דף הבית » כתיבת תוכן » כתיבת תוכן דיגיטלי בתקציב מינימלי

כתיבת תוכן דיגיטלי בתקציב מינימלי

מלחציים על ארנק

מיליוני גולשים ברחבי האינטרנט מחפשים משהו  בכל רגע נתון. בין אם מדובר על ידע, מוצר כלשהוא, שירות ועוד. תוכן מעניין ואטרקטיבי יגרום להם להישאר זמן רב יותר באתר שלך ואפילו לחזור ולגלוש בו. באוטוסטרדת המידע האינסופית, תוכן מדוייק, מעניין  ומעשיר, יכול לגרום לגולשים להפוך להיות הלקוחות החדשים שלך.

תן לתוכן לעבוד בשבילך

הזירה האינטרנטית מלאה מתחרים. חידוד המסרים וכתיבתם בצורה ברורה, מעניינת וזורמת במגוון רחב של נושאים הקשורים לעולם התוכן של האתר שלך וכמובן על פי מילות מפתח רלוונטיות, יהפכו את האתר שלך לאטרקטיבי במיוחד. אז איך עושים את זה? ממש כמו טווה הקש מ"עוץ לי גוץ לי", תוכן איכותי הופך עבורך לזהב. כותבים מקצועיים יהפכו את הבריף שלך לתכנים במגוון ענק של נושאים הקשורים לתחום בו האתר שלך עוסק. הכותבים המיומנים שלנו יעשו מה שהם עושים עבור מאות הלקוחות שלנו המגיעים ממגוון תחומים ונהנים מידי יום מאלפי כניסות לאתרים שלהם: הם יחשבו כמו הקונים הפוטנציאליים שלך, מה מעניין אותם, מה הם רוצים לדעת, מה יגרום להם להישאר באתר שלך למספר שניות נוספות ולא להמשיך הלאה ואיזה תוכן יגרום להם לרכוש את המוצר או השירות שלך.

הצלחה שאפשר למדוד

אז איך זה עובד? בהשקעת תקציב לא גדולה, נצא לדרך ונכתוב עבורך תכנים איכותיים, במגוון נושאים השייכים לעולמות התוכן של האתר שלך. הם יהיו מדויקים, זורמים ומרתקים ובעיקר, שונים מאלו שכבר נכתבו עבור המתחרים שלך. כן, יש לנו משהו לחדש לך וגם לגולשים. כי אנחנו כבר יודעים: יותר עניין, יותר לקוחות.

כדי לדעת שהתכנים שלנו באמת עובדים אפשר להיעזר בגוגל אנליטיקס או בכל מערכת ניטור המאפשרת לך לקבל אינפורמציה הקשורה באתר שלך ובעיקר, אילו תכנים מקבלים את זמן השהייה הארוך יותר. תכנים בהם הקוראים שלך מתעניינים יותר. תכנים שזוהו כמעניינים יותר, יזכו על ידינו לפיתוח והעמקה. הם יהיו ארוכים יותר, מפורטים יותר וממוקדים הרבה יותר.

חשיפה זה כל העניין

זו כל החוכמה: התוכן עובד עבורך 24/7 במגוון ערוצים. תוכן שיווקי מעניין הוא בעל ערך מוסף לאתר שלך גם במגוון הרשתות החברתיות המאפשרות לך להגיע לקהל גדול יותר. תכנים שיווקיים מעניינים הקשורים לאתר שלך, יכולים לזכות לשיתופים רבים וליצור אפקט ויראלי בו יותר ויותר אנשים יכנסו לאתר שלך, ישתפו, יגלשו לאתר שלך כמה וכמה פעמים וגם יהפכו להיות הלקוחות שלך.

והנה השורה התחתונה

אתר האינטרנט שלך חייב חשיפה. תוכן שיווקי מעניין, ממוקד, זורם ואיכותי הנכתב על ידי חברה מקצועית, יכול לגרום לגולשים רבים יותר להיחשף אל האתר שלך ולהפוך להיות הקונים הפוטנציאליים שלך. כתיבה מעניינת ומרתקת תשאיר גולשים זמן ארוך יותר באתר שלך ואף תגרום להם לחזור אליו שוב ושוב ובנוסף, כמות גדולה של מבקרים ששוהים זמן רב באתר שלך תביא לקידומו במנוע החיפוש של גוגל.

כתיבה שיווקית מקצועית היא המפתח שלך לחשיפה בפלטפורמות מגוונות וביניהן הרשתות החברתיות השונות וזאת, כאשר התכנים השיווקיים באתר יזכו לשיתוף ויצרו אפקט ויראלי שיגדיל את החשיפה שלך בצורה משמעותית.

כאן ניתן בקלות להזמין תכנים שיווקיים אונליין

פורסם ב: כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן

גלילה למעלה דילוג לתוכן