שירותי הגהה

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

שירות ההגהה שלנו הוא המפתח להפקת מסמכים ללא שגיאות במהירות וביעילות. עם צוות העורכים המנוסים שלנו, אנו מבטיחים “לתפוס” כל טעות בטקסט שלך, בין אם מדובר בשגיאות דקדוק, כתיב או סימני פיסוק. על ידי שימוש בשירות שלנו, אתה יכול לחסוך זמן וכסף על ידי הימנעות מטעויות יקרות ותיקונים שיתגלו בקריאה שניה או שלישית, ולפעמים גם אחרי הדפסה. אנו מבינים שהזמן שלכם יקר, ולכן אנו עובדים מהר מבלי לוותר על האיכות. תנו לנו לעזור לכם לשפר את ההגהה על המסמכים שלכם, כך שתוכלו להציג אותם בביטחון לקהל שלכם. עם ההגהה שלנו, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו טקסט איכותי ומקצועי וכמובן, נטול שגיאות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

מה זו הגהה? המגיה מקבל טקסט מוכן. הוא בודק אותו ומנסה לאתר שגיאות טכניות שנפלו בו כמו שגיאות כתיב, טעויות העתקה וטעויות הקלדה.

שירותי הגהה באיכות גבוהה

אנו שואפים לענות על הדרישה הגוברת והולכת לשירותי הגהה בשפה העברית מאנשי אקדמיה ואנשי עסקים ברחבי העולם. השירות שלנו כולל הגהה ועריכה אקדמיות בכל התחומים. לתזות דוקטורט, למאמרים מדעיים, לספרים, הצעות מחקר, לאתרי אינטרנט, למצגות, תזכירים, חוברות, תוכניות עסקיות, רומנים, שירים, מאמרי SEO ומסמכים מקצועיים אחרים. הצוות שלנו נותן שירות לקוחות מצוין ותגובות מהירות לפניות של לקוחות. כל המגיהים שלנו בעלי שנים רבות של ניסיון מעשי והתמודדות עם סוגים שונים של מסמכים. כל המגיהים שלנו הם דוברי עברית כשפת אם (למעט אם יש צורך בהגהה בשפה זרה, אז אנו נעזרים במגיה הדובר את אותה השפה כשפת אם) ובעלי תואר ראשון לפחות. האנשים שמאחורי ההצלחה שלנו הם המגיהים המיומנים והמוכשרים ביותר כי אנו מקבלים לעבודה אצלנו רק מועמדים בעלי ניסיון וכאלה שעברו את הבדיקות המחמירות שלנו. אנו מנטרים באופן קבוע את העבודה של המגיהים שלנו. קחו בחשבון כי החומר שלכם מוגן איתנו. הסודיות והפרטיות שלכם חשובה לנו ממש כמו שהיא חשובה לכם. לעולם לא נעשה שימוש בחומר שלא למטרת ההגהה.

מה תקבלו?

  •  תוכן נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
  • תוכן עם פיסוק מתאים.
  • תוכן מוגה, מושלם ומתאים להגשה לאקדמיה, לדפוס או להעלאה לאתר האינטרנט שלכם.

איך זה עובד?

ברגע שאנו נקבל את החומר שלכם, אנו נבצע ספירת מילים ונשלח לכם הצעת מחיר. לאחר קבלת הצעת המחיר מאושרת על ידכם נתחיל בעבודת ההגהה על ידי אחד המגיהים המקצועיים שלנו. לאחר סיום ההגהה נשלח לכם קובץ תקין וחף משגיאות וטעויות. אם תרצו, בקשו זאת מראש. נוכל לספק לכם 2 גרסאות. אחת עם “עקוב אחרי שינויים” בה תוכלו לראות את תיקוני ההגהה שעשינו והשנייה, גרסה נקייה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן