דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת תוכן לאתרים בנושא קנאביס

כתיבת תוכן לאתרים בנושא קנאביס

בענף שמרגיש יותר כמו המערב הפרוע מאשר תעשייה מהוגנת – אתם חייבים שותפים טובים לדרך. כתיבת תוכן בתחום הקנאביס וה-CBD היא המומחיות שלנו, ונשמח להציע לכם מגוון שירותי תוכן ברמה גבוהה, באיכות מצוינת ותוך הבנה מעמיקה בתחום. אם אתם מגדלים, משווקים או עוסקים בתחום – הגעתם למקום הנכון.

פועלים לפי חוקי הרגולציה

אנחנו יודעים מה מותר, מה אסור ובעיקר איך כדאי לגשת למלאכת כתיבת התוכן של התחום הרגיש הזה. הכתיבה שלנו מבוססת על למידה מתמדת של החוקים והתקנות הנוגעים לשיווק או גידול מוצרי הקנאביס, ולעולם לא נשתמש בניסוח שעלול לשים אתכם במצב רגולטורי מסוכן. מילים המתחילות ב “מטפל ב” / “מרפא את” / “יעיל ב” ודומיהם – הם פשוט לא חלק מהלקסיקון שלנו. אין ספק שתכנים רפואיים מצריכים בקרה נוספת של משפטן או איש מקצוע אבל תסמכו עלינו שלא ישאר לכם הרבה לערוך.

תמיד על הגל

כתיבת תוכן בתחום הקנאביס דורשת יכולת הסתגלות מהירה. מה שהיה מותר היום – יכול להיות שייאסר מחר, ומה שהיה “מוקצה” עד לפני שנתיים הופך להיות לגלי לגמרי. אנחנו כותבים תוכן בתחום הקנאביס ומוצריו תוך עיון בתקנות העדכניות בתחום, הטרמינולוגיה הרצויה, החידושים והמחקרים כדי להבטיח שהמותג שלכם תמיד יהיה רלוונטי, מעודכן ומחובר למה שקורה בשטח.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

יודעים מה הקהל שלכם רוצה

מגדלים קנאביס לחברות B2B? משווקים באופן ישיר לצרכן הקצה? חנו יודעים שיש הבדל בין לקוח פרטי שרוכש מרכיבים שונים לשימוש פרטי לבין יצרן שמשתמש בחומר הגלם שלכם כדי לפתח מוצרים חדשים, ולכן נדע לזהות את הצורך שלכם, להעריך אותו יחד איתכם ולהתאים את התוכן לפלטפורמה הרצויה, כדי להבטיח שהמסר יפגע בול, יהיה חד, רלוונטי וממוקד בקהל היעד שלכם.

מגבים במחקרים

שיטוט מהיר ברחבי Google יגלה לכם שהרשת מלאה במאמרים העוסקים בתחום הקנאביס, על נספחיו ומוצריו השונים. יש שפע של מאמרים נהדרים, אך לצערנו סביר להניח שתיתקלו גם באינפורמציה שנראית לכם, כמגדלים או משווקים, כקשקוש מוחלט (!). אנחנו יכולים להבטיח לכם: לעולם לא נכתוב תוכן מקצועי או תוכן עיתונאי שאינו מסתמך על מקורות מידע ברי סמכא.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן