דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת סיפורים

כתיבת סיפורים

שירותי כתיבת סיפורים

אנו יודעים בדיוק איך אתם מרגישים לגבי הסיפור העתידי שלכם – זהו סוג של חלום עבור רוב האנשים. עוד יותר מרגש לדעת שצוות מסור של מומחים וכותבים מקצועיים יכול לעזור לכם להפוך את החלום למציאות.

אנו בכתבנית מציעים שירותי כתיבה של סיפורים לכל סופר שמעוניין בכך או שירותי כתיבת צללים. אנחנו יכולים להשלים כל היבט שנדרש בהפקת הסיפור, כולל כתיבה, שכתוב, עריכה והגהה.

הסיפור שלכם

גם אם יש לכם טיוטת כתב יד כתובה או שאתם רק מתחילים לדון באפשרות שמישהו אחר יכתוב את הסיפור עליו חלמתם  בשבילכם – אצלנו תוכלו למצוא את כל התשובות והפתרונות לכתיבת הסיפור שלכם.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

האם אי פעם ניסיתם להחליף את הבלמים ברכב שלכם? לבנות בית? להטיס מטוס ג’מבו 747 ללא ידע וכישורים? ברור שלא. אבל שאלות מגוחכות אלו הן רק הכנה לשאלה הבאה: אתם לא חושבים שכתיבת סיפור והוצאתו לאור מצריכה ידע וניסיון?

יש הרבה שלבים והיבטים הנוגעים להוצאה לאור של סיפור איכותי, והם כרוכים בעבודה משותפת של מספר רב של אנשים שכל אחד מהם מומחה בתחומו. אבל איך מוצאים את כל המומחים האלה? לשם כך כדאי לפנות אלינו, אנו מעסיקים צוות גדול של כותבים, עורכים ומגיהים. אנו ננהל עבורכם את הפרוייקט המורכב הזה – מאלף ועד תו.

כל הדרוש לסיפור החדש שלכם תחת קורת גג אחת!

אנו מציעים שירותי כתיבת סיפורים ואת כל השירותים הנדרשים להוצאה לאור של סיפור, עריכה והגהה ברמה הגבוהה ביותר!

שירותים אלו נועדו להצלחה של הפרוייקט שלכם. בין אם אתם רוצים להוציא לאור סיפור בהוצאה עצמית או ללכת על המסלול המסורתי. אם עדיין לא החלטתם, אנחנו יכולים לשוחח יחד על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן