דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת עמוד אודות

כתיבת עמוד אודות

“שלום, אני X”, כך אנחנו מציגים את עצמנו כאשר אנחנו נפגשים עם אנשים פנים מול פנים. אבל איך תציגו את עצמכם ואת השירותים שלכם לאנשים שמעולם לא פגשתם? בשביל זה יש אתר, וליתר דיוק – עמוד אודות באתר.

בניגוד לכתיבת פרופיל חברה (שלו נזקקות חברות שצריכות ליצור רושם רשמי יותר, B2B לרוב), עמוד אודות הוא העמוד החשוב ביותר באתר, ולכן, יש להתייחס אל כתיבתו בכובד הראש הראוי. אין זה אומר שבכתיבת שאר עמודי האתר תוכלו להקל ראש, אבל עיון בעמוד האודות של אתרים המציעים שירותים או אתרי מכירה בהחלט נחשב לאחד משלבי ביסוס החלטת הרכישה/התקשרות. כך שהוא בהחלט זקוק לתשומת לב מיוחדת ולכתיבה מקצועית. כזו, שלא בהכרח יכולה להתבצע על ידכם, גם אם אתם הם אלה שמכירים את החברה מבפנים ומקרוב.

כתיבת עמוד אודות, כאשר היא מתבצעת בידי מקצוענים המתמחים בכתיבת תוכן לאתרים, מהווה חלק ביצירת התדמית הספציפית שחברה בונה לעצמה. כתיבת עמוד אודות נכונה שמה דגש על נתונים שנוגעים לקהל היעד של המוצרים או השירותים שהחברה מציעה, מתייחסת לניסוח מתאים, לתחביר מובנה ונכון מבחינה היררכית, הגיונית ושיווקית, ובאופן כללי – הופכת את מידע הרקע לו זקוק גולש-לקוח לצורך ביסוס האמון וביצוע ההתקשרות לזמין ולנגיש.

למקצועני התכנים של כתבנית, ידע רב והיכרות מעמיקה עם כל תחומי העיסוק במשק הישראלי, ולכן, ביכולתם לבצע כתיבת עמוד אודות עבור כל חברה, בית עסק או ארגון, באופן ספציפי לאתר, למטרתו ולנתוני הגוף העסקי העומד מאחוריו.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

לצוות כותבי התכנים המקצועי שלנו ניסיון רב בכתיבת עמודי אודות, בכל סוגי האתרים ולכל סוגי הגופים העסקיים. איתנו תבנו עמוד אודות ייחודי, שמבדל אתכם ואת אתרכם מהמתחרים שלכם, שמספק את הנתונים הנדרשים, ובד בבד עם כך, גם בונה לכם את התדמית הרצויה, נרתמת למלאכה ומשרתת את מטרותיכם במלואן.

אצלנו תקבלו:

 •  תוכן נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
 •  תוכן שישמור על אחוזי נטישה נמוכים וזמן שהייה גבוה באתר.
 •  תוכן סמכותי רצוף במונחים ספציפיים המתאימים לתחום ומילות מפתח מתאימות.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן