דף הבית » כתיבת תוכן » 5 סיבות למה כדאי לבלוג שלכם להיות חברותי

5 סיבות למה כדאי לבלוג שלכם להיות חברותי

אם אתם רוצים למשוך לבלוג שלכם עוד תנועה של גולשים אתם צריכים להיות חברותיים לבלוגים אחרים. למעשה, אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את הבלוג שלכם מבחינת תוכן ומעורבות היא לבקר בבלוגים אחרים בתחומי עניין דומים ולהגיב בהם, באופן ענייני כמובן. עולם הבלוגים הוא קהילה וכמו בכל קהילה, גם כאן בנייה של קשרים חיוביים יכולה לעשות רק טוב לכולם.

בלוגריות שאוהבות לכתוב אחת אצל השניה
בלוגריות שאוהבות לכתוב אחת אצל השניה

הנה 5 סיבות למה כדאי לכם להגיב לתוכן בבלוג של קולגות

  1. שמור לי ואשמור לך – ככל שתגיבו יותר על תכנים של אנשים אחרים, כך יש יותר סיכוי שהם יגיבו בבלוג שלכם. זוהי פעולת תגמול הפוכה. בלוגרים אחרים יעריכו את התגובה שלכם ולכן ירגישו יותר ביטחון להגיב בבלוג שלכם.
  2. פיתוח קשרים – פיתוח מוניטין חיובי לעצמכם הוא לא רק ביטוי של טוּב-לב מצדכם אלא פעולה שיכולה להועיל לכם. הסיבה לכך פשוטה, ככל שתתפתח מערכת היחסים ביניכם לבין בלוגרים נוספים כך יש יותר סיכוי שמישהו מהם יבקש מכם לכתוב עבורו פוסט אורח ואז תרוויחו חשיפה נהדרת.
  3. קבלת השראה – קריאה של בלוגים אחרים וחשיבה על התוכן שמפורסם בהם יכולה לעזור לכם לקבל השראה לכתיבה. מצד אחד, אם אתם מסכימים עם נקודת מבט מסוימת אתם יכולים לכתוב פוסט משלכם בנדון. מצד שני, אם אתם לא מסכימים אתם יכולים לכתוב פוסט נגדי. בכל מקרה אתם מרוויחים כי כתיבת תוכן מעורר עניין היא דרך מצוינת למשוך קהל נוסף לבלוג שלכם.
  4. בניית קישורים – השארת קישור לבלוג שלכם בבלוג אחר היא דרך פעולה מקובלת לקידום שתי מטרות: קידום הבלוג שלכם והעלאת כמות קהל הקוראים שלו. זכרו – אם התגובה שלכם תהיה מעניינת במיוחד או מעוררת מחשבה, יש יותר סיכויים שגולשים יעמיקו ויקראו את הבלוג שלכם. קחו את הזמן והשקיעו מחשבה ואנרגיה בתגובות שאתם משאירים בבלוגים זרים.
  5. הפגינו תמיכה – בסופו של דבר, קשר עם בלוגים אחרים מועיל לקהילת הכותבים כולה. אמנם זה יכול להועיל לכם בדרכים השונות שפורטו לעיל אבל בשורה התחתונה – זאת הדרך להראות הערכה לעבודה הקשה של עמיתיכם. אם תתיחסו לאחרים כמו שאתם רוצים שיתייחסו אליכם תקבלו שתי תוצאות: הם ירגישו יותר טוב ואתם רק תרויחו.

אם יש לכם בלוג קיים ואתם לא מצליחים לנהל אותו כמו שצריך או לכתוב עבורו תכנים מצוינים – אנחנו פה ושירות כתיבת הבלוגים שלנו הוא פשוט מעולה.

פורסם ב: כתיבת בלוגים, כתיבת תוכן

תגיות: | | | | |

גלילה למעלה
השארת פרטים    X
    דילוג לתוכן