תא מוח
תא מוח

כתיבה בסגנון NLP

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

NLP  – תוכן שפונה ישירות לבטן הרכה של קהל היעד שלכם

למה לנחש מה עובד על קהל היעד שלכם כשאפשר לדעת זאת מראש? שירות הכתיבה שלנו משתמש בטכניקות תכנות נוירו-לשוני (NLP) כדי ליצור תוכן המותאם לקהל היעד שלכם. על ידי ניתוח הדפוסים הלשוניים וההתנהגויות של קהל היעד שלכם, תוכן מבוסס NLP מסוגל ליצור תקשורת עם הקוראים שלכם ברמה עמוקה יותר, מה שמוביל להגברת מעורבות והמרות. בשירות כתיבת ה-NLP שלנו אתם נהנים מכל העולמות: גם תוכן באיכות גבוהה שמדבר ישירות לצרכים ולרצונות של הקהל שלכם, גם  ביטול הצורך בתיקונים נרחבים וגם מינימום תהליכי ניסוי וטעייה יקרים. בין אם אתם צריכים תוכן לאתר, לניוזלטרים או פוסטים למדיה חברתית – אנחנו כאן כדי למכור לכם יותר:

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

תגידו את האמת. לא נמאס לכם לשלוח ניוזלטרים שכמעט אף אחד לא פותח, ועוד פחות מזה קוראים אותם? רשימת התפוצה שלכם מלאה בכתובות דואר אלקטרוני, אבל הזמנות נכנסות וקליקים – אין?

איך יתכן שכל האחרים מצליחים ואתם לא?

האם זו משימה בלתי אפשרית עבורכם?

איש חכם כתב פעם ש”אי־שפיות זה לעשות את אותו הדבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות“, ואתם, הרי, שפויים לגמרי, אבל מחפשים את הדרך הנכונה, זו שבה הניוזלטרים שלכם, אלה שהשקעתם בהם עמל ומחשבה, אכן ישיגו את מטרתם וישפיעו.

כן. הניוזלטרים שלכם יכולים להיות אפקטיביים יותר. הרבה יותר!

כתיבת ניוזלטרים בשיטת NLP פונה ישירות אל הבטן הרכה של הקוראים, אל הפחדים, הרצונות והשאיפות שלהם, ולכן, היא גם זו שמביאה את התוצאות האפקטיביות ביותר מכל שיטה אחרת הקיימת כיום. אבל, כתיבה כזו דורשת ידע, שכנראה אין לכם.

אל דאגה, אתם יכולים להפסיק לחפש בזה הרגע, כי אנחנו מכירים את הדרך לכתיבת הניוזלטר האולטימטיבי!

אנחנו בכתבנית מתמחים בכתיבת ניוזלטרים ותכנים נוספים בשיטת NLP. צרו איתנו קשר בהקדם וכבר בקרוב מאד הקליקים וההזמנות לא יפסיקו לזרום.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן