קנאביס מיובש

כתיבת תוכן לאתרי קנאביס

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

באנו להקל על הכאב של כולם

מחפשים להקים נוכחות מקוונת משכנעת לאתר הקנאביס הרפואי שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? בשביל זה אנחנו פה. צוות הכותבים המקצועי שלנו מתמחה ביצירת תוכן איכותי ומושך המותאם במיוחד לצרכי תעשיית הקנאביס הרפואי, כך שאתם תחסכו זמן יקר וכסף שניתן לנצל להגדלת העסק. לכותבים המיומנים שלנו יש הבנה עמוקה של כל המורכבויות החוקיות, הרפואיות והחברתיות בתחום הקנאביס הרפואי, מה שמבטיח שהאתר שלכם יותאם בצורה מדויקת ויעילה לקהל היעד שלכם בארץ ובחו”ל: רופאים, זכיינים, מפיצים ומשתמשי קצה. אל תפספסו את ההזדמנות הזו! הקליקו על הכפתור למטה, גלו את ההבדל והתחילו להקל על הכאב של העולם עוד היום.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כתיבת תוכן לאתרים בנושא קנאביס

בענף שמרגיש יותר כמו המערב הפרוע מאשר תעשייה מהוגנת – אתם חייבים שותפים טובים לדרך. כתיבת תוכן בתחום הקנאביס וה-CBD היא המומחיות שלנו, ונשמח להציע לכם מגוון שירותי תוכן ברמה גבוהה, באיכות מצוינת ותוך הבנה מעמיקה בתחום. אם אתם מגדלים, משווקים או עוסקים בתחום – הגעתם למקום הנכון.

פועלים לפי הרגולציה

אנחנו יודעים מה מותר, מה אסור ובעיקר איך כדאי לגשת למלאכת כתיבת התוכן של התחום הרגיש הזה. הכתיבה שלנו מבוססת על למידה מתמדת של החוקים והתקנות הנוגעים לשיווק או גידול מוצרי הקנאביס, ולעולם לא נשתמש בניסוח שעלול לשים אתכם במצב רגולטורי מסוכן. מילים המתחילות ב “מטפל ב” / “מרפא את” / “יעיל ב” ודומיהם – הם פשוט לא חלק מהלקסיקון שלנו. אין ספק שתכנים רפואיים מצריכים בקרה נוספת של משפטן או איש מקצוע אבל תסמכו עלינו שלא ישאר לכם הרבה לערוך.

תמיד על הגל

כתיבת תוכן בתחום הקנאביס דורשת יכולת הסתגלות מהירה. מה שהיה מותר היום – יכול להיות שייאסר מחר, ומה שהיה “מוקצה” עד לפני שנתיים הופך להיות לגלי לגמרי. אנחנו כותבים תוכן בתחום הקנאביס ומוצריו תוך עיון בתקנות העדכניות בתחום, הטרמינולוגיה הרצויה, החידושים והמחקרים כדי להבטיח שהמותג שלכם תמיד יהיה רלוונטי, מעודכן ומחובר למה שקורה בשטח.

יודעים מה הקהל שלכם רוצה

מגדלים קנאביס לחברות B2B? משווקים באופן ישיר לצרכן הקצה? חנו יודעים שיש הבדל בין לקוח פרטי שרוכש מרכיבים שונים לשימוש פרטי לבין יצרן שמשתמש בחומר הגלם שלכם כדי לפתח מוצרים חדשים, ולכן נדע לזהות את הצורך שלכם, להעריך אותו יחד איתכם ולהתאים את התוכן לפלטפורמה הרצויה, כדי להבטיח שהמסר יפגע בול, יהיה חד, רלוונטי וממוקד בקהל היעד שלכם.

מגבים במחקרים

שיטוט מהיר ברחבי Google יגלה לכם שהרשת מלאה במאמרים העוסקים בתחום הקנאביס, על נספחיו ומוצריו השונים. יש שפע של מאמרים נהדרים, אך לצערנו סביר להניח שתיתקלו גם באינפורמציה שנראית לכם, כמגדלים או משווקים, כקשקוש מוחלט (!). אנחנו יכולים להבטיח לכם: לעולם לא נכתוב תוכן מקצועי או תוכן עיתונאי שאינו מסתמך על מקורות מידע ברי סמכא.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן