שירותי הקלדה

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פרטיים, גם חברות וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

הקלדה מקצועית במינימום מאמץ

שירות ההקלדה המקצועי שלנו בכתבנית מאפשר הקלדה מהירה ומדויקת של מסמכים בהתאמה לצרכים שלכם. עם השירות האמין והיעיל שלנו, תוכלו לחסוך זמן ומשאבים יקרים על ידי מיקור חוץ של משימות ההקלדה שלכם. הצוות שלנו בקיא במגוון רחב של סוגי מסמכים, כך שהוא יכול להקליד במהירות את הדרוש לכם בלי להתפשר על דיוק ואיכות. באמצעות עבודה איתנו, אתם תוכלו להינות פעמיים : גם לחסוך את זמן ההקלדה וגם לנצל את הזמן הפנוי כדי להתמקד במה שחשוב. הגידו שלום ולא להתראות לטרחה ולמשאבים המבוזבזים על הקלדת מסמכים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

שירות הקלדה עם כתבנית חוסך זמן וכסף

בכתבנית, אנחנו מעריכים את הזמן שלכם. אנו נותנים חשיבות עליונה לזמני האספקה וכל זאת בלי לפגוע באיכות. זו הסיבה העיקרית שאנו מספקים בהצלחה שירותי הקלדה ללקוחות שלנו במגוון תחומים: הקלדה של כתבי יד, הקלדה של סריקות מסמכים ועיתונים ישנים, של חוברות וספרים.

כתבנית היא חברת שירות התוכן הפועלת באופן מקצועי ביותר. החברה מציעה שירותי הקלדה לבתי עסק, חוקרים, אוניברסיטאות, בתי משפט וגופים נוספים שדורשים הקלדה בעברית ובשאר השפות.

קלדנות איכותית על ידי המומחים של כתבנית

כתבנית היא חברת לכתיבת והפקת תוכן. בין יתר שירותיה היא מספקת שירותי הקלדה איכותיים לחברות, בתי משפט, חוקרים, סופרים, פרופסורים, אוניברסיטאות, בתי חולים, משרדי עורכי דין, חברות הוצאה לאור ועסקים רבים נוספים.

יש לנו מומחיות וניסיון במתן שירותי הקלדה כלליים, הקלדה משפטית, הקלדה של ראיונות, הקלדה עסקית, הקלדה רפואית בשפות שונות. הצוות שלנו מסוגל לתת לכם את החופש להתמקד בפעילויות הליבה שלכם. אנו מבינים לחלוטין את החשיבות של הקלדה מדויקת ורגישה ולכן אנו נשמור על סודיות כל חומר שיגיע לידינו. אנו חושבים שמגיע לכם שירות מחברת תוכן מקצועית שתנהל את צרכי הקלדנות שלכם.

שירות הקלדה מאובטח

תהליך הקלדנות שלנו הוא בטוח מאוד. נורמות האבטחה המחמירות הנהוגות אצלנו ישמרו כל פרט מידע שלכם בידיים טובות.

התמחור התחרותי, זמני התגובה המהירים והיעילות של הצוות שלנו מאפשרים ללקוחות שלנו להרגיש בטוחים וחופשיים לעסוק במשימות ניהוליות דחופות יותר. אנו מציעים ללקוחותינו זמני אספקה ​​מהירים עם משלוח בעת הצורך. תהליך העבודה איתנו הוא פשוט, מהיר וקל. לא תוכלו לדעת עד כמה אלא עד שתנסו אותנו בפעם הראשונה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן