שירותי כתיבת תסריטים

לכתבנית כתיבת תוכן מספר שירותים, וביניהם, שירות כתיבת תסריטים. תסריט הוא מתווה להפקת סרט קולנוע או תוכנית טלוויזיה, המתאר את ההתרחשויות במהלך הסרט או התוכנית על פי סדרן. תסריט יכול להסתמך על סיפור שהומצא על ידי תסריטאי או על יצירה קיימת כמו רומן, מחזה או סיפור קצר. ישנם סוגים רבים של תסריטים, המשמשים להפקת סרט בכל אורך, מפרסומת שאורכה שניות ספורות, עבור בסרט קולנוע באורך מלא וכלה בסדרה טלוויזיונית. ההצלחה של כל תסריט שאנו כותבים מתבססת על קונספט משכנע ותסריט כתוב היטב.

כתיבת תסריט טובה היא מצרך נדיר מאוד. אם אתם נותנים רעיון ל-100 כותבים שונים, תקבלו בחזרה 100 תסריטים שונים לחלוטין. ולכן יש צורך בבחירת כותב תסריטים מנוסה שכבר כתב דבר או שניים בחייו.

תהליך כתיבת התסריט אצלנו עונה גם על הקריטריון הזה. בצוות הכותבים הרחב שלנו יש כותבי תסריטים עטורי פרסים עם ניסיון מוכח של כתיבת תסריטים לסרטים עלילתיים, סרטים תיעודיים, תכניות טלויזיה, סרטי פרסומת, סרטונים קומיים, סרטי אמנות, עסקים ועיתונאות.

צריכים שירות? חייגו עכשיו 04-6491136

תכנון, יצירתיות ומסגרת תקציב

מגוון הכשרונות שלנו מאפשר לנו לנהל צוות כותבים אופטימלי לכל פרויקט. תכנית הפרוייקט מתבססת על תכנית ראשונית ספציפית, על יצירתיות תוך כדי לקיחה בחשבון פרמטרים תקציביים.

אנו מספקים שירותי כתיבת תסריטים מכל הסוגים:

  1. כתיבת תסריטים לסרטים עלילתיים
  2. כתיבת תסריטים לסרטים תיעודיים
  3. כתיבת תסריטים לפרסומות טלוויזיה
  4. כתיבת תסריטים לפרומואים
  5. כתיבת תסריטים לתכניות או סדרות טלויזיה
  6. כתיבת תסריטים לסרטי סטודנטים
  7. כתיבת תסריטים לסרטונים ויראליים
  8. כתיבת תסריטים לסרטוני הדרכה

טיפול בתסריטים קיימים

הכותבים שלנו יכולים ללטש תסריט קיים או לכתוב תסריט מקורי המבוסס על מה שאתם יכולים לספק לנו. זה יכול להיות סיפור מפורט, תיאור מילולי פשוט או אפילו סקיצה ראשונית שנרשמה בחטף על מפית מקומטת באחת הנסיעות שלכם בהודו.

הצוות היצירתי שלנו בכתבנית יחקור ביסודיות את מאפייני קהל היעד שלכם ואת הנושאים המעניינים אותו ויפתח מגוון רחב של אפשרויות יצירתיות עבור כל נרטיב וקטע. ברגע שנסיים את עבודת ההגדרה, נתחיל בכתיבת התסריט שלכם.

בין אם יש לכם רעיון לסרט אבל אתם צריכים תסריטאי מקצועי כדי לאפות אותו ובין אם אתם זקוקים לסיוע בזיקוק או ליטוש התסריט הקיים שלכם,

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

צרפו קובץ (לא חובה) גודל מקסימלי - 3 מ"ב

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת...