דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת תוכן לאתרי רפואה טבעית

כתיבת תוכן לאתרי רפואה טבעית

רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה, רפואה סינית, רייקי או טיפול בכוסות רוח – כיום יש שפע של אפשרויות בתחום הרפואה הטבעית. שפע זה מצד אחד מנגיש את התחום לכמה שיותר אנשים, אבל מצד שני הופך את הגולשים למבולבלים במיוחד. המשמעות מבחינתכם היא שהתחרות על כיסו וליבו של כל לקוח היא קשה יותר מתמיד.

כלומר, אתם צריכים להוכיח שאתם הכי טובים בתחום שלכם, עושים את הנדרש בצורה הטובה והיעילה ביותר ומטפלים בהצלחה בבעיות ספציפיות שיש ללקוחות שלכם. וכל זה באמצעות אתר האינטרנט שלכם ובעיקר באמצעות התוכן שנמצא בו.

עם זאת, כתיבת תוכן מקצועי בתחום הרפואה הטבעית אינה פשוטה כלל ועיקר: מחד נדרש ידע רפואי ומאידך הטקסט צריך להיות מובן לכל גולש, כך שייתן מענה לשאלות רפואיות ייחודיות. המשמעות היא שהכותב צריך להיות לא רק מעולה בכתיבה, אלא גם להבין לעומק את תחום הרפואה הטבעית.

כתיבה כזו היא תוצר של ניסיון, מומחיות וידע רב ולכן נחשבת למקצוע בפני עצמו. זה בדיוק המקצוע שלנו וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו כותבים תכנים עליכם ועל העסק שלכם, מאמרים מקצועיים, בלוגים ומידע אחר שיגרום לגולשים להבין שכדאי להיות הלקוחות הבאים שלכם.

הכותבים שלנו הם מומחים בכתיבה שיווקית ו/או מומחים בכתיבת תוכן רפואי אלטרנטיבי לסוגיו: רפלקסולוגיה, רפואה מזרחית למיניה (סינית, הודית, יפנית, קוריאנית וכו’), צמחי מרפא ועוד.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

אצלנו תקבלו:

 • תוכן מקצועי מקורי שנכתב בהתאם לתחומי המומחיות שלכם ולפי ההנחיות המדויקות שלכם.
 •  תוכן שישמור על אחוזי נטישה נמוכים וזמן שהייה גבוה באתר.
 •  תוכן סמכותי רצוף במונחים ספציפיים המתאימים לתחום ומילות מפתח מתאימות.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן