סרטוני פרסומת לטיקטוק

הרשת הסינית כבשה את עולם הדיגיטל בסערה רק לא מזמן וכבר מאיימת לעקוף את פייסבוק ואינסטגרם. כמו כל להיט אחר שכובש את המילניאלז, גם כאן משחק תפקיד אותו עיקרון – מי שלא שם, פשוט לא קיים. כבעלי עסקים שמעוניינים לתת למותג שלנו את החשיפה הרחבה והיעילה ביותר, חשוב שנישאר עם אצבע על הדופק ונגיע אל קהלי היעד שלנו במקומות בו הם נמצאים רוב הזמן.

זהו הזמן להשקיע בטיקטוק ולהפיק סרטונים מקוריים, קצרצרים וברוח התקופה שישמרו על המותג שלכם רלוונטי גם בקרב צעירים. (סוד, לא מעט מבוגרים חוטאים בטיקטוק, כן?)

רוצה לראות דוגמאות?

פותחים לך דלת אל עולם הסושיאל

אנחנו חיים ונושמים את שיח הרשתות החברתיות כבר שנים ומתעדכנים כל הזמן עם הטרנדים החמים ביותר שקורים עכשיו בפיד של קהלי היעד. התוכן הנכון, בזמן הנכון ועם הנושאים הרלוונטיים והחמים ביותר יהפכו את המותג שלכם לאושיית רשת ולמוקד סביבו תיבנה קהילה.

  • קצר ולעניין – הפיד של טיקטוק רץ בקצב אדיר, מה שמשאיר רק שניות ספורות לתפוס את תשומת הלב. לכן אנחנו מעמידים לרשותכם כותבי תסריטים מנוסים ומקצועיים שיסייעו לכם לבנות תוכן בועט, מפתיע וייחודי.
  • להוביל את האתגר הבא – טיקטוק הוא כולו סביב אתגרים. יחד, נציב את המותג שלכם בלב אתגר הטיקטוק הבא.
  • הובלת קמפיינים עם משפיענים – כוכבי הטיקטוק הם כוח שיווקי אדיר ואם נגייס אותם לסרטונים שלכם – השמיים הם הגבול.

הכניסה שלך לטיקטוק מתחילה כאן

לך יש מותג שרק מחפש להתגלות – לנו יש את הידע והכלים כדי לחשוף אותו במקום בו הכול קורה היום. זהו קהל שפשוט אסור לוותר עליו. נשמח ללוות אותך אל לב תודעת הסושיאל עם סרטוני טיקטוק מקוריים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן