רפואה טבעית

כתיבת תוכן לאתרי רפואה טבעית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

תוכן עם נשמה יתרה

אנחנו בכתבנית גאים להציג את השירות שעובד בשבילכם – כתיבת תוכן לאתרי רפואה טבעית שנעשית ע”י כותבים אנושיים, מנוסים ומיומנים שמגיעים מתחומי הדעת הרלוונטיים. אנחנו כותבים תוכן מרתק ומשכנע שנכתב במיוחד עבורכם, שמכוון במדויק לקהל היעד שלכם, שמגביר את הנוכחות המקוונת שלכם, שמשקף את המומחיות שלכם בנושא ושהופך גולשים ללקוחות משלמים. על ידי הפקדת צרכי התוכן שלכם אצלנו, תוכלו לחסוך זמן יקר וכסף יקר וליהנות ממאמרים שנכתבו על בסיס מחקר מקצועי מאומת. בואו לחוות את היתרונות של השירות שלנו שיבסס אתכם כסמכות מהימנה בתחום הרפואה הטבעית. לחצו על הכפתור והצטרפו להצלחה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה, רפואה סינית, רייקי או טיפול בכוסות רוח – כיום יש שפע של אפשרויות בתחום הרפואה הטבעית. שפע זה מצד אחד מנגיש את התחום לכמה שיותר אנשים, אבל מצד שני הופך את הגולשים למבולבלים במיוחד. המשמעות מבחינתכם היא שהתחרות על כיסו וליבו של כל לקוח היא קשה יותר מתמיד.

כלומר, אתם צריכים להוכיח שאתם הכי טובים בתחום שלכם, עושים את הנדרש בצורה הטובה והיעילה ביותר ומטפלים בהצלחה בבעיות ספציפיות שיש ללקוחות שלכם. וכל זה באמצעות אתר האינטרנט שלכם ובעיקר באמצעות התוכן שנמצא בו.

עם זאת, כתיבת תוכן מקצועי בתחום הרפואה הטבעית אינה פשוטה כלל ועיקר: מחד נדרש ידע רפואי ומאידך הטקסט צריך להיות מובן לכל גולש, כך שייתן מענה לשאלות רפואיות ייחודיות. המשמעות היא שהכותב צריך להיות לא רק מעולה בכתיבה, אלא גם להבין לעומק את תחום הרפואה הטבעית.

כתיבה כזו היא תוצר של ניסיון, מומחיות וידע רב ולכן נחשבת למקצוע בפני עצמו. זה בדיוק המקצוע שלנו וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו כותבים תכנים עליכם ועל העסק שלכם, מאמרים מקצועיים, בלוגים ומידע אחר שיגרום לגולשים להבין שכדאי להיות הלקוחות הבאים שלכם.

הכותבים שלנו הם מומחים בכתיבה שיווקית ו/או מומחים בכתיבת תוכן רפואי אלטרנטיבי לסוגיו: רפלקסולוגיה, רפואה מזרחית למיניה (סינית, הודית, יפנית, קוריאנית וכו’), צמחי מרפא ועוד.

אצלנו תקבלו:

  • תוכן מקצועי מקורי שנכתב בהתאם לתחומי המומחיות שלכם ולפי ההנחיות המדויקות שלכם.
  •  תוכן שישמור על אחוזי נטישה נמוכים וזמן שהייה גבוה באתר.
  •  תוכן סמכותי רצוף במונחים ספציפיים המתאימים לתחום ומילות מפתח מתאימות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן