דף הבית » כתיבת תוכן » מתקפת המשורבטים – 10 דרכים ואפליקציות ליצירת תוכן טוב יותר

מתקפת המשורבטים – 10 דרכים ואפליקציות ליצירת תוכן טוב יותר

היקום הווירטואלי משופע בשלל יישומי מחשב ואפליקציות עדכניים שיעזרו לכם לכתוב תוכן טוב, יעיל ונכון יותר. הנה 11 מהחדשים והמובילים שבהם.

ככותבי תוכן קורה שאתם מרגישים שקשה לכם להדביק את קצב ההתפתחות המסחרר של האינטרנט לאחר מהפכות המידע, ה-Web 2.0 והמדיה החברתית? הייתם רוצים לדייק יותר את מאמרי קידום האתרים (SEO), להפוך את הסטוריז והסטטוסים באינסטגרם ובפייסבוק למעניינים ואטרקטיביים במיוחד ולהתאים את הקופי שלכם לעידן המובייל?

החדשות הטובות הן שאתם לא לבד.

החדשות המעולות עוד יותר הן שהאינטרנט גם מוליד מדי יום יישומי מחשב ואפליקציות חדשים המיועדים לעזור לכותבי תוכן לשדרג את הכתיבה שלהם ולהפוך אותה לאיכותית, מקצועית ומותאמת יותר למדיום שהיא נכתבת עבורו. מבינה מלאכותית שמזהה אילו רגשות הכתיבה שלכם תעורר בקוראים, ועד יישום חסר רחמים שיכריח אתכם להמשיך להקליד – ריכזנו עבורכם 10 כלים מובילים שבאמצעותם תוכלו לקחת את הכתיבה שלכם לשלב הבא.

רץ מרתון

המנתח – יבין הכול לגבי הטקסט שלכם

Analyze My Writing הוא אתר אינטרנט העשוי להיראות מיושן וארכאי במבט ראשון. אך אל תתנו לחזותו החיצונית להטעות אתכם: מדובר בפיתוח המספק מגוון כלים רבי-עוצמה לניתוח עומק ולשיפור הכתיבה שלכם. מניתוח הדחיסות המילונית של הטקסט, דרך זיהוי המילים השכיחות ביותר בו ומתן סטטיסטיקות בסיסיות לגביו, ועד חוות דעת עד כמה הוא קריא – היישום החכם הזה יסייע לכם להימנע מחזרות וסרבול מיותרים, להעשיר את אוצר המלים, ללטש את הניסוח ולהפוך לכותבים טובים, מודעים ומדויקים יותר.

העורך – מ-SEO ועד השגת יעדים

ומה עם נאמני ה-iPhone שבינינו? Refly היא אפליקציית עריכה חכמה של Apple שתעזור לכם לקדם אתרים באופן נכון יותר (SEO), לשפר את הדקדוק והשפה שלכם ולעקוב אחר יעדי הכתיבה שהצבתם לעצמכם. והעיקר – היא בחינם.

הדקדקן – יקלוט הקשר וכוונה ויתקן כל שגיאה

אם בהקפדה על לשון תקינה חפצה נפשכם, הכירו את Perfect Tense – יישום אינטראקטיבי העושה שימוש בבינה מלאכותית כדי להבין את ההקשר והמשמעות של הטקסט ומתוך כך לזהות ולתקן במדויק כל שגיאה. ניתן להוספה לאתר כמתקן אוטומטי. הגיע הזמן להותיר את הטעויות מאחור.

הממפה – יעשה לכם סדר

WriteMapper 2 מצהיר שילווה אתכם משלב הרעיון ועד הטיוטה הסופית. יישום מחשב זה יסייע לכם להתגבר על מחסומי כתיבה ויבצע ביחד איתכם סיעור מוחין, תוך יצירת תרשימי זרימה שיעזרו לכם לתרגם את החזון שלכם באופן המדויק ביותר לטקסט המוגמר. איך אמרו חכמים? סוף מעשה במחשבה תחילה.

המקדם – יעזור לכם לפצח את השיטה

SEO Writing Assistant by SEMrush ייקח אתכם יד ביד, יוביל אתכם במבוך המפותל של קידום האתרים האורגני ויוודא שהטקסט שלכם כתוב באופן נכון שיביא אותו לראש שורת התוצאות במנוע החיפוש. יעיל עבור כל כותבת או כותב תוכן קידומי עם השאיפה הנאצלת להביס, אחת ולתמיד, את האלגוריתם האימתני של גוגל.

המדריך – ילמד אתכם ליצור תוכן שיווקי בשבעה צעדים

המדריך המהיר והחינמי Content Writing Checklist מיועד לא רק אבל גם לכותבות וכותבים שיווקיים המעונינים להגדיל את המכירות, להגביר את החשיפה והמודעות למותג ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלהן/ם. יישום שיטתי של התובנות המצויות בו אמור לעזור לכם ליצור תוכן שיווקי איכותי, מדויק ואפקטיבי יותר.

הקהילתי – לכתוב 200 מלים ביום

מי אמר שאתם חייבים לעשות הכול לבד? 200 Words a Day היא קהילה וירטואלית של כותבים המהווה סביבה תומכת המיועדת להפוך את הכתיבה להרגל בקרב כל חבריה ולאפשר להם להשתפר ביחד. המפתח, כמו שכבר הבנתם בעצמכם, הוא לכתוב 200 מלים מדי יום – בלי הנחות.

המסוכן – אסור להפסיק להקליד

The Most Dangerous Writing App מיועד למי שיעד הכתיבה שלהם הוא כמותי יותר מאיכותי, לבעלי רעיונות המעוניינים לבטאם בחופשיות וללא מעצורים או להססנים כרוניים שמתקשים להביא עצמם לכתוב באופן שוטף וזקוקים לאימון בכך. היישום הנבזי אך היעיל הזה מבוסס על קונספט פשוט: אם תפסיקו להקליד אפילו לרגע, כל מה שכתבתם עד כה פשוט יימחק ותיאלצו להתחיל מחדש. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

השיתופי – יהפוך את הכתיבה לעבודת צוות

GitBook הוא יישום נוח, מתוחכם וחינמי מבית Linux המקל על צוות במקום העבודה לחלוק ידע, לכתוב מסמכים משותפים, לתעד את התוצרים באופן הנגיש לכול ולהגביר את התפוקה שלו. עושה לכם חשק להתחיל לכתוב ביחד?

החברתי  – כי קיבוץ זו לא מילה גסה

עולם אנשי התוכן והתוכניסטים אלו שתי קבוצות הפייסבוק המובילות לאנשי תוכן (לאו דווקא טקסטואלי) היום בארץ. לעולם אנשי התוכן יש גם חשבון טלגרם. תתחברו, שתפו ותלמדו מנסיונם של אחרים.

ניסיתם את אחת הדרכים בכתבה? ספרו לנו על כך.

פורסם ב: כתיבת תוכן

גלילה למעלה
השארת פרטים    X
    דילוג לתוכן