דף הבית » שירותי תוכן » כתיבת מאמרים לטאבולה

כתיבת מאמרים לטאבולה

כתיבת כתבות לטאבולה

מה זה טאבולה?

טאבולה היא פלטפורמה פרסום מבוססת תוכן. הפלטפורמה ממליצה על תכנים באתרי אינטרנט לאחר שהגולשים צרכו תכנים אינטרנטיים כלשהם. ההמלצות על התכנים נעשות בהתאם לפעולות שונות שבוצעו ע”י הגולשים בהווה או בעבר. למשל: כאשר הגולשים קוראים כתבה כלשהי בנושא מסוים, טאבולה תמליץ לו על תכנים נוספים באותו עניין או בעניין משיק. התכנים שיומלצו לגולשים הם תכנים אינפורמטיביים שונים. באופן הזה הגולשים מגיעים לאתר המפרסם לאחר ששוכנעו שבאתר זה תוכן מעניין ובעל ערך עבורם. למעשה, טאבולה היא פלטפורמה פרסומית שמקדמת תכנים בהתאם לעניין שהביעו הגולשים בתכנים אחרים באתרים הגדולים. לפרסום מסוג זה שני יתרונות:

 1. הגדלת הטראפיק (תנועה) לאתר המפרסם
 2. הפיכת האתר המפרסם לבר סמכא בתחומו

איך זה עובד?

המערכת  של טאבולה מתאימה תכנים לגולשים בכל דף אינטרנט באמצעות סדרה של אלגוריתמים. כלומר, האלגוריתם מתאים לגולש באופן אישי תוכן בהתאם לפעולותיו העכשוויות או הקודמות בדף אינטרנט כלשהו, למשל הקלקה על כתבה מסוימת. טאבולה נחשבת לפלטפורמה פרסומית אך פרסום באמצעות טאבולה נחשב לאפקטיבי יותר מאמצעי פרסום אחרים. הסיבה לכך היא העובדה שהפרסום בטאבולה מבוסס על פעולות הגולשים בהווה ובעבר. למעשה, הגולשים מגיעים לאתר המפרסם רק לאחר שהביעו עניין כלשהוא, גם אם נסתר, במוצרים או בשירותים שלו.

מה השירות שאנחנו מציעים?

אנחנו בכתבנית מציעים שירות כתיבת מאמרים שמותאם לפרסום באמצעות הפלטפורמה של טאבולה. אנחנו כותבים כתבות אינפורמטיביות שיש להן רלוונטיות וערך לגולשים. הכתבות שאנחנו כותבים לטאבולה יהפכו את האתר שלכם לבר-סמכא ויגדילו טראפיק (תנועה) לאתר שלכם. אנחנו כותבים כתבות שמותאמות לדרישות הפלטפורמה של טאבולה ומאפשרים לפרסום שלכם להיות ממוקד, יעיל ורווחי.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

אצלנו תקבלו:

 •  תוכן נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
 •  תוכן שישמור על אחוזי נטישה נמוכים וזמן שהייה גבוה באתר.
 •  תוכן סמכותי רצוף במונחים ספציפיים המתאימים לתחום ומילות מפתח מתאימות.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן