דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת דפי נחיתה

כתיבת דפי נחיתה

כתיבת דפי נחיתה איכותיים


דפי נחיתה באיכות גבוהה ועם תוכן שיגרום ללקוחות שלכם להקליק.

השקיעו בדף נחיתה באיכות גבוהה. דף ידידותי לגולשים ומותאם באופן מיטבי לדרישות מנועי החיפוש.


האם אי פעם נתקעתם על עמוד נחיתה שניסה למכור לכם, ובכן, שטויות במיץ עגבניות? או אפילו גרוע מזה, עמוד נחיתה שנתן לכם רק מידע יבש? זה הזמן לקפוץ על רכבת התוכן שלנו. אנחנו יודעים שהדירוג של האתר שלכם יודה לכם מאוחר יותר. עמוד אחד, קצת תוכן שיווקי אמיתי + מילות מפתח רלוונטיות ייכתבו עבור כל אחד מהשירותים שלכם. עמוד הנחיתה שנכין יקפיץ את שיעורי ההמרה באתר שלכם למחוזות גבוהים הרבה יותר. כתיבת התוכן השיווקי לדף הנחיתה שלכם תתבצע על ידי כותבי תוכן איכותיים ומקצועיים במטרה אחת – לגרום לגולשים שלכם לעשות את מה שתרצו. מנועי החיפוש יאנדקסו כל עמוד ועמוד, ויאפשרו לאתר שלכם להיות מוצג במגוון רחב של חיפושים ומילות מפתח. לצוות שלנו יש ניסיון בבנייה וכתיבת תוכן לאלפי דפי נחיתה בכל הנישות – אנחנו יכולים לקחת על עצמנו גם את כתיבת דף הנחיתה שלכם.

הפכו את הגולשים שלכם ללקוחות

תנו אמון בחברה לכתיבת תוכן שכתבה כבר אלפי דפי נחיתה מוצלחים!


פעמים רבות, השקעה בעמודי נחיתה יכולה להוות מנוע נוסף להחזר ROI (החזר ROI הוא היחס בין הרווח הנקי לעלות) לאתר שלכם. עמודי נחיתה נכתבים כדי לעזור לכם למצוא ולתת סיבה לגולשים שלכם להפוך ללקוחות. לא משנה כמה ייחודי הקהל שלכם, אנחנו יכולים למקד אותו באופן מקצועי על השירותים שלכם.

יצרנו אלפי דפי נחיתה עד כה. אנחנו יודעים שהקהל שלכם הוא מיוחד וצריך לשמוע את המילים הנכונות לפני שהוא קונה. צוות הכותבים המקצועי שלנו יעשה מחקר מקיף כדי לדעת מה בתעשייה או בנישה שלכם ישכנע את הגולשים שלכם לרכוש את השירות שאתם מציעים.

צוות הכותבים שלנו מורכב מקבוצה של כותבי תוכן מקצועיים ויסודיים ביותר על מנת להבטיח ללקוחותינו את התוכן המקצועי והמוצלח ביותר.

כותבי התוכן שלנו כתבו אלפי דפי נחיתה באינספור נישות, תעשיות ותחומים. החל מנדל”ן בירושלים ועד יהלומים לייצוא. אין נישה קטנה מדי, ואין תעשייה גדולה מדי, לצוות של הקופירייטרים הייחודיים והמוכשרים שלנו.

מותאם

SEO

אינטרנטי ומותאם במיוחד לקידום אתרים, עם תתי כותרות, עיצוב מנצח ומילות מפתח מדוייקות ומתאימות לאתר שלכם.

קופירייטינג

חד כתער

אנחנו לא מעצבים אלא פשוט כותבים. התוכן יגיע אליכם במסמך וורד, מוכן לעבור לאתר. אם תתקשו בהטמעה – דברו איתנו, נעזור לכם.

10-1000

מילים

לדפי נחיתה מוצלחים אין מספר מילים קבוע. חשוב שהתוכן יהיה מקורי במאת האחוזים, איכותי, יעיל ומניע לפעולה.

כמה

שרק תרצו

החל מדף יחיד ועד 1000 דפי נחיתה. אנחנו יכולים לכתוב כמה דפים שרק תרצו כדי לפרסם את השירותים שלכם.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:    גלילה למעלה
    השארת פרטים      X
      דילוג לתוכן