ילדים וטכנולוגיה
ילדים וטכנולוגיה

כתיבה טכנולוגית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

השאירו לנו את העבודה הקשה

בואו לגלות יעילות וחיסכון בעלויות ברמה שטרם הכרתם. אנחנו בכתבנית מבינים את הערך של הזמן ושל המשאבים שלכם ובמיוחד בשבילכם מצאנו פתרון – כתיבה טכנולוגית שנעשית ע”י כותבים אנושיים בעלי ידע ונסיון בתחום, עם רקע מקצועי מתאים, שמכירים את השפה הטכנולוגית ויודעים להפוך אותה לתוכן ברור, תמציתי וידידותי למשתמש. על ידי שימוש בשירות שלנו, אתם יכולים להנגיש מושגים מורכבים לקהל היעד שלכם, לחסוך זמן יקר ולבטל את הצורך בהעסקת עובדים. בואו למקסם את הפרודוקטיביות, להפחית הוצאות ולשפר את שביעות הרצון של הלקוחות. מוכנים לצאת לעידן חדש של תקשורת יעילה? לחצו על הכפתור והבטיחו שלא תישארו מאחור.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כולנו חיים בעידן המידע, מוקפים בטכנולוגיה ומשתמשים בה בכל רגע ורגע. אבל זה לא אומר שקל להסביר מוצר טכנולוגי לאנשים.

ובסופו של דבר, זה מה שרוצה כל מי שטורח ומשקיע כל כל הרבה זמן ומחשבה בפיתוח טכנולוגי – שאנשים ישתמשו במוצר שלו, יאמצו אותו אל אורח החיים שלהם, ויאהבו את זה.

כתיבה שהיא חיבור אפקטיבי בין הטכנולוגיה לבני האדם

המוצר הטכנולוגי (עדיין) לא יכול להסביר את עצמו, ולעורר תשוקה לשימוש בו, לכן כתיבה טכנולוגית היא אתגר מרכזי של חברות רבות כיום, דווקא בעידן המידע, כשאנחנו מוקפים באפליקציות, תוכנות ומכשירים חכמים.

האתגר הזה דורש חיבור מיוחד: מי שבא מתוך עולם האפליקציות או ההיי-טק, מכיר את המונחים המקצועיים, ומי שבא מעולם השיווק יבין את הצרכים ואת הפתרונות. אבל אי אפשר להסתפק רק בצד הטכני או רק בצד השיווקי, ואל החיבור הזה שבין הטכנולוגיה לבני האדם אנחנו מביאים את הכותבים המנוסים והמקצועיים שלנו.

בין פתרונות התוכן שנשמח להפיק למוצר הטכנולוגי שלכם

  • בניית מרכזי ידע
  • ספרי מוצר
  • מדריכים למשתמש
  • הודעות לעיתונות
  • תוכן לאתר או לבלוג של החברה
  • מצגות סקירות מוצר ללקוחות או משקיעים

הכותבים שלנו באים מרקע מקצועי טכנולוגי. הם מכירים את עולם הטכנולוגיה, ויחד עם זאת המקצועיות שלהם היא הכתיבה, והחיבור של המסרים ברמה האנושית. לכן הם יוודאו קודם כל שהם מבינים היטב את הפתרון הטכנולוגי שלכם, ואז יתרגמו אותו למונחים ולניסוחים שמתאימים במדוייק לקהל היעד, כדי ליצור את פתרון התוכן האפקטיבי ביותר.

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן