דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים

שירות כתיבה ועריכת קורות החיים של כתבנית חוסך זמן וכסף

בזמן חיפוש עבודה קורות חיים מהווים את כרטיס הביקור שלכם. לא מעט מועמדים מגישים למעסיקים הפוטנציאליים קורות חיים שאינם כתובים נכון וכתוצאה מכך הם עלולים להפסיד משרה נחשקת אליה התאימו במאת האחוזים.

אנו כאן כדי לסייע לכם להיות בצד הנכון של המשוואה. כלומר, אנו נכין עבורכם קורות חיים מסודרים ומוכנים להגשה תוך התמקדות בחוזקות שלכם ובמה שידבר אל ליבו של המעסיק. קורות חיים שיעבירו אתכם אל שלב הראיון.

איך כותבים קורות חיים? הכנת קורות החיים שלכם תתחיל בשיחת אפיון עם אחד הנציגים שלנו וקבלת עותקים ישנים של קורות החיים שלכם. אנו נשכתב את קורות החיים שלכם ובעת הצורך גם נברר איתכם פרטים מסוימים בשיחת טלפון תוך כדי העבודה. לאחר מכן תקבלו עותק של קורות חיים נקי, ברור ומוכן להגשה. איתנו תוכלו גם להזמין עותקים שונים של קורות חיים – כל אחד מיועד למשרה אחרת.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

אצלנו תקבלו:

 •  מסמך קורות חיים נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
 •  מסמך קורות חיים רלוונטי, עדכני ומותאם לתפקיד הספציפי בו אתם מעוניינים.
 •  מסמך קורות חיים רצוף במונחים המתאימים לתחום העיסוק המיועד יחד עם מילות מפתח מתאימות שיעלו את הקורות חיים שלכם בתוכנות החיפוש בהם המעסיקים עושים שימוש.

קורות חיים מקצועיים נכתבים על ידי מקצוענים

התמחור התחרותי, זמני התגובה המהירים והיעילות של הצוות שלנו מאפשרים ללקוחות שלנו להרגיש בטוחים וחופשיים לעסוק במשימות דחופות יותר. אנו מציעים ללקוחותינו זמני אספקה ​​מהירים מאוד בעת הצורך. תהליך העבודה איתנו הוא פשוט, מהיר וקל. לא תוכלו לדעת עד כמה אלא עד שתנסו אותנו בפעם הראשונה.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן