מחקר
מחקר

כתיבה מחקרית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

השאירו לנו את העבודה הקשה

האם אתה מתקשים למצוא חומרים מחקריים אמינים ועדכניים עבור הפרויקטים האקדמיים או המקצועיים שלכם? לא עוד! שירות הכתיבה המחקרית שלנו בכתבנית נועד לחסוך לכם זמן וכסף יקרים. צוות הכותבים המנוסים שלנו יאספו וינתחו בקפידה את המידע הדרוש לכם, מה שמבטיח תוכן איכותי עם התייחסות לכל הדרישות וההנחיות שלכם. היפרדו מאינספור שעות מבוזבזות ותנו לנו לעשות עבורכם את כל העבודה, משלב המחקר, דרך איסוף החומר וכלה בכתיבה. עם השירות שלנו, אתם יכולים לפנות זמן יקר ולהשאיר לנו את כאבי הראש. מוכנים לקחת את הפרויקטים שלכם לשלב הבא? לחצו למטה כדי ליהנות משירותי הכתיבה המחקרית שלנו.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כתיבה מחקרית היא כתיבה עם ערך מוסף. לכתיבה מחקרית סגנון ייחודי שמבדיל אותה מסגנונות כתיבה אחרים מסיבה אחת –  כתיבה מחקרית מצריכה לא רק מיומנות של כתיבה ברמה גבוהה, אלא גם הבנה של תחום הדעת שעליו כותבים ושימוש במקורות סמכא אקדמיים. כלומר, שימוש במקורות מידע בעלי צורה ושפה ייחודית הודות לתחומי הדעת השונים כמו טכנולוגיה, רפואה, פסיכולוגיה, משפטים וכדומה.

מאפייני הכתיבה המחקרית

בכתיבה מחקרית הכותב צריך להכיר את קהל היעד המקצועי לעומק. הוא צריך ללמוד את הנושא, להכין שאלת מחקר, לבצע מחקר מעמיק כדי למצוא תובנות במאמרים אקדמיים, לערוך דיון בממצאים ולכתוב סיכום ומסקנות (כן, כן, המבנה מאוד דומה למאמר אקדמי או סמינריון לתואר ראשון). נוסף על כך, הוא צריך גם לכתוב בשפה ובסגנון מקצועי אופייני לקהל יעד זה. עם זאת, בכתיבה מחקרית עדיין זרימת המידע היא הגיונית ורציפה, השפה תקנית ורהוטה, התחביר מושלם וסימני הפיסוק נמצאים במקומם.

הכי חשוב בכתיבה מחקרית! יש מסקנה. המאמר בודק נושא מסויים, חוקר אותו בכלים אקדמיים אל מול מאמרים אקדמיים ומגבש מסקנה.

יתרה מזאת – תוכן מחקרי שאנו נכתוב עבורכם מותאם לקריאה באינטרנט ואף בסלולר, כך שהתוכן מחולק לכותרות משנה, יש מרווחים בין פסקאות ולעיתים אף נכללים בתוכן עזרים חזותיים כמו גרפים, תרשימים ותמונות – מה שמאפשר קריאות של המידע, עיבודו במהירות והבנתו.

כתיבה של תוכן מחקרי איכותי

כותב של תוכן מחקרי צריך להיות אדם שיש לו כישורים וידע בכתיבה, מיומנויות בתחום התקשורת, הבנה בתחום הדעת הספציפי ויכולת לקרוא מחקרים ומאמרים מדעיים כדי לזקק אותם, הן לצורך ניתוח המידע והן לצורך העברת המידע בצורה שקלה לקריאה ולהבנה.

תוכן מחקרי מתאים מאוד בתחומים הבאים

  • טכנולוגיה
  • משפטים
  • רפואה
  • פיננסים
  • וכל תחום בו תרצו כתיבה מעמיקה

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן