דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת פליירים

כתיבת פליירים

שירות כתיבת פליירים

פליירים הם אחד מחומרי השיווק הבסיסיים ביותר המשמשים לקידום מכירות של מוצרים או שירותים. כמעט כל בעל מקצוע משלם עבור כתיבת פליירים לבית הדפוס שלו אבל דבר אחד הוא מפספס – גרפיקאי, כמה מוכשרת שיהיה, הוא לא קופירייטר. כדי לכתוב תוכן שיווקי בפלייר יש להסתייע באנשי מקצוע.

אנחנו מומחים בהכנת פליירים

אנו כותבים פליירים יעילים שמייצרים את התוצאות הרצויות. במילה “יעילים” אנו מתכוונים לפליירים בולטים. פליירים שלא רק מיידעים את הלקוחות בתכונות המוצר שלכם, אלא גם מספקים להם סיבות משכנעות לקנות אותו. פליירים המניעים את הלקוחות שלכם לעשות את מה שאתם הייתם רוצים שהם יעשו. הפליירים שלנו כוללים אלמנטים חזקים של קריאה לפעולה שהופכים לקוחות פוטנציאליים ללידים.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

פליירים בכל הצורות והגדלים

אנו מציעים סוגים שונים של פליירים. החל בפליירים עם הרבה תוכן לחלוקה בכנסים ובתיבות הדואר וכלה בפליירים עם מעט תוכן אבל תוכן שבו כל מילה – בסלע. אם המוצר שלכם מיועד לסוגים שונים של לקוחות, אנחנו יכולים לעבוד איתכם על פיתוח סדרה של פליירים המניעים קהלי יעד שונים.

תערוכה או כנס – היו נכונים!

חברות מצליחות משתתפות בתערוכות וכנסים. ארגונים חכמים מחלקים פליירים למאות ואפילו אלפי לקוחות פוטנציאליים. לכן, כדי לבדל את המוצרים והשירותים של החברה שלכם מהשאר כדאי לעבוד עם חברה מנוסה וליצור פלייר יחודי, מעוצב היטב, כתוב היטב, אשר יניע את הקונים שלכם לפעולה, והכי טוב מכולם – ייצר עבורכם יותר הכנסות.

בניית מותג

פליירים עוזרים לבנות מותג. בכל פעם שאתם מחלקים חוברת לאדם מסויים, הוא לוקח את המותג שלכם איתו. אותם לקוחות פוטנציאליים גם חולקים את הפלייר עם עמיתים, חברים ומקבלי החלטות אחרים שנחשפים למותג שלכם שוב ושוב. ככל שתשקיעו יותר במותג שלכם מול קהל היעד ומול לקוחות פוטנציאליים – המותג שלכם יתחזק. שווי גבוה של מותג מתורגם להכנסות נוספות. זה פשוט!

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן