זוג בפנסיה רוקדים יחד
זוג בפנסיה רוקדים יחד

כתיבת תוכן בתחום הפנסיה

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

תוכן שעוסק בפנסיה ובנתונים כלכליים חייב להיכתב על ידי מקצוענים

כיום בישראל, כל עובד שכיר מחויב לחסוך לפנסיה וכל מעביד מחויב להפקיד כספים לעובדים שלו, מה שהפך את שוק הפנסיה לתחרותי במיוחד. אם אתם משווקים שירותים שונים בתחום הפנסיה וזקוקים לתוכן שינגיש את הדברים לקהל הלקוחות או החוסכים שלכם, אנחנו פה כדי לעזור. כתבנית היא חברת התוכן הגדולה בישראל ונוכל לעזור לכם עם מגוון פתרונות תוכן בפלטפורמות שונות. מסרטוני טיקטוק ועד ניוזלטרים ללקוחות ותוכן מקצועי כלכלי לאתרים. דברו איתנו. אנחנו פה לרשותכם 24/7.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

לא משנה אם אתם מנהלים, סמנכלים או אנשי שיווק בקרנות פנסיה או בכלל סוכני ביטוח בתחום הפנסיוני, סביר להניח שאתם מתחבטים באותה סוגיה: איך מסבירים את כל הניואנסים של העבודה שלכם ללקוחות ובעיקר – איך גורמים להם לרכוש ביטוח פנסיוני או להפקיד כספים בקרן פנסיה דווקא אצלכם? ואיך מצליחים לשלב את השיווק והמכירות בעבודה השוטפת?

מישהו אמר פעם ש:”אם לא הצלחת להסביר לאמא שלך את הפתרון סימן שהבעיה היא בהסבר שלך”. זו הסיבה שמדריכי משתמש של מכשירים שונים (מכלי בית ועד מכוניות) כתובים בלשון ברורה ונגישה, אבל מה עושים במקרים של תכנים פיננסיים מורכבים כמו פנסיה? ומה עושים כשהתקנות הרלוונטיות משתנות חדשות לבקרים?

בשביל זה אנחנו פה.

לאור ריבוי האפשרויות היום בתחום הפנסיה (הן לשכירים והן לעצמאיים), אין ספק שכיום יותר מתמיד קשה לשווק (ועוד יותר למכור) מוצרי פנסיה. לא משנה אם מדובר בביטוח פנסיוני, בקרן פנסיה או בחסכון פנסיוני מסוג אחר, אנחנו נכתוב את ההסבר עבורכם בצורה בהירה, ברורה ומדוייקת.

יתרה מזאת, אנחנו נעשה הכל כדי שכל הלקוחות שלכם יבינו מה השירות/מוצר שלכם והכי חשוב – ירכשו אותו דווקא מכם. ככה יישאר לכם זמן להתרכז בעבודה השוטפת ולא תצטרכו לשבור את הראש על מכירות, שיווק והתפלפלויות טקסטואליות מורכבות.

איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו כמובן לא נגלה סודות מקצועיים, אבל רק נגיד שיש לנו מאות כותבים שמתמחים בכתיבה כלכלית ופיננסית ולכל אחד 2 כובעים לפחות:

  • הכובע הראשון הוא הכובע של פלטפורמת הפרסום – רשתות חברתיות (כולל טיקטוק ויוטיוב), אתרי אינטרנט, ניוזלטרים, נאומים ועוד
  • הכובע השני הוא הכובע של תחום הדעת – פיננסים, משפטים, רפואה, קוסמטיקה וכו’.

אנחנו מתאימים לכל לקוח את הכותב שהולם אותו, הן מבחינת פלטפורמת פרסום והן מבחינת תחום הדעת – מה שאומר שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו תוכן איכותי ומקצועי שנתפר בול עבור המותג שלכם. וכן, יש לנו כותבים גם בתחומים שלכם (ביטוח, פנסיה, השקעות, ראיית חשבון, כלכלה וכו’) עם ניסיון בכתיבה לפלטפורמות שונות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן