הקלדה

שירות הקלדה עם כתבנית חוסך זמן וכסף

בכתבנית, אנחנו מעריכים את הזמן שלכם. אנו נותנים חשיבות עליונה לזמני האספקה וכל זאת בלי לפגוע באיכות. זו הסיבה העיקרית שאנו מספקים בהצלחה שירותי הקלדה ללקוחות שלנו במגוון תחומים: הקלדה של כתבי יד, הקלדה של סריקות מסמכים ועיתונים ישנים, של חוברות וספרים.

שירותי הקלדה וקלדנות

כתבנית היא חברת שירות התוכן הפועלת באופן מקצועי ביותר. החברה מציעה שירותי הקלדה לבתי עסק, חוקרים, אוניברסיטאות, בתי משפט וגופים נוספים שדורשים הקלדה בעברית ובשאר השפות.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

קלדנות איכותית על ידי המומחים של כתבנית

כתבנית היא חברת לכתיבת והפקת תוכן. בין יתר שירותיה היא מספקת שירותי הקלדה איכותיים לחברות, בתי משפט, חוקרים, סופרים, פרופסורים, אוניברסיטאות, בתי חולים, משרדי עורכי דין, חברות הוצאה לאור ועסקים רבים נוספים.

יש לנו מומחיות וניסיון במתן שירותי הקלדה כלליים, הקלדה משפטית, הקלדה של ראיונות, הקלדה עסקית, הקלדה רפואית בשפות שונות. הצוות שלנו מסוגל לתת לכם את החופש להתמקד בפעילויות הליבה שלכם. אנו מבינים לחלוטין את החשיבות של הקלדה מדויקת ורגישה ולכן אנו נשמור על סודיות כל חומר שיגיע לידינו. אנו חושבים שמגיע לכם שירות מחברת תוכן מקצועית שתנהל את צרכי הקלדנות שלכם.

שירות הקלדה מאובטח

תהליך הקלדנות שלנו הוא בטוח מאוד. נורמות האבטחה המחמירות הנהוגות אצלנו ישמרו כל פרט מידע שלכם בידיים טובות.

התמחור התחרותי, זמני התגובה המהירים והיעילות של הצוות שלנו מאפשרים ללקוחות שלנו להרגיש בטוחים וחופשיים לעסוק במשימות ניהוליות דחופות יותר. אנו מציעים ללקוחותינו זמני אספקה ​​מהירים עם משלוח בעת הצורך. תהליך העבודה איתנו הוא פשוט, מהיר וקל. לא תוכלו לדעת עד כמה אלא עד שתנסו אותנו בפעם הראשונה.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן