רקע צבעוני
רקע צבעוני

כתיבת תוכן לוואן פייג’רים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם אתרים גדולים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

כל מה שאתם צריכים במקום אחד

התקופה האחרונה מאופיינת בקוצר רוח, סיפוקים מיידים והגשמת כל גחמה בלחיצה על כפתור. כולם רוצים לקבל את הכל כאן ועכשיו – כי למי יש סבלנות לחכות? נדמה שעם תרבות השפע חזרו בסערה לחיינו גם אתרי ה-Onepager, לקוראים שרוצים לקבל הכל בדף אחד קל ונוח! הפשטות של אתרי ה-Onepager והחוויה הנוחה שהם מספקים, מושכת יותר ויותר משתמשים היום. אולי מדובר רק בדף אחד, אבל העבודה עליו יכולה להיות מאתגרת למדי. איך תספרו את הסיפור של הארגון שלכם בדף אחד בלבד? איך תציגו את כל השירותים וההמלצות? אנחנו בכתבנית כאן בשבילכם! עם כותבים בעלי שנים של ניסיון, שידעו לכתוב עבורכם תוכן מדויק שמתאים לדרישות האתר ולמיתוג שלו. לחצו על הכפתור כאן למטה ואנחנו נרים את התוכן גם באתר שלכם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

בשנים האחרונות, נראה שהמינימליזם חוזר ובגדול. אנחנו רואים אותו שולט בעולם עיצוב הבית, בבחירות אורח החיים שלנו ואפילו בקולנוע ובטלוויזיה. עכשיו, נראה שגם אתרי ה-Onepager עושים קאמבק וממשיכים את המגמה הזו. הפשטות הנקייה שלהם וחוויית המשתמש הברורה והנוחה שלהם הופכות אותם ללהיט החדש לקידום העסק בדיגיטל. עם זאת, כשזה מגיע לכתיבת התוכן – אתרי Onepager מציבים לא מעט אתגרים. אז איך מספרים את כל הסיפור של הארגון שלך על עמוד אחד בצורה החדה ביותר?

צוות הכותבים של כתבנית מביא איתו שנים של ניסיון בכתיבת תוכן מזמין, יצירתי וייחודי לאתרים. עם אפיון מדויק של המותג שלך וקופירייטינג חכם וייחודי, אנחנו מאפשרים לאתרי ה-Onepager לקבל נראות מיטבית ברשת.

להצעת מחיר משתלמת במיוחד לתוכן הבא שלך

לבנות נוכחות דיגיטלית – כמה שיותר מהר

אתר Onepager דורש השקעה מינימלית בפיתוח האתר שלך. על עמוד אחד, מרוכזים כל האלמנטים שמספרים את הסיפור של העסק – מפסקת אודות ועד תיאור השירותים שלך. ככה, ניתן לבנות פלטפורמה קלילה, מעוצבת ומזמינה לקידום המותג במסגרת זמנים מהירה בהרבה מזו של אתר מלא.

העוצמה האלגנטית שבפשטות

עם זאת, אתרים המורכבים מעמוד אחד לא רק קלים יותר לפיתוח – הם גם קלים הרבה יותר לעיכול. אתר אינטרנט בן עמוד אחד מאפשר לך לבנות נרטיב אחד פשוט שמגלם את כל החוזקות של המותג ולהציג את כל המידע שחשוב לך שייחשף לקוראים בעמוד נגלל אחד. כמובן שזה הופך אותו לאופטימלי לשימוש בנייד. בהתחשב בעובדה שכיום כ-80% מהרכישות מתבצעות בנייד – אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי.

הכתיבה הנכונה עושה את כל ההבדל

עם זאת, בניית האתר היא רק ההתחלה. בסופו של דבר, האופן שבו נסגנן ונבנה את המסר שלנו הוא זה שיקבע כמה נצליח להניע את הקהלים שלנו לפעולה. יש לנו עמוד אחד לרכז בו את כל הנקודות שחשוב לנו להעביר. אם נדחוס את העמוד במלל – סביר מאוד להניח שהקורא יאבד עניין. אם נעשה אותו קצר מדי – הפואנטה עלולה ללכת לאיבוד.

כאן בדיוק נכנס לתמונה הערך המוסף של שירותי כתיבה מקצועיים.

תוכן שמדבר אותך – קצר ולעניין

כדי להבטיח שאתר ה-Onepager החדש שלך יקבל את הנראות שראויה לו, אנו מתחילים את תהליך הכתיבה בלימוד מעמיק של המותג שלך. לאחר שיחת אפיון, נזהה את החוזקות שהופכות את העסק שלך לייחודי ונכיר לעומק את החזון שעומד בלב העשייה שלך. אלו יהיו היסודות שעליהן ייבנה התוכן לכל הפלטפורמה החדשה שלך. עם מסרים קצרים וקולעים, הנעות לפעולה בניסוח יצירתי וסגנון כתיבה שמדבר ישר לקהלים שלך – אנחנו מאפשרים לך למצות את המיטב מהתוכן באתר שלך.

רוצה ללמוד עוד על השירות? אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ממש עכשיו ונחזור אליך בהקדם עם כל המידע.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן