מצלמת וידאו

כתיבת תסריטים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פרטיים, גם חברות וגם עסקים בינוניים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

כל סרט מעולה התחיל בתסריט מדוייק

התסריטאים המנוסים שלנו כותבים תסריטים שמשאירים אימפקט על הצופה לסרטים שיווקיים, סרטוני פרסומת ומוצר כמו גם פרסומות לטלוויזיה ולרשתות המדיה החברתיות (יוטיוב, טיקטוק, רילס באינסטגרם ועוד). בעזרת כתיבת תסריט על ידי תסריטאי מקצועי ומנוסה תוכלו לחסוך זמן יקר, סבבי תיקונים מרובים, שלא לדבר על נושא העמידה בלוחות זמנים שבהפקות מסויימות הוא קריטי. צוות התסריטאים המנוסה שלנו ישמח לעזור בכתיבת תסריטים המותאמים לחזון ולקהל היעד הייחודיים שלכם – מה שמבטיח שהסיפור שלכם יקרום עור וגידים בצורה הטובה ביותר. אל תבזבזו משאבים יקרים על ניסוי וטעיה, פנו אלינו ואנו נעשה את המקסימום כדי שזה יצליח לכם!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

לכתבנית מספר שירותים, וביניהם, שירות של כתיבת תסריטים. תסריט הוא מתווה להפקת סרטון פרסומת, סרטון תדמית או כתבת טלוויזיה מכירתית. תסריט יכול להסתמך על סיפור שהומצא על ידי תסריטאי או על חומרים קיימים.

ישנם סוגים רבים של תסריטים, המשמשים להפקת סרט בכל אורך, מפרסומת שאורכה שניות ספורות, עבור בסרט תדמית מלוטש באורך של כמה דקות וכלה בסדרת סרטוני מכירה המלווים את הלקוח במשפך משלב ההיסוסים ועד שלב הסליקה. ההצלחה של כל תסריט שאנו כותבים מתבססת על קונספט משכנע ותסריט כתוב היטב.

כתיבת תסריט טובה היא מצרך נדיר מאוד. אם אתם נותנים רעיון ל-100 כותבים שונים, תקבלו בחזרה 100 תסריטים שונים לחלוטין. ולכן יש צורך בבחירת כותב תסריטים מנוסה שלא “יתגלח” עליכם אלא ישפוך מנסיונו הרב כדי שאתם לא תבזבזו זמן בניסוי וטעייה.

תהליך כתיבת התסריט אצלנו עונה גם על הקריטריון הזה. בצוות הכותבים הרחב שלנו יש כותבי תסריטים עטורי פרסים עם ניסיון מוכח של כתיבת תסריטים לסרטי פרסומת, סרטים מכירתיים, סדרות סרטונים למשפכים שיווקיים, סרטונים לרשתות החברתיות, סרטונים קומיים, סרטוני תדמית וכתבות שיווקיות או מכירתיות.

תכנון, יצירתיות ומסגרת תקציב

מגוון הכשרונות שלנו מאפשר לנו לנהל צוות כותבים אופטימלי לכל פרויקט. תכנית הפרוייקט מתבססת על תכנית ראשונית ספציפית, על יצירתיות תוך כדי לקיחה בחשבון פרמטרים תקציביים.

אנו מספקים שירותי כתיבת תסריטים מכל הסוגים:

  1. כתיבת תסריטים לסרטי תדמית
  2. כתיבת תסריטים לסרטי אנימציה
  3. כתיבת תסריטים לסרטונים לקידום אתרים
  4. כתיבת תסריטים לפרסומות טלוויזיה
  5. כתיבת תסריטים לסרטונים ויראליים
  6. כתיבת תסריטים לסרטוני הדרכה

טיפול בתסריטים קיימים

הכותבים שלנו יכולים ללטש תסריט קיים או לכתוב תסריט מקורי המבוסס על מה שאתם יכולים לספק לנו. זה יכול להיות סיפור מפורט, תיאור מילולי פשוט או אפילו סקיצה ראשונית שנרשמה בחטף על מפית מקומטת באחת הנסיעות שלכם בעולם.

הצוות היצירתי שלנו בכתבנית יחקור ביסודיות את מאפייני קהל היעד שלכם ואת הנושאים המעניינים אותו ויפתח מגוון רחב של אפשרויות יצירתיות עבור כל נרטיב וקטע. ברגע שנסיים את עבודת ההגדרה, נתחיל בכתיבת התסריט שלכם.

בין אם יש לכם רעיון לסרט אבל אתם צריכים תסריטאי מקצועי כדי לאפות אותו ובין אם אתם זקוקים לסיוע בזיקוק או ליטוש התסריט הקיים שלכם, אנחנו נשמח לסייע.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן