סכמה של רשת חברתית

כתיבת פרופיל אישי לכל מטרה!

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם אתרים גדולים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

להראות להם (או להן) את הגרסה הכי טובה שלך

בואו לספר את הסיפור שלכם באמצעות פרופיל אישי שמייצג אתכם נאמנה. אנחנו בכתבנית מבינים את הכוח של כתיבה אישית, כך שנגייס למשימה רק את הכותבים שמצטיינים ביצירת פרופילים אנושיים משכנעים שיוצרים תהודה. ניתן לכתוב פרופילים אישיים דרכנו לכל מטרה (רשתות חברתיות, כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתרי הכרויות ועוד). כך תבטיח שתיהנו מכל העולמות: גם תחסכו זמן ומשאבים יקרים, גם תקבלו פרופיל אישי שהוא בדיוק אתם וגם תזכו לתוצאה שלא יהיה ניתן להתעלם ממנה. תנו לנו לעבוד בשבילכם ולשקף את החוויות, התשוקות וההישגים הייחודיים שלהם באופן שמותיר רושם מתמשך. אל תפספסו את ההזדמנות ליצור קשרים ולייצר השפעה מדהימה על החיים שלכם!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

הפרופיל האישי שלכם משמש ככרטיס הביקור הפרטי שלכם בפלטפורמות שונות. למשל: כרטיס ביקור דיגיטלי, פרופיל ברשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכו’) ועוד.

לכאורה, לא אמורה להיות משימה יותר קלה מזו. כולנו מכירים את עצמנו הכי טוב בעולם, נכון?

אז זהו שלא. לא כולנו מצליחים לכתוב בגוף ראשון בלי קלישאות, בצורה מדויקת ואמיתית והכי חשוב – קצר ולעניין. אם גם אתם מסתבכים עם זה, פנו אלינו. נשמח לעזור.

רק על עצמי לספר ידעתי

בפרופילים אלו אתם לא רק מציגים את פרטי ההתקשרות שלכם (טלפון, מייל וכו’), אלא גם מציגים את עצמכם, את הכישורים והמומחיות שלכם, את התחביבים ותחומי העניין ובעצם – מאפשרים לאנשים לדעת מי אתם, מה אתם מחפשים ומה אתם אוהבים, למעשה, הפרופיל האישי הוא ההתחלה של דרך בלתי-אמצעית לקשר אותנטי עם אנשים אחרים – מה שאומר שזה הצ’אנס שלכם להיות יצירתיים, לא פורמליים ובעיקר להיות אתם בלי פילטרים ובלי מסכות.

לא הכל מושלם

אמנם תמיד אפשר לשנות את המלל, אבל ברגע שהפרופיל שלכם באוויר אין חרטות. כלומר, אנשים נחשפים אליו לטוב ולרע. בנוסף, רוב הפרופילים האישיים מבוססים על תוכן ויש בהם מגבלת מקום, כך שאתם לא יכולים לכתוב כאוות נפשכם וכמה שאתם רוצים.

המשמעות היא שתצטרכו לספר על עצמכם אבל בצורה מתומצתת ועניינית. איך עושים את כל זה, פונים לקהל יעד מדויק, מעבירים את המסר הרצוי ועדיין שומרים על אותנטיות?

בשביל זה אנחנו פה

אנחנו יכולים לעזור לכם לנצל בהצלחה את הניסיון רב השנים שלנו בכתיבה.

עם השנים, צברנו ידע וניסיון רב ונשמח לשפוך אותו עליכם. אנחנו יודעים לכתוב בצורה תמציתית וקצרה ועם זאת לשקף נאמנה אתכם ואת פועלכם. הודות לעובדה שיש לנו מאות אנשי תוכן, נוכל להתאים לכם את הכותב שנושא את שני הכובעים:

  • גם את הכובע המקצועי של תחום הדעת או התחביבים המסוימים שלכם
  • גם את הכובע הטקסטואלי של התמחות בפלטפורמה מסוימת כולל הניואנסים והדגשים הספציפיים (כרטיס ביקור דיגיטלי, פרופיל ברשת חברתית כלשהי, פרופיל לאתרי הכרויות ועוד)

 כתיבת פרופיל אישי לאתרי הכרויות ואפליקציות שידוכים / קשרים

כולנו רוצים למצוא אהבה ולחזור לבית שבו נמצא מישהו שמחכה לבואנו בשמחה. חלקנו היו מעוניינים ברומן של לילה אחד. כך או כך בשימוש באתרי או אפללקיציות של הכרויות, יש צורך בפתיחת פרופיל אישי. מעבר לתמונה טובה יש צורך גם בתיאור מדוייק של מי שאנחנו – אבל איך עושים את זה נכון? איך כותבים בלי לוותר על האותנטיות ועדיין לשדר אטרקטיביות? בשביל זה אנחנו פה!

בפרופילים האישיים באתרים ובאפליקציות של היכרויות אתם לא רק מציגים את עצמכם, אלא גם חושפים טפח מחייכם בצורה שתמשוך אליכם בני/בנות זוג פוטנציאליים.

זאת ההזדמנות שלהם לספר מי אתם, מי בן/בת הזוג שאתם מחפשים ומה אתם אוהבים מבחינת תחומי עניין, תחביבים ועוד.

אגב, פרופילים אישיים הם לא כרטיס ביקור או מסמך קורות חיים, אלא המקום שלכם להיות יצירתיים, בלתי פורמליים ובעיקר אתם באמת בלי מסכות ובלי פילטרים. בנוסף לכל, לרוב יש מקום מוגבל בפרופילים כך שאתם נאלצים לצמצם במילים – מה שאומר שהמידע שעליכם לספק הוא קצר יחסית ומאוד ענייני. בעיה, נכון?

אז איך עושים את זה נכון?

הדרך הטובה ביותר להבטיח שהפרופיל שלכם באתר או באפליקציית הכרות היא לפנות למומחים. ולא, אנחנו לא מתכוונים לשדכנים אלא למומחים שיודעים לדבר איתכם ולשקף אתכם נאמנה בטקסט למרות המגבלות הטכניות שקיימות כמו מקום מצומצם לטקסט וכדומה. פנו אלינו. נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים ולעזור לכם למצוא אהבה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן