיווקיים והצגתכם או העסק שלכם בצורה מרשימה. מעולה לשילוב בעמודי אודות, פרופילי חברה או למטרות תדמית, עיתונות ויח"צ. 7880 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • כתבת שטח תדמיתית – כתבת שטח טלויזיונית אמיתית בת כ-3 דקות שכוללת תחקיר אובייקטיבי/אוהד עליכם או על החברה שלכם, הן כתב שטח מקצועי מול מצלמה (On-camera) והן צלם עם ציוד מלא. כתבות כאלה נקראות לעיתים כתבות תוכן שיווקי והן מעולות לאתרי חדשות, למגזינים דיגיטליים, לבלוגרים משקיעים, לערוצי טלוויזיה ולבעלי אתרי תוכן מקצועי. 7880 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • כתבת שטח חדשותית – כתבת שטח בדומה לכתבות השטח שרואים בטלויזיה. הכתבה בת כ-3 דקות והיא כוללת תחקיר על אייטם חדשותי, כתב שטח מקצועי מול מצלמה (On-camera) וצלם עם ציוד מלא. בתום הצילומים עריכת וידאו מקצועית. כתבות מסוג זה מעולות לאתרי חדשות, למגזינים דיגיטליים, לבלוגרים משקיעים, לערוצי טלוויזיה ולבעלים של אתרי תוכן מקצועי. 7880 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • שיעורים מצולמים לקורסים דיגיטליים – הפקת וידאו מקורית שמיועדת לשמש כסדרת שיעורים של קורס דיגיטלי שלם. השירות כולל את כל חלקי ההפקה. מכתיבת תכני השיעורים (בליווי מקצועי שלכם), ועד הצילום ועריכת הוידאו של השיעורים. 4580 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • שיעורים מצולמים לקורסים דיגיטליים עם אנימציה – הפקת וידאו מקורית שמיועדת לשמש כסדרת שיעורים של קורס דיגיטלי שלם. השירות כולל את כל חלקי ההפקה. מכתיבת תכני השיעורים (בליווי שלכם), ועד הצילום ועריכת הוידאו של השיעורים. הפקת סרטונים אלה כרוכה בשילוב מסך ירוק/כחול ומשולבת בהם גם אנימציה. 6680 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • כתבת צבע מגזינית – מדובר בסרטים בני 6 דקות שבתוכם גלומה הפקה שלמה שמסקרת אירוע או נושא מסוים. כתבות כאלה כוללות יציאה לשטח של צוות צילום למשך יום ומשתמשים בה לרוב ערוצי טלויזיה, חברות אקסטרים וטיולים, מחלקות HR, חברות רכב ודומיהם. 9880 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • כתבת מסע צבעונית – כתבות מסע או סרטי מסע אלה הם סרטים בני 6 דקות שבתוכם גלומה הפקה שלמה שמסקרת אירוע או נושא דינמי ומתפתח ושמתפרשת על פני יממת צילומים שלמה. כתבות צבע כאלה כוללות יציאה לשטח של צוות צילום למשך כ-24 שעות ומשתמשים בה לרוב ערוצי טלויזיה, חברות אקסטרים וטיולים, מחלקות HR, חברות רכב וגופים דומים. מחיר: כתלות בהגדרת הפרוייקט.
 • סרטוני תגובה מהירה (RTM) – הסרטונים הקצרצרים הללו מוכנים על ידינו בתוך כמה שעות כתגובה מהירה לאירוע שחשוב לכם לחוות עליו דעה או להיות מעורבים בו. 780 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • סרטוני תגובה מהירה (RTM) עם תוכן לקוח – הסרטונים הקצרצרים הללו מוכנים על ידינו בתוך כמה שעות כתגובה מהירה לאירוע חדשותי חשוב שאתם צריכים להגיב ולהיות מעורבים בו. כאן אנחנו משלבים תמונות וסרטונים מקוריים שלכם בתוכן הויזואלי. 1180 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • סרטון עדות סלפי – בסרטון העדות הלקוח שלכם מעיד ומספר על החברה או העסק שלכם, על השירות המעולה שהוא קיבל ועד כמה הוא מרוצה מהמוצר או השירות שרכש. הסרטון מבוסס על עדות אותה המעיד מצלם בעצמו אבל תוך הכוונה ומיקוד שלנו בהיבט השיווקי. הסרטון עובר עריכה מקצועית והוא משמש ככלי שיווקי ראשון במעלה שהרי אין הנחתום מעיד על עיסתו… 480 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • חבילת סרטוני עדות מקצועיים – יום צילום המלווה ע״י צוות צילום מקצועי ובמסגרתו 4 לקוחות נותנים עדות על החברה/העסק שלך, על השירות ועד כמה הם מרוצים ממה שהם רכשו. סרטונים מסוג זה הם כלי שיווקי ראשון במעלה וניתן אף לראות אותם בדפי בית של אתרים ובעמודי נחיתה ממירים במיוחד. 8800 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • חבילת סרטוני הפגנת ידע מקצועי – במשך יום צילומים שלם מצולמים 4 סרטונים שמהווים מעין טור מקצועי בו איש המקצוע (אתם, או מישהו מטעמכם) מפגין את הידע המקצועי שיש לו ב-4 תחומים בהם הוא עוסק. את התוכן המקצועי אתם כותבים בהתאם להנחיות שלנו. הסרטונים מוגשים בצורה נעימה לעין כמונולוג ויש להם אפקט גדול על אמינות ועל הדרך בה נתפס המצולם. 8800 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • חבילת סרטוני הפגנת ידע מקצועי (הכל כלול) – במשך יום צילומים שלם מצולמים 4 סרטונים שמהווים מעין טור מקצועי בו איש המקצוע (אתם, או מישהו מטעמכם) מפגין את הידע המקצועי שיש לו ב-4 תחומים בהם הוא עוסק. את התוכן המקצועי אנו מכינים יחד איתכם. הסרטונים מוגשים כמונולוג ויש להם אפקט גדול על אמינות ועל הדרך בה נתפס המצולם. 10,400 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • סרטון מונולוג יחיד שמפגין ידע מקצועי – במשך חצי יום צילום מתלווה אליך צלם שמסקר את הפעילות שלך בשטח ומאפשר לך להפגין את הידע המקצועי שלך בתחומים בהם אתה עוסק. את התוכן המקצועי אנו מכינים יחד איתך. הסרטון מוגשים בצורה נעימה לעין כמונולוג ויש לו אפקט גדול על אמינות ועל הדרך בה אתה נתפס בעיני הצופים. 5800 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • סרטוני אנימציה - סרטוני הנפשה עם תוספת טקסט (ואפילו סרטוני וידאו קצרים על גבי האנימציה) וקריינות. אנו מכינים סרטונים כאלה על בסיס תכנים שלכם בעיקר כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט (אאוטבריין, טאבולה, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב. 1980 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • סרטוני אנימציה פרימיום - סרטוני הנפשה ברמת פרימיום הכוללים בניית דמויות ואנימציות בהתאמה אישית על ידי אנימטור עם תוספת טקסט, קריינות ויעוץ + ליווי צמוד של תסריטאי מקצועי. אנו מכינים סרטונים כאלה בעיקר כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט (אאוטבריין, טאבולה, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב. 4980 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • סרטוני לוח לבן (Whiteboard) – סרטונים המועברים כסיפור מאויר (עם תוספת טקסט היכן שנדרש) באמצעות טוש או גיר הרץ על גבי מסך או לוח כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר, ללמד, להדריך או להדגים טכניקה. עלות הפקת סרטונים כאלה לא יקרה והם מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב. 780 ש"ח בתוספת מע"מ.
 • סרטוני לוח לבן (Whiteboard) עם תסריט מקצועי – סרטונים המועברים כסיפור מאויר (עם תוספת טקסט היכן שנדרש) באמצעות טוש או גיר הרץ על גבי מסך או לוח כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר, ללמד, להדריך או להדגים טכניקה. בתהליך ההפקה מעורב תסריטאי מקצועי כדי למקסם את יעילות העברת המסרים. זהו סרטון מומלץ מאוד לפרסום בערוצי הדיגיטל השונים. 1580 ש"ח בתוספת מע"מ. דוגמה יש פה.
 • הפקת סרטונים ויראליים – סרטונים ויראליים הם חלומו הרטוב של כל איש שיווק. למעשה סרטון ויראלי חוסך את הצורך בתקציב הפצה עבורו כי הגולשים (שכל כך "נגנבים" ממנו) כבר עושים זאת בעצמם. השירות כולל תחקיר, חשיבה על קונספט ותסריט מנצח, בימוי, הפקה, עריכה ואנימציה. מחיר: כתלות בהגדרת הפרוייקט.
 • הפקת סרטי הדרכה – סרטוני הדרכה משמשים כלי ראשון במעלה כדי להמחיש תהליכים מורכבים, להסביר מתודות או מהוים כלי אינפורמטיבי מאוד זול עבור ארגונים בהם מגוייסים עובדים לתפקידים שונים שוב ושוב. סרטי הדרכה גם משמשים לא מעט ככלי הסברתי על מפגעי בטיחות, הדרכות בטיחות וכדומה. השירות כולל תחקיר, כתיבת תסריט מקצועי, בימוי, הפקה, עריכה ואנימציה. מחיר: כתלות בהגדרת הפרוייקט. דוגמה יש פה.
 • סרטוני מכירה VSL - סרטוני VSL (ראשי תיבות של "video sales letter") הם סרטוני וידאו בהם טקסט רץ על המסך וקריין מקריא את הכתוב. דפי נחיתה שכוללים VSLים ממירים הרבה יותר מדפי נחיתה שיש בהם רק טקסט ותמונות. סרטוני VSL משמשים לרוב ככלי שיווקי מעולה בתוכניות שותפים. מחיר: כתלות בהגדרת הפרוייקט.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

צרפו קובץ (לא חובה) גודל מקסימלי - 3 מ"ב

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת...