סכמה של רשת חברתית

הכותבים והכותבות של כתבנית – ליגה אחרת

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם אתרים גדולים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

הפנים שמאחורי המסך

בכתבנית עובדים ועובדות מעל 200 כותבי תוכן, עורכים, מתרגמים ואנימטורים מקצועיים שיודעים לשלב תחומי דעת שונים עם מיומנויות כתיבה לפלטפורמות שונות, ובכך לספק תוכן מדויק ומותאם אישית ללקוח. הניסיון של הכותבים שלנו מאפשר להם ליצור תכנים כתובים ואחרים בסגנונות שונים ובתחומים שונים תוך התאמה לסגנון החשוב ללקוח. התוכן נכתב על ידי בני אדם ולא על ידי רובוטים ואם תחפצו בכך תוכלו לעבור שיחה אישית ומעמיקה, סוג של ראיון עסקי טרם הכתיבה – מה שיאפשר לנו לכתוב עבורכם תוכן איכותי השומר על גולשים באתר תוך שילוב של מילות מפתח שיגרום לכך שתנועת גולשים נוספת תגיע אליכם ממנועי החיפוש השונים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אחד הדברים החשובים ביותר שמבטיחים תוכן מדויק הוא כובעים. ובמילים אחרות – כותבים שיש להם לפחות 2 כובעים.

  • כובע אחד של תחום דעת: רפואה, משפטים, קוסמטיקה, פיננסים, תיירות, טבע וכדומה.
  • כובע שני של פלטפורמה כמו אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, פייסבוק, ניוזלטר, אינסטגרם וכדומה.

בואו ניקח דוגמה מהחיים. רופא שמעוניין לנאום לפני סטודנטים בתחילת שנת ההתמחות שלהם. רופא כזה נדרש לעזרה מכותב עם רקע בתחום הרפואה אבל גם כזה שיש לו התמחות בכתיבת נאומים. ממש כמו שברפואה, במשפטים או בכל תחום דעת אחר יש התמחויות – ככה גם בכתיבה כי מדובר במקצוע לכל דבר ועניין.

זיקית?

מכירים את זה שלפעמים אתם שומעים שיר ברדיו ויודעים מיד מי הזמר, מי המלחין ומי כתב את המילים? לצערנו זה לא אומר שיש לכם ידע מוזיקלי מדהים (למרות שכן), אלא שיש אנשים עם סגנון מובחן. אבל כשאתם בוחרים כותב תוכן, הוא צריך לדבר בשמכם ולהיות אתם גם מבחינת סגנון. הכוונה היא שאין משמעות לדוגמה כזו או אחרת (למרות שזה אף פעם לא מזיק), בעיקר כי כותב טוב יודע להתאים את עצמו ללקוח ולא להיפך. זיקית אמיתית שמשנה את פניה כל פעם מחדש.

רובוט?

כולם מדברים על בינה מלאכותית, אבל עד היום (ובטח בעברית שנחשבת לשפה מורכבת) אף רובוט לא הצליח להחליף כותב תוכן אנושי. לא רק מבחינת הסגנון והכובעים שעליהם דיברנו קודם, אלא גם מבחינת הבנת הנושא ודרישות הלקוח. ממש כמו שגוגל תרגום לא מסוגל (לא היום וכנראה גם לא בעתיד) לתרגם באותה איכות כמו מתרגם אנושי.

אצלנו תקבלו:

  • שיחה אישית וראיון עסקי מקיף (טלפוני או פרונטאלי).
  •  תוכן שישמור על אחוזי נטישה נמוכים וזמן שהייה גבוה באתר.
  •  תוכן סמכותי רצוף במונחים ספציפיים המתאימים לתחום ומילות מפתח מתאימות.

רוצים תוכן טוב בהתאמה אישית שנכתב ע”י אנשי מקצוע עם בינה ולא מלאכותית? פנו אלינו לכתבנית. אנחנו מעסיקים מעל 200 אנשי תוכן שיודעים ללהטט בכובעים השונים שלהם, להתאים את עצמם אל הלקוח ולכתוב כמו שאתם רוצים. נסו אותנו ואת הפתרונות הייחודיים שלנו שלא תקבלו בשום מקום אחר. כחברת תוכן שכבר הובילה עשרות אלפי לקוחות אל היעדים שלהם, אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן