כלי עבודה
כלי עבודה

כתיבת תוכן לשיפוצניקים וחברות בניה

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פרטיים, גם חברות וגם עסקים בינוניים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

אתם מומחים בשיפוצים – אנחנו מומחים בלהביא לאתר שלכם לקוחות

היום יותר מתמיד כולנו זקוקים לשירותים שלכם, כך שהיום יותר מתמיד אתם מעוניינים שהלקוחות שלכם ימצאו אתכם, יקבלו מידע מהימן על השירותים והמוצרים שלכם ויוכלו לסגור איתכם בקלות. אבל כמו בתחום שלכם, זה נשמע פשוט רק על הנייר. עבור רוב האנשים שיפוץ הוא עסק מורכב ולא כולם מבינים את הז’רגון המקצועי, למרות שכולם רוצים עבודה מקצועית, איכותית ומהירה. פנו אלינו לכתבנית ונעזור לכם בכתיבה שתחסוך לכם זמן, תאפשר לכם לעשות את העבודה בראש שקט ותביא לכם לקוחות. 

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כתיבת תוכן לשיפוצניקים היא הרבה יותר ממילים. זה שירות שעושה את ההבדל בין לקוחות פוטנציאליים ללקוחות בפועל. תוכן שמוגש לציבור בתחום השיפוצים אינו תוכן רגיל, זאת כי רוב האנשים אינם מורגלים בשפה המקצועית שלכם. בנוסף, יש הבדל בין הפלטפורמות השיווקיות השונות שצריך להכיר לפני שמתחילים בעבודה. ממש כמו שאתם מתוודעים לייחודיות של שטח העבודה לפני שפועלים בו.

לכן, כמו בשיפוצים, את מלאכת הכתיבה יש להשאיר למומחים. אנחנו כאן בשבילכם עם צוות מנוסה בעל מומחיות וידע בתחום השיפוצים. אנחנו לרשותכם במגוון של מוצרים: תוכן לדפי נחיתה, תוכן לאתרי אינטרנט, פוסטים לרשתות חברתיות, סרטונים לטיקטוק, מודעות וואטאספ ואפילו שלטים.

נשמח להעמיד לרשותכם את הכותבים שלנו שלכל אחד מהם התמחות משלו, הן בתחום הדעת הרלוונטי והן בפלטפורמה השיווקית שבה אתם מפרסמים.

אצלנו תיהנו מ:

  • תוכן שנכתב במיוחד עבורכם ע”י כותב אנושי
  • תוכן שעבר הגהה ועריכה לשונית
  • תוכן שמבוסס על עדכניות מקצועית
  • תוכן שמותאם לדרישות מנועי החיפוש ורלוונטי לחיפושים של הגולשים

אנחנו בחברת כתבנית מתמחים בכתיבת תוכן מכל הסוגים שמדבר אל האנשים בגובה העיניים, מה שהופך גולשים ללקוחות. פנו אלינו. נשמח לעזור לכם לעזור לאחרים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן