תמלול

התמלול עם כתבנית חוסך זמן וכסף

בכתבנית, אנחנו מעריכים את הזמן שלכם. אנו נותנים חשיבות עליונה לזמני האספקה וכל זאת בלי לפגוע באיכות. זו הסיבה העיקרית שאנו מספקים בהצלחה שירותי תמלול איכותיים של הקלטות ללקוחות שלנו במגוון תחומים: תמלול משפטי, תמלולים של ראיונות וצורות אחרות של תמלול כללי, כמו גם פרויקטי תמלול רפואיים.

שירותי תמלול

כתבנית היא חברת תוכן העוסקת גם בתמלול באופן מקצועי ביותר. החברה מציעה שירותי תמלול לבתי עסק, חוקרים, אוניברסיטאות, בתי משפט וגופים נוספים שדורשים תמלול בעברית.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

תמלול איכותי על ידי המומחים של כתבנית

יש לנו מומחיות חזקה וניסיון במתן תמלול כללי, תמלול משפטי, תמלול של ראיונות, תמלול עסקי, שעתוק רפואי, ושירותי תמלול בשפות שונות. הצוות הטכני שלנו מסוגל לעבד את קבצי השמע שלכם בכל הסוגים ובכך נותנים הם לכם את החופש להתמקד בפעילויות הליבה שלכם. אנו מבינים לחלוטין את החשיבות של תמלילים מדויקים ורגישים ולכן אנו נשמור על סודיות כל חומר שיגיע לידינו. אנו חושבים שמגיע לכם שירות מקצועי שינהל את צרכי התמלול שלכם.

מתן שירותים ללקוחות מאז 2009

יש לנו ניסיון בעבודות תמלול עוד משנת 2009. הניסיון הרב מאפשר לנו להבין במהירות את דרישות התמלול שלכם. התמחור התחרותי, זמני התגובה המהירים והיעילות של הצוות שלנו מאפשרים ללקוחות שלנו להרגיש בטוחים וחופשיים לעסוק במשימות ניהוליות דחופות יותר. אנו מציעים ללקוחותינו זמני אספקה ​​מהירים עם משלוח בעת הצורך. תהליך העבודה איתנו הוא פשוט, מהיר וקל. לא תוכלו לדעת עד כמה אלא עד שתנסו אותנו בפעם הראשונה.

אצלנו תקבלו:

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  תמלולתמלול הקלטותשירותי תמלול
  הקלטה ותמלולתמלול פרוטוקוליםתמלול הסכמים
  תמלול דיוניםתמלול קבצי שמעתמלול חקירות
  פענוח האזנות סתרתמלול האזנות סתרתמלול למשרדי חקירות
  תמלול דחוףתמלול כנסתמלול הרצאות
  תמלול תכניות טלויזיהתמלול לטלויזיהתמלול סרטים
  תמלול הקלטות דחוףתימלולתימלול הקלטות

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן