רקע צבעוני

עריכת תוכן

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם סוכנויות וגם בעלי אתרים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

עריכת תוכן – שירות שינגיש את המידע שלכם לגולשים

עריכת תוכן באינטרנט היא הרבה יותר מכתיבה או מעריכה של טקסט מודפס. מדובר בהתאמה של התוכן שלכם לקהל היעד, כך שאתם מבטיחים שהמסר שלכם יענה על שני צרכים: מחד יהיה ברור ומובן לכל מי שנחשף לאתר שלכם ומאידך יציג אתכם בצורה ממוקדת ועניינית. בדיוק בשביל זה אנחנו פה! צוות העורכים שלנו בכתבנית יודע לערוך את התוכן שלכם, לנסח אותו בצורה פשוטה ובהירה ובעיקר – להפוך אותו לנגיש. התוצאה היא תוכן שמעלה את אחוזי החשיפה שלכם, את זמן השהייה של המבקרים באתר ושיגרום ליצירת קשר איתכם וליחס המרה משופר. פנו אלינו. נשמח לעזור לכם להצליח!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

יש מושגים שנראים לכם מובנים מאליהם כי אתם חיים את העולם שלכם. חשוב לדעת כי גולשים רבים היו יכולים להפוך ללקוחות שלכם אילו רק הם היו מבינים את המושגים בהם אתם משתמשים. רק משוכה זו עומדת בדרכם כאשר הם רוצים לקחת חלק וליהנות מהשרות שלכם. אם אתם בעלי עסק וכותבים את התוכן שלכם בעצמכם, אתם בקלות עלולים ליפול למלכודת הזו.

מה עושים כדי לנצח במשחק?

כמו בכל עסק, כדי להגיע ללקוח צריך להציע לו את הסחורה. גם כאן, מנגישים ללקוח את המידע וכותבים תוכן שיגרום לגולש להתעניין באתר. עריכת תוכן היא בסיס בכל מה שקשור לאתר מסחרי. על מנת שתוכן האתר יהיה מושך מאוד, חשוב שהתוכן יהיה מקצועי ויעורר עניין. לכן חשוב להקפיד על עריכת התוכן בידי עורך תוכן מקצועי, כותב שמכיר את התחום ויודע כיצד מתרגמים עולם עסקי שלם למילים.

מגדילים את מעגל המתעניינים

המורכבות בכתיבה אינטרנטית היא ההנגשה של הטקסט קהל היעד. כבעלי אתרים אתם רוצים להיראות מקצועיים ולא לוותר על הנגישות, להיות ברורים ומובנים לכל גולש שייחשף לאתר ויחד עם זאת להיות ענייניים וממוקדים. בדיוק בשביל זה אנחנו פה עם מערך כותבים מיומן שיודע להלחים את שני הצרכים הללו. הכותבים שלנו יודעים לבנות תוכן שמורכב ממושגים ברמה גבוהה עם יכולת ניסוח בהירה ופשוטה שהופכת את האינפורמציה לנגישה. עורכי התוכן שלנו יחקרו את התחום ויכתבו לאתר שלכם תוכן מקצועי ומעורר עניין.

בינתיים, כתבנית תעשה לכם את העבודה:

  • תוכן מקצועי, ממוקד ועם מושגים בעלי זיקה לאופי האתר שירחיבו את אחוזי החשיפה.
  • תוכן עם עניין שיביא את הגולשים לשהייה ממושכת באתר.
  • תוכן מניע לפעולה, שיגרום לגולש ליצור קשר.

התוכן עלינו, הרווחים עליכם

אצלנו בכתבנית מועסקים עורכי תוכן מהשורה הראשונה, כאלו שיש להם רקורד עשיר בעריכת תוכן ומכירים את רזי המסחר המקוון. בין אם מדובר על בלוגים יומיים, על מידע מתחדש, ועל עדכונים רלוונטיים לחברה ולתחום בו היא עוסקת. כשאנחנו לוקחים את העניין לידיים, אתם תקצרו את ההצלחות.

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן