דף הבית » שירותי תוכן » הזנת תוכן

הזנת תוכן

שירות הזנת התוכן של כתבנית חוסך זמן וכסף

הזנת תוכן לאתרי אינטרנט היא המשך ישיר לכתיבת תוכן לאתרים. כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט הפכה זה מכבר לאחד המרכיבים החשובים בכל אתר אינטרנט. תוכן איכותי מסייע במשיכת גולשים לאתר ותורם תרומה של ממש לקידום האתר במנועי החיפוש השונים. הזנת תכנים פירושה העברת התכנים שנכתבו עבור האתר אל תוך מערכת ניהול התוכן של האתר, תוך בדיקה שהחומר הכתוב מופיע בצורה תקינה.

הכרות עם המערכת להזנת תוכן

אף כי הזנת תוכן לאתרי אינטרנט עשויה להיראות כדבר פשוט, הדבר איננו נכון. לכל מערכת לניהול אתר (cms) יש את המאפיינים היחודיים שלה. בנוסף, יש צורך בהכרת מערכות שונות, על היתרונות והחסרונות שלהן. מערכות כמו וורדפרס, וויקס, גוגל סייטס, דרופל, ג’ומלה ושר-פויינט הן המוכרות יותר אך קיימות אלפי מערכות אחרות ולכל אחת דקויות משלה. ברור שאחרי שמזין תוכן עובד עם כמה מערכות הרי שלמידה והבנה של תפעול מערכת חדשה תהינה פשוטות יותר עבורו אך זה לא טריוויאלי כלל.

בדיקת ניסוח בסיסית והבנת הנקרא

הזנת התוכן כמוה כקריאה חוזרת של החומר הכתוב. מזין חומר מקצועי צריך לשים לב לשגיאות ניסוח. עם זאת שגיאות כאלה יש להביא לידיעת בעלי האתר או האחראים עליו ולא לתקן באופן עצמאי כי לעתים קורה ששגיאות כאלה ואחרות בניסוח מופיעות על דעת מנהלי האתר. עם זאת, מזין תוכן טוב איננו מתעלם משגיאות או טעויות ומדווח עליהן. חשוב להדגיש כי שירות הזנת תוכן אינו חלופה לשירות הגהה.

בדיקת נראות

הדבר החשוב באמת בעניין הזנת התוכן הוא בדיקה של נראות החומר שהוזן: שוליים מיושרים, פונט רצוי, גודל רצוי ועוד פרמטרים שהוגדרו עם הלקוח. לאחר שבוצעה הזנת התוכן, החומר שהוזן אמור להופיע באתר. לפיכך יש לבצע בדיקה מדוקדקת בשבע עיניים, על מנת לוודא שמה שהיה אמור להופיע באתר אכן מופיע שם.

הזנת תוכן היא לכאורה מלאכה טכנית וסיזיפית משהו. אך בעולם של היום, אין דרך לדלג מעל משוכה זו ולכן אם כבר הזנת תוכן, כדאי שיעשה אותה אדם שהוכשר לכך.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

אצלנו תקבלו:

 • הזנת תוכן מהירה.
 • מזיני תוכן בעלי היכרות רחבה עם מערכות cms שונות.
 • תשומת לב לפרטים הקטנים.
 • שירות לקוחות מעולה!

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן