עריכה לשונית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

עריכה לשונית – בכל הנוגע לאיכות אין מקום לפשרות

שירות העריכה הלשונית שלנו הוא כלי חיוני לכל מי שמחפש לשפר את איכות התוכן שלו. עם צוות העורכים המיומנים שלנו, אנו מבטיחים “לתפוס” ולתקן את כל השגיאות הדקדוקיות בטקסט שלכם, כולל תחביר, זמן פועל ומבנה משפטים. על ידי שימוש בשירות שלנו, תוכלו לחסוך זמן יקר וכסף על ידי הימנעות מתיקונים יקרים שיכולים לנבוע מטעויות דקדוקיות. קבלו את השקט הנפשי שמגיע לכם עם הידיעה שהעבודה שלכם תהיה  ללא רבב מבחינה דקדוקית.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

 בין אם אתם משיקים אתר חדש לעסק שלכם, מוציאים לאור ספר פרי עטכם, פותחים בקמפיין שיווקי או מפרסמים מאמר אקדמי – בתחום הכתיבה ישנו הליך בקרת איכות בסיסי אחד שלא ניתן לדלג עליו מבלי לפגוע ברמתו של המוצר המוגמר.

הליך זה הוא עריכת לשון (או “עריכה לשונית”) מקצועית.

עריכה לשונית מיועדת להבטיח שהטקסט שכתבתם ישמור על תקינות השפה, על כללי התחביר, על חלוקה נכונה לפסקאות ועל אחידות באיות (למשל, בשימוש בכתיב מלא); יציג את הרעיונות המובעים בו באופן בהיר, חד ותמציתי; יהיה מהוקצע ומלוטש סגנונית ככל הניתן; יעשה רושם מקצועי, איכותי ורציני על קהל לקוחותיכם או הקוראים שלכם; ויהיה קל, פשוט וקולח לקריאה. כל אלו חיוניים על מנת ליצור בקרב הקוראים את האפקט שאתם מעוניינים בו – יצירת ספרות יפה, שיווי תדמית מקצועית לאתר שלכם, קידום עסקי, שיווק מוצר או שירות ועוד.

מדוע חשוב לבצע עריכה לשונית והגהה לפני כל פרסום?

עריכת לשון היא חיונית עבור כל סוגי הטקסטים – מספרים וכתבי עת, דרך עבודות אקדמיות ועד פרסומים בעיתונות או באינטרנט. רק טקסט הכתוב באופן מקצועי, תקני ומלוטש סגנונית יילקח ברצינות שהוא ראוי לה. טקסט שלא עבר עריכה לשונית על ידי אנשי מקצוע המתמחים בכך עלול להיות מסורבל וקשה לקריאה, לכלול טעויות כתיב או תחביר מביכות, להיתפס כחובבני ולהקרין באופן זה הילה שלילית על הכותב או על העסק, המוצר או השירות שהוא בא לקדם. לאחר העבודה הקשה של כתיבת התוכן עצמו, חבל שתסתפקו בפרסום גרסה בוסרית ולא מעובדת שלו. עריכת לשון מקצועית תבטיח שהטקסט שלכם יהיה מושלם בכל הנוגע לשימוש נכון בשפה, ניסוח תקני ועמידה בכללי הכתיבה הבסיסיים, ותהפוך אותו לאיכותי, מרשים ואפקטיבי יותר.

כתבנית – כי גם לכם מגיע הטוב ביותר

כתבנית – כתיבת תוכן היא חברת התוכן הגדולה בישראל. עורכי הלשון שלנו הם מאנשי המקצוע המוכשרים, המנוסים והמובילים בתחומם. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם עריכה איכותית, קפדנית ומהירה לכל סוגי הטקסטים, תוך מחויבות לעמידה בלוח הזמנים שנקבע והקפדה בלתי מתפשרת על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, אמינות ומקצועיות.

הצטרפו לאלפי לקוחותינו והיפכו גם את הטקסט שלכם למושלם – כי בכל הנוגע לכתיבה, אין שום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן