רקע צבעוני
רקע צבעוני

תרגום מאנגלית לעברית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם סוכנויות וגם בעלי אתרים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

להביא את העולם לישראל בקלות

העולם הוא כבר מזמן כפר גלובלי קטן שבו השפה האנגלית היא השפה הנפוצה. שירות התרגום שלנו מאנגלית לעברית (שנעשה ע”י חברת הבת שלנו טרנס-דאת) מספק תרגומים מדויקים ואמינים לכל המסמכים, האתרים וחומרי השיווק הדרושים לכם לעבודה שוטפת. צוות המתרגמים המומחים שלנו הם דוברי עברית ואנגלית ברמת שפת אם, כך שיש להם הבנה עמוקה של השפה והניואנסים התרבותיים החיוניים לתרגום מדויק. על ידי מיקור חוץ של צרכי התרגום שלכם, תחסכו זמן יקר וכסף שתוכלו לנצל טוב יותר כדי להתמקד בהגדלת העסק שלכם. זמני האספקה ​​המהירים והתמחור התחרותי שלנו הופכים אותנו לבחירה הטובה ביותר בתחום התרגום. הקליקו על הכפתור למטה והתחילו ליהנות מהתרגום המקצועי שלנו עוד היום.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

העולם מדבר אנגלית ובמילניום הנוכחי יש מעט מאוד מקומות שבהן אין לשפה האנגלית משמעות. אנחנו בכתבנית נדרשים באופן שוטף ובמהירות לתרגם כל הזמן מסמכים ודפי אינטרנט מאנגלית לעברית, למשל אתרים שלמים, קורות חיים, מסמכים משפטיים, טקסטים שיווקיים ועוד.

אולי תתפלאו לדעת, אבל הבעה בכתב בשפה שאינה שפת אם היא הרבה יותר מסובכת ממה שאתם חושבים. כאשר מדובר בתרגום מקצועי העניין מורכב יותר מ-2 סיבות: המתרגם צריך להכיר את תחום הדעת הספציפי ואת הניואנסים הקטנים של אותו תחום.

אנחנו מאמינים שסגנון הוא המוזיקה של הטקסט ותרגום טוב צריך להעביר לקורא חוויה, ממש כמו יצירה מוסיקלית. מכיוון שהשילוב בין כותב מיומן בסגנונות שונים לידע מקצועי הוא נדיר, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אצלנו תמצאו מתרגמים שיודעים להתמודד עם כל טקסט בכל סגנון ובכל תחום. כמובן שכל התרגומים שלנו הם מוקפדים, מדויקים ועומדים בלוח הזמנים שקבעתם מראש.

  • תרגום של תוכן שיווקי לאתרים – פוסטים לפייסבוק, תכנים לאתרי אינטרנט, בלוגים ומסמכים נוספים שפונים לקהל יעד דובר עברית.
  • תרגום משפטי מאנגלית לעברית – תרגום מאנגלית לעברית של תצהירים, פסקי דין, חוזים, צוואות וכל מסמך משפטי אחר כולל אישורי מתרגם במידת הצורך.
  • תרגום מאנגלית לעברית של חומר טכני – תרגום של מפרטים טכניים, פטנטים, חוברות הפעלה והסברי שימוש.
  • תרגום מאנגלית לעברית של חומר אקדמי ומדעי – תרגום מאנגלית לעברית של מאמרים מדעיים ו/או אקדמיים, הצעות מחקר, דו”חות וכל מסמך אקדמי ומדעי אחר.
  • תרגום מאנגלית לעברית של קורות חיים – תרגום לעברית של קורות חיים.

יש לנו קאדר רחב של כותבים ומתרגמים מובילים שיודעים להתמודד עם כל אתגר. גם במקרה של תרגומים היברידים שדורשים הבנה בכמה דיסציפלינות (למשל גם שיווק וגם טכנולוגיה). כל זה מתבצע תוך עבודה מוקפדת ומדויקת והתחייבות לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן