דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת ספרים דיגיטליים

כתיבת ספרים דיגיטליים

אם עד לפני שנים לא רבות, הוצאת ספר, מכל סוג ועבור כל מטרה, נראתה לרבים כמו איזה חלום רחוק ולא נגיש, הן מבחינת הפעולות שהיא דורשת והן מבחינת העלויות, כיום המצב שונה לגמרי.

ספרים דיגיטליים מהווים כדרך העוקפת את הוצאות הספרים וחוסכת את העלויות של ההדפסות והכריכות, כאשר כל מה שצריך לעשות, זה לכתוב את הספר, לבנות אותו כספר דיגיטלי בתור קבצים ולהעלות אותו בתוך ספר דיגיטלי, כשאת ההפצה תוכלו לעשות באופן עצמאי, באמצעות רשת האינטרנט.

הספר הדיגיטלי כאמצעי שיווק דיגיטלי

ספר אגב, לא חייב להיות רומן או ספר עיון עב כרס. הוא גם יכול להיות איבוק קטן המתמצת ידע בתחום מסויים. משווקים רבים עושים שימוש גם בספר דיגיטלי כמתנה חינמית שניתנת לגולשים בעת הרשמה לרשימת התפוצה שלהם או תמורת ביצוע פעולה מסוימת באתר.

למעשה, הספרים הדיגיטליים פתחו צוהר גם לבעלי אתרים, חברות, ארגונים, עסקים ועצמאיים ליהנות מאמצעי שיווקי ותדמיתי איכותי ובעל ערך רב.

ספרים דיגיטליים יכולים להגיע בצורה של: מדריכים, טיפים, קורס דיגיטלי ועוד.. כאשר הספרים יכולים לצאת באורכים שונים ולכלול מידע בעל ערך הקשור באופן ישיר ו/או עקיף לתחום העיסוק של העסק או האתר אשר עומד מאחוריו.

את הספר הדיגיטלי ניתן להעניק כמתנה ללקוחות (כך שהוא יכול להוות גם כמוצר קד”מ לכל דבר ועניין) או למכור אותו באתר החברה או בחנויות המקוונות לספרים דיגיטליים.

רוצים להוציא ספר דיגיטלי?

אנחנו כאן בכדי לסייע לזה לקרות!

גם אם יש כבר יש ברשותכם חומרים מוכנים שרק ממתינים לעריכתם ולהפיכתם לכדי ספר דיגיטלי וגם אם כל מה שיש לכם כרגע זה רק רעיון בוסרי לספר דיגיטלי, שאתם רוצים להוציא אל הפועל.

אנחנו נקשיב לכם, נשאל את השאלות הנכונות ונדאג להבין את כל הרעיונות, הציפיות והחלומות שלכם לגבי הספר.

הצוות שלנו כולל כותבים מוכשרים בעלי ניסיון רב בכתיבת תכנים וספרים דיגיטליים בנושאים ומתחומים שונים – מה שיאפשר לכם שקט נפשי בידיעה שזה רק עניין של ימים, עד שחומרים, הרעיונות, המחשבות שלכם יהפכו לכדי ספר דיגיטלי אחד ומוצלח במיוחד.   

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן