דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת תוכן לספינר

כתיבת תוכן לספינר

כמו לכל תחום, גם בעולם כתיבת התוכן, ישנן דילמות פרקטיות ומוסריות. הגדולה בהן (לפחות כרגע), הוא השימוש בתוכנות ספינר. עבור כותבי התכנים באנגלית, עדכוני גוגל (בעיקר הפינגווין והפנדה) הפכו את השימוש בתוכנות ספינר למעט בלתי ישים, אבל, מאחר וכמו בשאר התחומים, העברית נמצאת בסוף סדר העדיפויות, מנוע החיפוש של גוגל עדיין איננו רגיש דיו, כדי לזהות תכנים מוספנים הכתובים בעברית. כך שלפחות כאן, השפה יוצאת הדופן בה אנחנו כותבים, משחקת לטובתנו.

למרות שתוכנות ספינר חוסכות למקדמי אתרים חלק ניכר מהעבודה, כתיבת תוכן לספינר באופן מדויק היוצר תבניות מאמר איכותיות היא הכרחית. בעיקר, מכיוון שלא משנה כמה תוכנת הספינר שלכם מוצלחת, כשאתם בונים מאמר חדש על בסיס מאמר גרוע, אין שום דרך בעולם שתהפוך את התוכן של המאמר הסופי לטוב.

איך כותבים תכנים לספינר בלי להעתיק?

בנקודה הזו חשוב לנו להדגיש כי למרות שכל התכנים שאנחנו, בכתבנית, מספקים ללקוחותינו, נכתבים על ידי כותבים בשר ודם, רק למקדמי אתרים שדורשים זאת אנחנו יכולים לספק תכנים המיועדים לספינרים השונים בהתבסס על תוכן מקורי שבבעלותם.

אנחנו גם מסוגלים לכתוב מאמרי-בסיס לכל תוכנת ספינר קיימת על פי הפורמט המוכתב על ידי התוכנה.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

ההתמצאות בכל תחום עיסוק אפשרי, אוצר המילים הגדול, הכלים המתקדמים שבהם אנחנו משתמשים, והיכולת שלנו להתאים את מאמרי הבסיס לכל פורמט קיים, הופכת את כתיבת התוכן לספינר שנעשית על ידינו לבסיס לאינספור מאמרים ייחודיים, שיכולים לשמש אתכם לצורך קידום עשרות אתרים במקביל.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן