נדל"ן
נדל"ן

כתיבת והפקת תכנים לאתרי פרוייקטי נדל”ן בישראל

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

כשמרימים פרוייקט נדל”ן חדש

חייבים לקחת את התוכן השיווקי באתר הפרויקט צעד אחד קדימה. המטרה שלנו היא שהמתעניינים בפרויקט יקבלו את כל המידע החשוב להם ויגיעו אל נציגי המכירות וסוכני הנדל”ן כמה שיותר מבושלים. חשוב שאתר הפרויקט הנדלנ”י שלכם בישראל ישקף נאמנה את הרמה הגבוהה של הפרויקט, יציג חוץ מתוכן כתוב מפורט על כל דירה גם סרטונים מהשטח וראיונות עם אנשי המקצוע שמלווים את הפרויקט. תוכן שכזה יכין את הגולשים הרבה יותר לשיחת המכירה שתגיע עם הפנייה שלהם כמתעניינים בפרויקט.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

כתיבת תוכן שיווקי לנדל”ן בישראל, מצריכה היכרות מעמיקה עם התחום ובין היתר: שליטה במונחים מקצועיים, סוגי שירותים, הבנה מעמיקה של הבדלים בין נדל”ן פרטי, מסחרי ומוסדי, בקיאות בכל מה שקשור לסוגים השונים של פרויקטי התחדשות עירונית ועוד…

כמובן, שלצד ההיכרות המעמיקה עם התחום, יש צורך במומחיות, ניסיון, יכולות וכישורים בעולם הכתיבה השיווקית – אשר כפי שאתם ודאי יודעים, בכוחה להפוך כל פרויקט נדל”ן שאתם משווקים, לאטרקטיבי ונחשק במיוחד!

לכן, אם אתם מעוניינים בכתיבת תוכן לאתרים לשיווק נדל”ן, לא מספיק לפנות לכותבי תוכן –  יש לפנות למומחים בכתיבת תוכן לאתרים לשיווק נדל”ן בישראל!

כל מה שצריך לכתיבה מדויקת ואיכותית

כתיבת תוכן לאתרים לשיווק נדל”ן מצריכה גם היכרות מעמיקה עם קהלי היעד. חשוב לזהות את היתרונות היחסיים של אותו הלקוח – בין אם מדובר בסוכן נדל”ן, חברת לניהול פרויקטים בתחום הנדל”ן, עורך דין מקרקעין וכיוצא בזה.

יש גם להכיר לעומק את מילות המפתח בעולם הנדל”ן. כמובן, גם היכרות עם פלטפורמות הפרסום הבולטות בעולם הנדל”ן יכולות לסייע במידה רבה למלאכת הכתיבה, ולסייע בקבלת התוצאה המושלמת – אשר תתאים פרטנית לאותה הפלטפורמה.

על אמינות וחשיבותה בכתיבה לאתרים לשיווק נדל”ן

כידוע, בשביל שכתיבה שיווקית בעולם הנדל”ן תהיה יעילה ותשיג את מטרתה, קיימת חשיבות לשדר אמינות גבוהה. את המטרה הספציפית הזאת ניתן להשיג באמצעות שילוב חכם בין כתיבה שיווקית לבין כתיבה אינפורמטיבית (הכוללת שימוש במונחים מקצועיים, עובדות ונתונים עדכניים מעולם הנדל”ן) – אשר יכולה להשפיע במידה רבה על השאלה אם אותה החברה/איש המקצוע יתפסו כמקצועיים ואמינים בתחומם.

כמובן, שמעבר לסגנונות הכתיבה יש לוודא שהכתיבה מותאמת באופן פרטני למטרות ולצרכים הפרטניים של אותו הלקוח ולכן אם גם אתם רוצים להגדיל את החשיפה לפרוייקט הנדלנ”י שלכם, לבדל אותו מהמתחרים וליהנות משם ומוניטין. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ואנו נדאג לכתוב לכם תוכן שיווקי אשר יספק מענה על כל הציפיות ועוד..

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן