עריכה

מה זה שירות עריכה?

העורך מקבל טקסט מוכן. העורך בוחן את הטקסט, משנה את הניסוח ומתאים אותו לקהל היעד. לעיתים, בטקסטים מורכבים כגון מחקרים, סיפורים או תכנים טכניים נדרש העורך לעיין בספרות מקצועית ו/או לבצע מחקרים שיבטיחו שאכן התוצר הסופי מושלם.

שירותי עריכה באיכות גבוהה

אנו שואפים לענות על הדרישה הגוברת והולכת לשירותי עריכה בשפה העברית מאנשי אקדמיה ואנשי עסקים ברחבי העולם. השירות שלנו כולל עריכה והגהה אקדמית בכל התחומים. לתזות דוקטורט, למאמרים מדעיים, לספרים, הצעות מחקר, לאתרי אינטרנט, למצגות, תזכירים, חוברות, תוכניות עסקיות, רומנים, שירים, מאמרי SEO ומסמכים מקצועיים אחרים. הצוות שלנו נותן שירות לקוחות מצוין ותגובות מהירות לפניות של לקוחות. כל העורכים שלנו בעלי שנים רבות של ניסיון מעשי והתמודדות עם סוגים שונים של מסמכים. כל העורכים שלנו הם דוברי עברית כשפת אם (למעט אם יש צורך בעריכה בשפה זרה, אז אנו נעזרים בעורך הדובר את אותה השפה כשפת אם) ובעלי תואר ראשון לפחות. האנשים שמאחורי ההצלחה שלנו הם העורכים המיומנים והמוכשרים ביותר כי אנו מקבלים לעבודה אצלנו רק מועמדים בעלי ניסיון וכאלה שעברו את הבדיקות המחמירות שלנו. אנו מנטרים באופן קבוע את העבודה של העורכים שלנו. קחו בחשבון כי החומר שלכם מוגן איתנו. הסודיות והפרטיות שלכם חשובה לנו ממש כמו שהיא חשובה לכם. לעולם לא נעשה שימוש בחומר שלא למטרת עריכה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אצלנו תקבלו:

  • תוכן נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
  • תוכן עם פיסוק מתאים.
  • תוכן ערוך, מושלם ומתאים להגשה לאקדמיה, לדפוס או להעלאה לאתר האינטרנט שלכם.

איך זה עובד?

ברגע שאנו נקבל את החומר שלכם, אנו נברר איתכם מי הוא קהל היעד שאמור לקרוא את הטקסט, נבצע ספירת מילים ונשלח לכם הצעת מחיר. לאחר קבלת הצעת המחיר מאושרת על ידכם נתחיל בעבודת העריכה על ידי אחד העורכים המקצועיים שלנו. לאחר סיום העריכה נשלח לכם קובץ תקין וחף משגיאות וטעויות. אם תרצו, בקשו זאת מראש. נוכל לספק לכם 2 גרסאות. אחת עם “עקוב אחרי שינויים” בה תוכלו לראות את תיקוני העריכה שעשינו והשנייה, גרסה נקייה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן