מושן גרפיקס

שירותי ניקוד

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פרטיים, גם הוצאות ספרים וגם משוררים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

זה לא חייב להיות מסובך

צריכים לנקד טקסט בעברית ומסתבכים? בשביל זה אנחנו פה. שירותי הניקוד שלנו בכתבנית חוסכים לכם זמן, מאמץ והרבה כאבי ראש. אנחנו לא עושים שימוש בתוכנה אלא במנקדים אנושיים, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהקוראים יבינו את הטקסט שלכם בדיוק כמו שרציתם (למשל, הבדלים בין זכר ונקבה). על ידי שימוש בשירות הניקוד שלנו, הטקסט שלכם בעברית (למשל, ספרי שירה או ספרי ילדים) יהיה לא רק מדויק ומקצועי, אלא גם יאפשר לכם להתמקד בדברים החשובים באמת ולהגביר פרודוקטיביות ויעילות. אל תבזבזו עוד זמן וכסף על ניקוד ידני בעברית או תיקון של ניקוד אוטומטי שבהמשך יכול להסתבר כטעות…

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

שירות הניקוד של כתבנית חוסך זמן וכסף

הניקוד משמש בעברית של היום לשתי מטרות עיקריות.

  1. סיוע למי שמתקשה בעברית, כגון ילדים או עולים חדשים. ספרי הלימוד במקרים אלה מנוקדים כולם. וכן נהוג גם לנקד ספרי קריאה לילדים.
  2. או כאשר לכותב המילה יש חשש שהקורא לא יֵדַע לקרוא נכון את המילה. בין אם משום שהמילה אינה שגורה בפי כל ובין אם משום שללא ניקוד, המילה נכתבת באופן זהה למילה אחרת.
  3. מקובל גם לנקד ספרי שירה וקטעי פרוזה ויש הטוענים שבכך מתווסף ליצירה רובד אומנותי נוסף. אנו בכתבנית עוסקים בניקוד ונוכל לספק עבורכם תוצר מנוקד היטב לפי כל כללי הניקוד העבריים.

אצלנו תקבלו:

  • תוכן ערוך ומנוקד לפי כל כללי הניקוד בעברית.
  • תוכן מוגה ומוכן לקריאה.
  • זמני תגובה ועבודה מהירים.

ניקוד זה לא רק קָמָץ

שום דבר לא מתסכל קורא שמצפה לקריאה חלקה וזורמת של טקסט מנוקד ובמקום זאת הוא מקבל טקסט שהיה עדיף אילו לא היה מנוקד כלל. טקסט עם שגיאות ניקוד. ניקוד אשר במקום לעזור יוצר אבני נגף לאורך כל הטקסט.

אנו בכתבנית נעזרים אך ורק במנקדים מקצועיים אשר סיימו לימודים אקדמיים במקצועות הכתיבה והעריכה ובוגרי קורסים ייעודיים לניקוד. אצלנו, המנקדים עוסקים בניקוד כמקצוע.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן