דף הבית » תוכן ויזואלי – הפקת סרטונים, סרטי וידאו, סרטי תדמית ואנימציה

תוכן ויזואלי – הפקת סרטונים, סרטי וידאו, סרטי תדמית ואנימציה

כמעט כל איש שיווק שתפגשו ידבר איתכם על זה שאתם צריכים להשקיע בתוכן ויזואלי. וזה נכון, לא סתם הרשתות החברתיות הצומחות ביותר היום משלבות תוכן ויזואלי בכמות גבוהה. החל בפייסבוק, עבור לאינסטגרם וכלה בטיקטוק. האמת שהסיבה לכך די פשוטה. וידאו מייצר מעורבות מאוד גדולה של כמה חושים ויכולות. שמיעה, ראיה, קריאה, הבנה או למידה, הפנמה אבל גם זיכרון ויזואלי חזק מאוד. שימו וידאו אחד באחד העמודים שבאתר שלכם ותראו איך ממוצע זמן השהיה עולה שם פלאים.

לא רק הגולשים, גם גוגל מצטרפת לחגיגה

אחד הסימנים שמנועי החיפוש ובראשם גוגל בוחנים כל הזמן הוא זמן שהייה באתר. ככל שיותר גולשים שוהים באתר שלנו יותר זמן, כך גוגל “מבינה” שהאתר שלנו יותר מעניין ולכן היא מדרגת אותו גבוה. אחת הדרכים להגדלה של זמן שהיה באתר היא הוספה של קטעי וידאו, סרטונים שתומכים בתוכן ואפילו קטעי תוכן מלאים שעיקרם הוא הוידאו ולא הטקסט.

מחלקת הוידאו שלנו בכתבנית יודעת לספק מגוון שירותים בתחום הזה. אנחנו מפיקים את הסרטים והסרטונים על בסיס חומרים שאתם שולחים לנו (תמונות מהעסק, סרטים מהנייד וכדומה) אבל גם אם אין לכם – אנחנו נספק לכם אותם כחלק מהשירות וללא תוספת תשלום!

הצוותים שלנו יודעים גם להפיק סרטונים בשטח, ראיונות איתכם במשרדכם, התלוות אל הצוותים שלכם שעובדים בשטח ועוד הפקות של תכני וידאו שיקלו על האתר שלכם ועל הנכסים הדיגיטליים שלכם להיות אטרקטיביים, מעניינים, מושכים ובעלי ערך. הן בעיני הגולשים, והן בעיני גוגל והרשתות החברתיות השונות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

החברים במחלקת הוידאו שלנו יודעים איך להתאים את התוכן שלכם לאינפורמציה ויזואלית – החל מהגדרת המסר המדויק, כתיבת תסריטים משכנעים והפקת התכנים בפועל. אנו מפיקים סרטונים בשטח, כותבים ומפיקים סרטוני רשת, קורסים דיגיטליים, סרטוני תדמית והסברה שיווקיים בווידאו, אנימציה ועוד תכני מדיה שיקלו על האתר שלכם ועל הנכסים הדיגיטליים שלכם להיות אטרקטיביים, מעניינים, מושכים ובעלי ערך. הן בעיני הגולשים והן בעיני גוגל והרשתות החברתיות השונות. אנו נוכל להפיק את הסרטונים גם מתכנים שלכם וגם לשלב תכנים אותנטיים ותכנים מספריות וידאו שברשותנו.


סרטי אנימציה והנפשהסרטוני אנימציה בדו מימד

אלו סרטוני אנימציה מונפשים הכוללים כתיבת תסריט, בניית דמויות, סטורי בורד וקריינות בעברית או בשפות נוספות. אנו מכינים סרטונים כאלה בעיקר כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט (אאוטבריין, טאבולה, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה) ובאתרים כגון וימאו ויוטיוב.

דוגמה לסרטון אנימציה עם תסריט מקצועי

סרטוני אנימציה בתלת מימד

סרטוני אנימציה תלת מימדיים כוללים אפיון מדוייק, כתיבת תסריט מקצועי, בניית דמויות ואנימציות מאפס על ידי אנימטור מקצועי וקריינותבעברית או בשפות אחרות. אנו מכינים סרטונים כאלה בעיקר כדי להעביר מסר מסוים, להנגיש רעיון ולהמחיש אותו, למכור מוצר או להדגים טכניקה. הסרטונים מיועדים לשימוש באמצעי פרסום שונים, כפרסומות לטלוויזיה ולדיגיטל וכהמחשה ללקוחות שעומדים לרכוש אצלכם שירות או מוצר.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספותסרטוני לוח לבן (Whiteboard)

סרטונים המועברים כסיפור מאויר באמצעות טוש או גיר הרץ על גבי מסך כדי להעביר מסר שיווקי, למכור מוצר, ללמד, להדריך או להדגים טכניקה. בתהליך ההפקה מעורב תסריטאי מקצועי כדי למקסם את יעילות העברת המסרים. זהו סרטון שמומלץ מאוד לפרסום בערוצי הדיגיטל השונים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון לוח לבן עם תסריט מקצועי


סרטים וסרטוני הדרכה


הפקת סרטי הדרכה

סרטוני הדרכה הם כלי ראשון במעלה כדי להמחיש תהליכים מורכבים, להסביר מתודות או לשימוש ככלי אינפורמטיבי עבור ארגונים בהם מגוייסים עובדים לתפקידים שונים שוב ושוב. סרטי הדרכה גם משמשים לא מעט ככלי הסברתי על אופן השימוש בכלים ובמכשירים, אלקטרוניקה וגאדג’טים, הדרכות בטיחות וכדומה. השירות שלנו כולל את כל שלבי ההפקה, תחקיר, כתיבת תסריט מקצועי, בימוי, הפקה, עריכה ואנימציה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרט הדרכה

סרטוני הדרכה לאתרים ולאפליקציות

סרטונים אלו מיועדים להדריך גולשים או משתמשים באתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות, ממשקי משתמש שונים ותוכנות. שימוש נבון בסרטונים הללו משיג כמה מטרות. הוא מוריד את העומס על נציגי השירות שלכם, הוא מאפשר לגולש או למשתמש לבצע פעולות מורכבות בממשק שלכם עם הדרכה צמודה והכי חשוב, עם הדרכה נכונה הוא גם יכול לשמש ככלי שיווקי רב ערך.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון הדרכה על אתר/אפליקציה

הפקת סרטי אינפוגרפיקה

סרטוני אינפוגרפיקה מתאימים מאוד להצגת אינפורמציה של תהליכים, נתונים ומספרים. סרטי אינפוגרפיקה גם משמשים ככלי הסברה ראשון במעלה עבור משקיעים, לקוחות, שותפים ותלמידים. השירות שלנו כולל את כל שלבי ההפקה של סרטון האינפוגרפיקה. מהתחקיר, כתיבת תסריט מקצועי, בימוי, הפקה, עריכה ויצירת האינפוגרפיקה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרט אינפוגרפי


מוצרי וידאו תדמיתיים לחברות, עסקים ואירועיםסרט תדמית

סרט תדמית מקצועי ומכובד המבוסס על כתיבת תסריט שיווקי חזק, צילום בשטח ושילוב מגוון כלי מדיה כגון אנימציה, אפטר אפקטס ועוד. סרטונים אלו יכולים להשתלב נהדר בעמודי אודות, פרופילי חברה או למטרות תדמית, גיוס משקיעים ושותפים, עיתונות ויח”צ.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרט תדמית מקצועי

כתבת שטח

כתבת וידאו בדומה לאלו שרואים בטלויזיה. הכתבה בת כ-3 דקות והיא כוללת תחקיר, כתיבת תסריט, בימוי, צילום באיכות שידור, קריינות, הגשה ועריכת וידאו מקצועית. כתבות מסוג זה מעולות לאתרי חדשות, למגזינים דיגיטליים, לבלוגרים משקיענים, לערוצי טלוויזיה ולבעלים של אתרי תוכן מקצועי.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לכתבת שטח

כתבת תוכן שיווקי בוידאו

כתבת שטח טלויזיונית אמיתית בת כ-3 דקות עם קריינות שכוללת תחקיר אובייקטיבי/אוהד עליכם או על החברה שלכם, הן כתב שטח מקצועי מול מצלמה (On-camera) והן צלם עם ציוד מלא. כתבות כאלה מעולות לאתרי חדשות, למגזינים דיגיטליים, לבלוגרים משקיעים, לערוצי טלוויזיה ולבעלים של אתרי תוכן מקצועי.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לכתבת תוכן שיווקי


סרטוני פרסומת וחשיפה למוצרים ושירותים


סרטוני פרסומת למגוון פלטפורמות

אנו מפיקים סרטוני פרסומת מכל הסוגים, בהתאמה אישית ותוך אפיון מדויק, המובילים לתוצאות בשטח. אל תוותרו על ההזדמנות לתת בוסט לשיווק של העסק שלכם, עם סרטוני פרסומת מקצועיים, המשלבים בין שימוש בטכנולוגיה חדשנית לבין הבנה מעמיקה באסטרטגיות שיווק אפקטיביות. השילוב הזה הוא מה שיוביל את העסק שלכם, להגשמה מלאה ורווחיות גבוהה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון חשיפת מוצר
סרטוני פרסומת עם דמות וירטואלית בשילוב AI

סרטוני פרסומת בני כדקה וממש לא יקרים עם קטעי וידאו יפהפיים ומרהיבים אותם מלווה דמות אנימטיבית וירטואלית שתקריין בקולה (או בקול שתבחרו) את המסרים אותם תרצו להעביר לקהל היעד. סרטונים אלה מיועדים לשווק שירותים באמצעי הפרסום השונים באינטרנט, והדמות שתיבחר יכולה לשמש כפרזנטורית באתר האינטרנט או באפליקציה שלכם. ניתן לעשות שימוש בדמויות ובהבעות פנים כמו גם תרגום ודיבוב בתוכנות בינה מלאכותית (AI).

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לסרטון פרסומת עם דמות וירטואלית


קורסים דיגיטליים


הפקת וצילום קורסים דיגיטליים

הפקת קורס דיגיטלי שלם הכולל את בניית הסילבוס מערכי השיעור לשיעורים והפקה בפועל, בליווי מקצועי שלכם ההפקה כוללת גם עריכת וידאו אפקטים ויזואליים והמחשתיים של השיעורים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמה לקורס דיגיטלי בן 4 שיעורי וידאו

מוצרי וידאו לקידום אתרים SEOסרטונים לקידום אתרים

הפקת סרטונים קצרים (בני דקה) הכוללים כתיבת תסריט, עריכת וידאו ושילוב של  מוסיקה קריינות מקצועית, ספריות וידאו ואנימציה. סרטונים אלו מיועדים בכדי לתמוך בתוכן טקסטואלי להארכת זמן שהייה באתר, יצירת קמפיין ברשתות החברתיות ואפילו כסרטוני תדמית.

הזמנה אונליין אפשר לעשות פה.

דוגמה לסרטון קצר לקידום אתרים עם קריינות
סרטוני עדות (Testimonials) וחוויית לקוח

סרטוני עדויות / טסטמוניאלס

סרטונים בהם  הלקוחות שלכם מעידים ומספרים עליכם. על השירות המעולה ש שביעות הרצון  מהמוצר או השירות. הסרטון מבוסס על עדות שמצולמת על ידי צלם מקצועי או צילומים אותנטיים בסמארטפון תוך ך הכוונה ומיקוד שלנו בהיבט השיווקי. הסרטון עובר עריכה מקצועית והוא משמש ככלי שיווקי ראשון במעלה שהרי אין הנחתום מעיד על עיסתו…

להסבר מפורט ודוגמאות נוספותסרטוני הפגנת ידע מקצועי / טור דעה

סרטונים המהווים מעין טור מקצועי בו איש המקצוע (אתם, או מישהו מטעמכם) מפגין את הידע המקצועי שיש לו בתחום בהם הוא עוסק. את התוכן המקצועי אנחנו כותבים בהתאם להנחיות שלכם. ביום אחד ניתן לצלם גם למעלה מ-10 סרטונים. הסרטונים מוגשים בצורה נעימה לעין והם מייצרים אמינות רבה בכל הנוגע למקצועיות שלכם וההבנה שלכם בתחום. 

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות
מוצרי וידאו מדהימים נוספים


הפקת סרטונים ויראליים

סרטונים ויראליים הם חלומו הרטוב של כל איש שיווק. למעשה סרטון ויראלי חוסך את הצורך בתקציב הפצה עבורו כי הגולשים (שכל כך “נגנבים” ממנו) כבר עושים זאת בעצמם. השירות כולל תחקיר, חשיבה על קונספט ותסריט מנצח, בימוי, הפקה, עריכה ואנימציה.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמאות לסרטוני VSL

סרטוני פרסומת לטיקטוק

אין ספק שבטיקטוק שורצים כל המיליניאלס. הם גוררים את ההורים והחברים לאתגרים השונים והפלטפורמה הזו הולכת ומאיימת על פייסבוק ואינסטגרם. אם אתם רוצים למכור להם משהו אתם חייבים לפגוש אותם בטיקטוק. ואיך מפרסמים שם? עם סרטוני וידאו קצרצרים (15-25 שניות) ויראליים שבועטים במקומות מפתיעים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

דוגמאות לסרטוני טיקטוק

הפקת סרטוני רילס לאינסטגרם

רוצים ליצור Reels טובים יותר ומקצועיים לאינסטגרם המשדרים את הייחודיות שלכם? המון עסקים עושים את זה היום  בכוחות עצמם. אבל השאלה שכדאי לענות עליה היא איך תישארו ייחודיים בשוק כל כך תחרותי. – אנחנו פה כדי לעזור. הלקוח הפוטנציאלי שיצפה ברילס שלכם יבין מיד שמדובר בהפקה מקצועית שהושקעה בה מחשבה ושלא מדובר בעוד סרטונים ביתיים שהופקו על ידי חובבנים.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

סרטוני רילס לדוגמה

הפקת סרטוני פרסומת לפייסבוק

רוצים ליצור סרטוני פרסומת למערכת הפרסום הממומן של פייסבוק? אנחנו פה כדי לעזור כמו שסייענו לאלפי לקוחות לצלוח את המשוכה הזו. הלקוח הפוטנציאלי שיצפה בסרט שלכם יבין מיד שמדובר בהפקה מקצועית שהושקעה בה מחשבה ושלא מדובר בעוד סרטון ביתי שהופק על ידי הבת של השכן…

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

הפקת סרטים לעסקים

אנו מציעים שירות מקצועי ואיכותי של הפקת סרטוני וידאו לעסקים מכל הסוגים. בין אם אתם זקוקים לסרטוני מוצר, סרטון שיווקי, סרטון הדרכה, סיקור אירוע או כל סוג אחר של סרטון – אנו ניתן מענה מהיר, יעיל ומותאם אישית לצרכים הספציפיים שלכם. הצוות המקצועי שלנו כולל במאים, צלמים, עורכים ואנימטורים שידאגו להפקה איכותית ומרשימה שתסייע לכם לקדם את העסק שלכם.

להסבר מפורט ודוגמאות נוספות

הפקת סרטי משפחה, סיפורי חיים ואירועים

אנו מתמחים בהפקת סרטוני וידאו ייחודיים ואישיים למשפחה. אנו יוצרים סרטונים מרגשים לאירועים משמחים כמו חתונות, בר מצווה וימי הולדת. בנוסף, אנו מפיקים סיפורי חיים ביוגרפיים מרתקים עבור הדורות הבאים. בעת היצירה, אנו שמים דגש רב על הסיפור האישי, האותנטיות והרגש.

להסבר מפוט ודוגמאות נוספות


מוצרי וידאו, סרטים וסרטונים בהתאמה אישית


אנחנו מודעים לכך שלכל אחד יש צרכים ורצונו משלו. יתכן ולא מצאת בדיוק את המוצר שחיפשת בעמוד הזה ולכן חשוב לנו להדגיש כי מחלקת המדיה שלנו ערוכה לתת פתרונות וידאו, סרטים וסרטונים בהתאמה אישית לכל צורך, בכל אורך ובכל סוג של הפקה. אם יש לכם יכולות הפקה, נוכל לספק לכם קריינים, ולכתוב לכם תסריטים ותסריטונים חריפים. יש מאחורי הצוות שלנו יותר מ-20 שנות ניסיון בהפקות וידאו ואנחנו יותר מנשמח לשפוך את כל הניסיון העצום שלנו על ההפקה שלכם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן