ספר באנימציה
ספר באנימציה

כתיבת סיפורים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פרטיים, גם חברות וגם עסקים בינוניים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

הדרך שלכם לספר את עצמכם לעולם

רוצים לספר את הסיפור שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? שירות כתיבת הסיפורים המקצועי שלנו בכתבנית הוא הפתרון המושלם עבורכם. אצלנו תוכלו להפיח חיים ברעיונות שלכם ולהפוך את הדמיון למציאות. עם שנים של ניסיון ומומחיות, צוות הכותבים המיומנים שלנו מתמחה בהפיכת החזון שלכם לסיפור מקורי, מרתק ושובה לב כמו שתמיד רציתם. איתנו תוכלו לחסוך זמן ואנרגיה יקרים ולקבל סיפור איכותי שיענה בדיוק על הצרכים הספציפיים שלכם. תנו לנו לשמוע אתכם, ולהיות היד שמקלידה את הסיפור עבורכם בצורה המקצועית ביותר.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנו יודעים בדיוק איך אתם מרגישים לגבי הסיפור העתידי שלכם – זהו סוג של חלום עבור רוב האנשים. עוד יותר מרגש לדעת שצוות מסור של מומחים וכותבים מקצועיים יכול לעזור לכם להפוך את החלום למציאות.

אנו בכתבנית מציעים שירותי כתיבה של סיפורים לכל סופר שמעוניין בכך או שירותי כתיבת צללים. אנחנו יכולים להשלים כל היבט שנדרש בהפקת הסיפור, כולל כתיבה, שכתוב, עריכה והגהה.

הסיפור שלכם

גם אם יש לכם טיוטת כתב יד כתובה או שאתם רק מתחילים לדון באפשרות שמישהו אחר יכתוב את הסיפור עליו חלמתם  בשבילכם – אצלנו תוכלו למצוא את כל התשובות והפתרונות לכתיבת הסיפור שלכם.

האם אי פעם ניסיתם להחליף את הבלמים ברכב שלכם? לבנות בית? להטיס מטוס ג’מבו 747 ללא ידע וכישורים? ברור שלא. אבל שאלות מגוחכות אלו הן רק הכנה לשאלה הבאה: אתם לא חושבים שכתיבת סיפור והוצאתו לאור מצריכה ידע וניסיון?

יש הרבה שלבים והיבטים הנוגעים להוצאה לאור של סיפור איכותי, והם כרוכים בעבודה משותפת של מספר רב של אנשים שכל אחד מהם מומחה בתחומו. אבל איך מוצאים את כל המומחים האלה? לשם כך כדאי לפנות אלינו, אנו מעסיקים צוות גדול של כותבים, עורכים ומגיהים. אנו ננהל עבורכם את הפרוייקט המורכב הזה – מאלף ועד תו.

כל הדרוש לסיפור החדש שלכם תחת קורת גג אחת!

אנו מציעים שירותי כתיבת סיפורים ואת כל השירותים הנדרשים להוצאה לאור של סיפור, עריכה והגהה ברמה הגבוהה ביותר!

שירותים אלו נועדו להצלחה של הפרוייקט שלכם. בין אם אתם רוצים להוציא לאור סיפור בהוצאה עצמית או ללכת על המסלול המסורתי. אם עדיין לא החלטתם, אנחנו יכולים לשוחח יחד על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן