רקע צבעוני
רקע צבעוני

כתיבת פליירים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פרטיים, גם חברות וגם עסקים בינוניים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

אם כבר פלאייר, אז שיעשו זאת מומחים בתוכן שיווקי

חושבים לפרסם את עצמכם באמצעות פלייר פרסומי? לנו בכתבנית יש פתרון. שירות כתיבת התוכן שלנו לפליירים מספק פתרון חסכוני לעסקים, מה שמאפשר לכם ליצור חומרים שיווקיים מושכי עין ויעילים. צוות הכותבים המנוסים שלנו מיומנים ביצירת תוכן משכנע, כזה שגם מושך את תשומת הלב של קהל היעד שלך וגם מניב תוצאות. אנחנו פה בשבילכם ועובדים איתכם בשיתוף פעולה הדוק במטרה אחת – להבין את הקול והמסרים של המותג שלכם כשהתוצאה היא תוכן לפלייר שמותאם למותג שלכם כמו כפפה ליד.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

פליירים הם אחד מחומרי השיווק הבסיסיים ביותר המשמשים לקידום מכירות של מוצרים או שירותים. כמעט כל בעל מקצוע משלם עבור כתיבת פליירים לבית הדפוס שלו אבל דבר אחד הוא מפספס – גרפיקאי, כמה מוכשרת שיהיה, הוא לא קופירייטר. כדי לכתוב תוכן שיווקי בפלייר יש להסתייע באנשי מקצוע.

אנחנו מומחים בהכנת תוכן לפליירים

אנו כותבים פליירים יעילים שמייצרים את התוצאות הרצויות. במילה “יעילים” אנו מתכוונים לפליירים בולטים. פליירים שלא רק מיידעים את הלקוחות בתכונות המוצר שלכם, אלא גם מספקים להם סיבות משכנעות לקנות אותו. פליירים המניעים את הלקוחות שלכם לעשות את מה שאתם הייתם רוצים שהם יעשו. הפליירים שלנו כוללים אלמנטים חזקים של קריאה לפעולה שהופכים לקוחות פוטנציאליים ללידים.

פליירים בכל הצורות והגדלים

אנו מציעים סוגים שונים של פליירים. החל בפליירים עם הרבה תוכן לחלוקה בכנסים ובתיבות הדואר וכלה בפליירים עם מעט תוכן אבל תוכן שבו כל מילה – בסלע. אם המוצר שלכם מיועד לסוגים שונים של לקוחות, אנחנו יכולים לעבוד איתכם על פיתוח סדרה של פליירים המניעים קהלי יעד שונים.

תערוכה או כנס – היו נכונים!

חברות מצליחות משתתפות בתערוכות וכנסים. ארגונים חכמים מחלקים פליירים למאות ואפילו אלפי לקוחות פוטנציאליים. לכן, כדי לבדל את המוצרים והשירותים של החברה שלכם מהשאר כדאי לעבוד עם חברה מנוסה וליצור פלייר יחודי, מעוצב היטב, כתוב היטב, אשר יניע את הקונים שלכם לפעולה, והכי טוב מכולם – ייצר עבורכם יותר הכנסות.

בניית מותג

פליירים עוזרים לבנות מותג. בכל פעם שאתם מחלקים חוברת לאדם מסויים, הוא לוקח את המותג שלכם איתו. אותם לקוחות פוטנציאליים גם חולקים את הפלייר עם עמיתים, חברים ומקבלי החלטות אחרים שנחשפים למותג שלכם שוב ושוב. ככל שתשקיעו יותר במותג שלכם מול קהל היעד ומול לקוחות פוטנציאליים – המותג שלכם יתחזק. שווי גבוה של מותג מתורגם להכנסות נוספות. זה פשוט!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן