איור של מתנות
איור של מתנות

כתיבת תוכן לניוזלטרים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

כך שומרים על קשר היום

למה לשבור את הראש כל פעם מחדש? שירות כתיבת הניוזלטר שלנו בכתבנית מהווה פתרון לעסקים המבקשים לשפר את התקשורת שלהם עם הלקוחות. על ידי מיקור חוץ של כתיבת הניוזלטר שלכם, תוכלו לחסוך זמן ומשאבים יקרים ותתמקדו בפעילויות ליבה עסקיות אחרות. צוות הכותבים המנוסים שלנו יכתוב תוכן מרתק המתאים לקהל הנמענים שלכם. השירות שלנו מבטיח תוכן איכותי, הן כדי להניע מעורבות לקוחות והן כדי לבנות איתם מערכות יחסים. עם שירות כתיבת הניוזלטרים שלנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות. לחצו למטה וגלו שתהליך כתיבת הניוזלטר יכול להיות קל, יעיל ופשוט. מאוד פשוט.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

המשפט “הכסף נמצא ברשימת התפוצה” כבר אינו קלישאה אלא שיקוף של המציאות העסקית של היום. אין טעם להשקיע בשיווק באינטרנט ולשפוך כסף על לייקים בפייסבוק אם אתם לא משתמשים בנתונים שאתם אוספים. אם יש לכם רשימה של אנשי קשר ששוכבת בדוא”ל, אתם נמצאים פסיעה אחת מאחת הדרכים היעילות ביותר לשימור הלקוחות שלכם וקבלה של פניות חוזרות מהם.

כתיבת ניוזלטר באופן קבוע היא דרך לא פולשנית המאפשרת לשמור את המותג שלכם בתודעה של הנמענים. שליחת ניוזלטר למתעניינים באופן קבוע היא יעילה מאוד ומביאה לחברה ערך לקוח גבוה.

שמרו את הלידים שלכם חמים

בתיבות הדואר הצפופות של היום, לשורת הנושא שלכם יש את ההשפעה הגדולה ביותר על הנמען והאם הוא יפתח את הניוזלטר ויקרא אותו. אם התוכן מלא בשגיאות או מרגיש לקורא חסר ערך – הקורא יעזוב אותו במהירות בה נכנס אליו. הזמן והכסף שהושקעו יהפכו להיות חסרי תועלת. לכן, יש צורך באנשי מקצוע לביצוע העבודה הזו ולא באחד העובדים במשרד ש”העברית שלו טובה”. וכבר היו דברים מעולם.

מעבר לשימוש במערכת מקצועית לשליחת ניוזלטרים, אנו ערוכים לתת לכם שירות של כתיבת ניוזלטרים על בסיס קבוע, חד פעמי או לתקופת זמן מוגבלת. סדרת נושאים או התמקדות בנושא אחד. ניוזלטרים מכירתיים וניוזלטרים עתירי מידע – פשוט התקשרו אלינו ונחשוב יחד למה אתם זקוקים.

איך אנו עושים זאת?

  • אנו תופסים את תשומת הלב של הקורא – הניולטר שלכם צריך כותרת שתגרום לו להתבלט בין מאות מיילים מתחרים בתיבת הדוא”ל של הנמען.
  • אנו כותבים תוכן יקר ערך – קופירייטרים יודעים שכדי לעצור את מבול הביטולים של המנויים מהרשימות שלכם, אתם צריכים לשלוח להם ניוזלטר עם חומר וערך אמיתי.
  • אנו כותבים תוכן שמתאים למבחני A/B – האם אתם רוצים לבדוק את הגרסאות השונות של הדיוור האלקטרוני שלכם? אנחנו יכולים ליצור גרסאות שונות של ניוזלטר שתאפשרנה לבדוק אח”כ משתנים כגון נושאים, זמני משלוח ועימוד. המערכות הטובות ביותר לשליחת ניוזלטרים כגון זו של אקטיב-טרייל, תומכות באופציה זו באופן מלא.

אצלנו תקבלו:

  •  תוכן נקי מטעויות כתיב. (כלומר דקדוק ואיות ללא דופי).
  •  תוכן שישמור על אחוזי נטישה נמוכים וזמן שהייה גבוה בניוזלטר.
  •  תוכן סמכותי רצוף במונחים ספציפיים המתאימים לתחום ומילות מפתח מתאימות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן