דף הבית » כתיבת תוכן » קורס כתיבת תוכן שיווקי – זה משהו שבאמת יעזור לך?

קורס כתיבת תוכן שיווקי – זה משהו שבאמת יעזור לך?

נרטיב

אם יצא לכם להסתובב קצת בפייסבוק לאחרונה (בואו נודה בזה, כולנו שם, גם בזמן העבודה, למעשה – בעיקר בזמן העבודה 🙂 ), בטח שמתם לב, שפתאום, משום מקום, צצו מיליון יועצים, קואצ’רים וקורסים, שילמדו אתכם לעשות (בתשלום לא מבוטל, כמובן) את מה שעד לא מזמן בכלל לא ידעתם שאתם לא יודעים לעשות (או, לפחות, חשבתם שאתם עושים נכון, אבל הפרסומים שלהם מוכיחים לכם שלא). רוצים דוגמה? תודו שעד לפני כמה שנים, לא הייתם מודעים לצורך הדחוף שלכם ביועצת שינה לתינוקות.

חושבים שזה מופרך?

תחשבו על יועצת הזוגיות (הגרושה מס’ פעמים) ועל היועץ לכלכלת המשפחה (שחשבון הבנק שלו, אמנם, כרגע, מצוי במינוס, אבל אחרי שידריך אתכם, ישתפר במעט) שאתם מכירים. לא פלא שלמרבית תחום הייעוץ והקורסים יצא שם של מסחטת כספים מטורפת.
ועכשיו, נחזור לעניין הקורס לכתיבת תוכן. האם קורס לכתיבת תוכן נופל בקטגוריה הזו, או, שמא, באורח פלא, אכן מדובר במשהו אמיתי, שאכן מעניק ערך מוסף?

קורס לכתיבת תוכן – השנקל שלנו בעניין

כחברה העוסקת בכתיבת תוכן מזה שנים רבות, שמנו לב שתחום כתיבת התוכן, כמעט כמו כל תחום אחר המבוסס על יצירתיות, מתחלק לשני רבדים – הכישרון והטכניקה.

כשרון הוא אותו ניצוץ שאתה נולד איתו. כמו ציור ושירה, גם כשרון הכתיבה מהווה את מצרך הבסיס, זה שבלעדיו, שום מילה או תו, (שלא לדבר על יצירה שלמה) לא ייווצרו. מאידך – קיימת הטכניקה או הטכניקות (במקרים של כתיבה) שהן אלה שמחברות את המילים והמשפטים לכלל יצירה שלמה.

ועכשיו,

יש לנו שתי בשורות – האחת רעה והאחת טובה!

הבשורה הרעה היא, שאת הכישרון (אותו ניצוץ ראשוני) או שיש לכם, או שאין לכם. את הכישרון, לכשעצמו, לא ניתן ללמד, ולכן – שום קורס לכתיבת תוכן לא יוכל להפוך אתכם לכותבים מוכשרים (או לכותבים בכלל), אם איתרע מזלכם ונולדתם בלי כשרון כתיבה כלל.

אבל, כאן מגיעה הבשורה הטובה. נדיר מאד לפגוש אדם חסר כשרון כתיבה לגמרי. גם אם כשאנחנו מתייחסים לכשרון כתיבה, האיידולים שלנו הם ש”י עגנון, ח.נ. ביאליק או שאול טשרניחובסקי, המציאות הדיגיטלית פתחה פתח להמון סוגים אחרים של תכנים. לדוגמה, פוסטים בפייסבוק, כתיבת תכנים שיווקיים, כתיבת תוכן מקצועי וכן הלאה, שאף אחת מהן אינה מצריכה מכם להיות עגנון, ביאליק או טשרניחובסקי, אלא מאפשרת לכם לגלות כשרון כתיבה מסוג אחר, שונה.

כאן, במקרים האלה, קורס לכתיבת תוכן יכול לתת לכם את כל הטכניקות הנדרשות לכם כדי להשתלב בתחום.

מילה אחרונה, לסיכום:

אם התמזל מזלכם ויש לכם גם כשרון כתיבה מולד, קורס כתיבת תוכן יכול להביא אתכם הרבה יותר רחוק מכותבים אחרים, שבוקר אחד התעוררו והחליטו שבא להם לכתוב, בגלל התדמית הזוהרת (והכסף, הלכאורה, קל) שיש לתחום העיסוק הזה.

פורסם ב: כתיבת תוכן

תגיות: | | |

גלילה למעלה
השארת פרטים    X
    דילוג לתוכן