בית משפט בחו"ל
בית משפט בחו"ל

כתיבת תוכן לאתרי עורכי דין

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם פירמות וגם עורכי דין עצמאיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

מי כמוך יודע את כוחה של המילה הכתובה…

זה לא סוד שהיום למילה הכתובה יש כוח עצום. כתיבה איכותית מנגישה שירותים ומידע הישר אל מסכו של הגולש המשוטט ברשת. ועדיין, כשזה נוגע לתוכן משפטי – זה דווקא לא כזה פשוט. תוכן משפטי נועד לייצג עורכי דין, העוסקים בתחומים מורכבים שלעיתים יכולים לאתגר את הגולש הפשוט שאינו מורגל במטבעות הלשון המשפטיים. עורכי דין? אתם כמובן רגילים להתנסח באופן רהוט ולשחות במונחים המקצועיים, אבל האם זה מה שידבר ללקוחות שלכם? אנחנו עובדים עם כותבים מנוסים בעלי השכלה רחבה (חלקם אפילו עורכי דין בעצמם) שידאגו עבורכם לתוכן נגיש וברמה מקצועית גבוהה. לחצו על הכפתור כאן למטה לתוכן מנצח שישאיר אתכם פנויים להתמקד בעבודה שלכם. כי אחרי הכל – אתם עורכי דין, לא עורכי תוכן…

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כתיבת תוכן היא אחד מהכלים המשמשים בתהליכי השיווק של אתרי אינטרנט בכלל ושל עורכי דין בפרט. תוכן משפטי המוגש לעיונו של הציבור הרחב באתרי האינטרנט המייצגים את עורכי הדין אינו תוכן משפטי רגיל ויש לכך סיבה עיקרית אחת: הגולש הסביר אינו משפטן והוא לא מורגל בשפה המשפטית ובמטבעות הלשון המייחדות עורכי דין.

לכן, גם אם אתם, כעורכי דין, אמונים על מלאכת הכתיבה, בכל הקשור לתוכן של אתרי האינטרנט שלכם אתם נדרשים למיומנות כתיבה ייחודית. למעשה, נדרשת כאן מלאכה של כתיבת תוכן שתפנה להדיוטות אבל עם זאת, שתהיה מקצועית. 

זו מלאכה שדורשת ניסיון, ידע, מומחיות וזמן – ולנו יש את הכלים המתאימים כדי לסייע לכם. לרשותנו עומדים כותבים בעלי השכלה רחבה ואף כותבי תוכן שהינם עורכי דין בהכשרתם.

אצלנו תקבלו:

  • תוכן מקורי
  • הגהה ועריכה לשונית מקסימלית
  • תוכן משפטי מקצועי
  • תוכן שמותאם לחיפושי מידע משפטי של הגולשים במנועי החיפוש

תוכן הוא לא רק חלון ראווה

אנחנו, בחברת כתבנית, נכתוב עבורכם תוכן משפטי מקצועי ועם זאת כזה שידבר אל הגולשים בגובה העיניים.  הכתיבה תיעשה ע”י עורכי דין  המתמחים במלאכת הכתיבה השיווקית לאתרי אינטרנט או ע”י אנשי מקצוע מומחים בתוכן משפטי בכל התחומים: דיני משפחה, דיני עבודה, חוזים, מקרקעין ועוד.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן