כתיבה של תוכן מקצועי

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים , גם חברות וגם ארגונים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

למה שלא תתמקדו במה שאתם טובים בו?

נמאס לכם להשקיע אינספור שעות במחקר לצורך כתיבת תוכן מקצועי לעסק שלכם? שימוש בשירות כתיבת התוכן המקצועי אצלנו בכתבנית יחסוך לכם זמן וכסף. צוות הכותבים המנוסים שלנו יכתוב תוכן איכותי המותאם לצרכים הספציפיים שלכם כאנשי מקצוע: רופאים, עורכי דין, יועצי משכנתאות, רואי חשבון ועוד. באמצעות שימוש בשירות שלנו אתם תרוויחו פעמיים: גם תוכלו להתמקד בניהול העסק שלכם וגם תורידו מעצמכם כאבי ראש מיותרים. אל תתנו ליצירת תוכן מקצועי להיות נטל בעבורכם. לחצו על הכפתור למטה ועשו את הצעד הראשון ביצירת תוכן שהוא לא פחות ממעולה – שיעזור לעסק שלכם להנגיש את עצמו לקהלים חדשים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כתיבת תוכן מקצועי דורשת מקצועיות והבנה בתחום עליו כותבים. בסוג זה של כתיבה המחבר כותב על נושא מסוים שדורש הכוונה, הדרכה או הסבר. כאמור, כתיבת תוכן מקצועי מרכזת בתוכה תהליך של כתיבה, שיתוף מידע ומיומנויות. כל זאת בסביבה מקצועית אחת אשר מאפייניה ומטרותיה שונים מאוד מסגנונות כתיבה אחרים.

מי צריך כתיבה מקצועית?

לכל מקצוע יש צורת כתיבה ייחודית לו. עורכי דין, עובדים סוציאליים, רופאים, מהנדסים, רואי חשבון ועוד – כולם כותבים תוכן מקצועי שיש צורך בבקיאות בו.

התוצרים האופייניים לכתיבת תוכן מקצועי כוללים: הודעות לעיתונות, מזכרים, הצעות עסקיות, מפרטי מוצר, קורות חיים, חוברות הפעלה, הוראות הרכבה, טפסים, מאמרים מדעיים, מחקרים רפואיים, דו”חות, עלונים, ספרי הדרכה, תסריטים, מצגות, סרטונים להשקת מוצר חדש וכדומה.

מה הם מאפייני הכתיבה המקצועית?

כתיבת תוכן מקצועי היא הדרך היעילה והברורה ביותר להסביר נושאים מורכבים ולהנחות אחרים. לכן חיוני להכיר את קהל היעד וצרכיו, לתכנן את המסמך בהתאם ולכתוב בשפה רהוטה ותקנית ובסגנון ענייני ומדויק תוך הקפדה על סימני פיסוק ותחביר.

בשונה מכתיבה אקדמית, יצירתית או עסקית, המסמך המקצועי אינו כולל הקדמה אלא פותח ישירות בנושא המדובר. חלקו הראשון של המסמך תמיד יכלול את המידע החשוב ביותר. על מנת להקל את הבנת הנקרא הכותב ישתדל להימנע מלשלב בתוכו מילים ומושגים מורכבים מהעגה המקצועית, כיוון שבכתיבת תוכן מקצועי מדובר בהעברת מידע אינפורמטיבי גרידא וזרימת מידע רציפה והגיונית. התוכן מחולק לכותרות משנה ואף כולל מרווחים בין פסקאות כדי שניתן יהיה לעבד את המידע בקלות רבה יותר. במרבית המקרים, המסמך המקצועי מלווה גם בעזרים חזותיים (איורים, גרפים, תמונות, תרשימים) אשר תורמים להבנה מהירה יותר של התוכן והופכים את המסמך נוח יותר לקריאה.

כתיבה מקצועית איכותית

כותב מקצועי משלב כישורי כתיבה, מיומנויות תקשורת, הבנה טכנולוגית ורקע מקצועי רלוונטי כיוון שבנוסף להעברת מידע באמצעות מלל, עליו להיות בקיא בנושא המדובר ועליו להיות מסוגל לנתח את המידע ולהציגו בפורמט קל לקריאה ולהבנה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן