דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת תסריטים

כתיבת תסריטים

שירותי כתיבת תסריטים

לכתבנית כתיבת תוכן מספר שירותים, וביניהם, שירות כתיבת תסריטים. תסריט הוא מתווה להפקת סרטון פרסומת, סרטון תדמית, כתבות טלויזיה, סרט קולנוע או תוכנית טלויזיה. תסריט יכול להסתמך על סיפור שהומצא על ידי תסריטאי או על יצירה קיימת כמו רומן, מחזה או סיפור קצר.

ישנם סוגים רבים של תסריטים, המשמשים להפקת סרט בכל אורך, מפרסומת שאורכה שניות ספורות, עבור בסרט תדמית מלוטש באורך של כמה דקות וכלה בסדרה טלוויזיונית או סרט באורך מלא. ההצלחה של כל תסריט שאנו כותבים מתבססת על קונספט משכנע ותסריט כתוב היטב.

כתיבת תסריט טובה היא מצרך נדיר מאוד. אם אתם נותנים רעיון ל-100 כותבים שונים, תקבלו בחזרה 100 תסריטים שונים לחלוטין. ולכן יש צורך בבחירת כותב תסריטים מנוסה שכבר כתב דבר או שניים בחייו.

תהליך כתיבת התסריט אצלנו עונה גם על הקריטריון הזה. בצוות הכותבים הרחב שלנו יש כותבי תסריטים עטורי פרסים עם ניסיון מוכח של כתיבת תסריטים לסרטים עלילתיים, סרטים תיעודיים, תכניות טלויזיה, סרטי פרסומת, סרטונים קומיים, סרטי אמנות, סרטוני תדמית ועיתונאות.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

תכנון, יצירתיות ומסגרת תקציב

מגוון הכשרונות שלנו מאפשר לנו לנהל צוות כותבים אופטימלי לכל פרויקט. תכנית הפרוייקט מתבססת על תכנית ראשונית ספציפית, על יצירתיות תוך כדי לקיחה בחשבון פרמטרים תקציביים.

אנו מספקים שירותי כתיבת תסריטים מכל הסוגים:

 1. כתיבת תסריטים לסרטי תדמית
 2. כתיבת תסריטים לסרטי אנימציה
 3. כתיבת תסריטים לסרטונים לקידום אתרים
 4. כתיבת תסריטים לפרסומות טלוויזיה
 5. כתיבת תסריטים לתכניות טלויזיה
 6. כתיבת תסריטים לסרטי סטודנטים
 7. כתיבת תסריטים לסרטונים ויראליים
 8. כתיבת תסריטים לסרטוני הדרכה

טיפול בתסריטים קיימים

הכותבים שלנו יכולים ללטש תסריט קיים או לכתוב תסריט מקורי המבוסס על מה שאתם יכולים לספק לנו. זה יכול להיות סיפור מפורט, תיאור מילולי פשוט או אפילו סקיצה ראשונית שנרשמה בחטף על מפית מקומטת באחת הנסיעות שלכם בעולם.

הצוות היצירתי שלנו בכתבנית יחקור ביסודיות את מאפייני קהל היעד שלכם ואת הנושאים המעניינים אותו ויפתח מגוון רחב של אפשרויות יצירתיות עבור כל נרטיב וקטע. ברגע שנסיים את עבודת ההגדרה, נתחיל בכתיבת התסריט שלכם.

בין אם יש לכם רעיון לסרט אבל אתם צריכים תסריטאי מקצועי כדי לאפות אותו ובין אם אתם זקוקים לסיוע בזיקוק או ליטוש התסריט הקיים שלכם, אנחנו נשמח לסייע.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן