ברושורים
רקע צבעוני

כתיבת תוכן לברושורים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

כך שומרים על קשר היום

מתכוננים לכנס או לאירוע, עומדים להשיק מבצע חדש? שירות כתיבת הברושורים שלנו הוא הפתרון המושלם בשבילכם. אם אתם עסקים וארגונים שצריכים ליצור ברושורים שיעבירו ביעילות את המסר שלכם לקהל היעד, יש לכם גרפיקה אבל חסר לכם תוכן – פנו אלינו לכתבנית. לצוות הכותבים המקצועיים שלנו יש ניסיון של שנים ביצירת תוכן משכנע במגוון תחומים. אנחנו לומדים אתכם לעומק אתכם ואת קהל היעד שלכם וכותבים תוכן מדוייק לברושורים שלכם. זה חוסך לכם זמן וכסף ומבטל את הצורך בסבבי תיקונים שאינם נגמרים. נסו אותנו:

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

שירות כתיבת ברושורים

ברושורים הם אחד מחומרי השיווק הבסיסיים ביותר המשמשים לקידום מכירות. כל חברה צריכה לפחות אחד כזה, אבל לא כל חברה יודעת איפה למצוא שירותי כתיבת ברושורים יעילים ומלאי ברק.

אנחנו מומחים בהכנת ברושורים

אנו כותבים ברושורים יעילים שמייצרים את התוצאות הרצויות. במילה “יעילים” אנו מתכוונים לברושורים בולטים. ברושורים שלא רק מיידעים את הלקוחות בתכונות המוצר שלכם, אלא גם מספקים להם סיבות משכנעות לקנות אותו. ברושורים המניעים את הלקוחות שלכם לעשות את מה שאתם הייתם רוצים שהם יעשו. הברושורים שלנו כוללים אלמנטים חזקים של קריאה לפעולה שהופכים לקוחות פוטנציאליים ללידים.

ברושורים בכל הצורות והגדלים

אנו מציעים סוגים שונים של ברושורים. החל בחוברות מידע מקיפות המכילות ברושורים לכל מוצר, וברושורים פרסומיים כלללים לחלוקה בכנסים או בתיבות הדואר. אם המוצר שלכם מיועד לסוגים שונים של לקוחות, אנחנו יכולים לעבוד איתכם על פיתוח סדרה של ברושורים המניעים קהלי יעד שונים.

תערוכה או כנס – היו נכונים!

חברות מצליחות משתתפות בתערוכות וכנסים. ארגונים חכמים מחלקים ברושורים למאות ואפילו אלפי לקוחות פוטנציאליים. לכן, כדי לבדל את המוצרים והשירותים של החברה שלכם מהשאר כדאי לעבוד עם חברה מנוסה וליצור ברושור יחודי, מעוצב היטב, כתוב היטב, אשר יניע את הקונים שלכם לפעולה, והכי טוב מכולם – ייצר עבורכם יותר הכנסות.

בניית מותג

ברושורים עוזרים לבנות מותג. בכל פעם שאתם מחלקים חוברת לאדם מסויים, הוא לוקח את המותג שלכם איתו. אותם לקוחות פוטנציאליים גם חולקים את הברושור עם עמיתים, חברים ומקבלי החלטות אחרים שנחשפים למותג שלכם שוב ושוב. ככל שתשקיעו יותר במותג שלכם מול קהל היעד ומול לקוחות פוטנציאליים – המותג שלכם יתחזק. שווי גבוה של מותג מתורגם להכנסות נוספות. זה פשוט!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן