דף הבית » סיפור לקוח » סיפור לקוח: עם כתבנית הבנתי בפעם הראשונה מה זה שירות איכותי

סיפור לקוח: עם כתבנית הבנתי בפעם הראשונה מה זה שירות איכותי

יניב מלכה הוא עוד אחד מלקוחות רבים שלנו שמגדירים את עצמם כחרדים, כדתיים לאומיים, כמסורתיים או בכל מקום אחר בסקאלה הדתית – אמונית והתכנים שהם צריכים יכולים להיות ברוח יהודית, כאלו שנוגעים לדת בדרך כלשהיא או כלליים בכל נושא שהוא.

אנחנו מצליחים לספק להם לא רק שירות מצוין כמו כולם אלא גם מדוייק ומתאים לצרכיהם מהסיבה הפשוטה – כי בצוות שלנו יש גם כותבים דתיים ואפילו חרדים שמכירים את הניואנסים הקטנים ובעיקר את הצרכים של הלקוחות הללו ויכולים לספק להם תוצאה מושלמת.

נחזור ליניב. יניב הוא בחור מיוחד עם עסק מדהים. הייטקיסט מצליח שהתגורר כמה שנים ביפן, אחד שעשה לא רק שינוי בקריירה אלא בכל אורחות חייו כשהחל להתקרב ליהדות ולשמור מצוות. הוא טוטאלי בכל מה שהוא עושה וכך גם באתר שהוא העסק שלו – נדל”ני, אתר מושקע שהרעיון בבסיסו הוא שירות פרסום למתווכים ברשתות החברתיות, תוך שימוש במערכת שיוצרת את המודעות.

יניב מלכה

אהבה ממבט ראשון (על הפוסטים)

“את כתבנית הכרתי דרך פייסבוק” מספר יניב “הפוסטים שלהם תפסו את העין שלי והבנתי שאם אותי הם תפסו, כנראה שהם יודעים דבר או שניים על כתיבה שיווקית ועל מסרים משכנעים”. הוא פנה אלינו ומיד נוצר הקליק “שירות כזה הרבה זמן לא קיבלתי. לא עוד פעם הבטחות וסיפורים אלא תכל’ס, מה שהייתי צריך באופן ענייני ומהיר”

יניב עובד מטבע הדברים מול לקוחות ממגזרים שונים, חלקם דתיים וחלקם חילוניים וכל לקוח כזה שהוא למעדה מתווך, עובד מול קהל היעד שלו וצריך שהמסר שלו יועבר בצורה הטובה ביותר.

“מהר מאוד הבנתי שאני עובד עם מקצוענים, כאלו שיכולים להתאים את עצמם, להתגמש ולהתכוונן לכל מודעה בהתאם לייעוד שלה. ההתנהלות מול כתבנית היתה פשוט חוויה ובעיקר, תחושה שיש שם בצד השני מי שבאמת רוצה לעזור לי לדחוף את העסק שלי קדימה”.

התכנים שיניב צריך מגוונים וכך גם השירותים שדרושים לו, מכיוון שלא רק מודעות ללקוחות וחומרים שיווקיים בשבילם נדרשו אלא גם קידום האתר שלו היה חשוב לו. “משיטוטי ברשת בעולם ה-SEO ומהייעוץ שקיבלתי מכתבנית, הבנתי מהר מאוד שאני חייב בסיס כדי לקדם את האתר שלי בצורה אורגנית וקידום אורגני מתחיל עם דו”ח מילות מפתח איכותי ומקצועי. מילאתי שאלון קצר וסיפרתי קצת על העסק שלי, ובתוך כמה ימים קיבלתי דו”ח קריא ונוח שעשה לי סדר בראש”.

זהו, התמכרתי!

“כתבנית היא באמת משהו אחר מכל מה שהכרתי, גם ברמה המקצועית וגם ברמה השירותית כשלקחתי את שני אלו בחשבון והוספתי את העלויות ההוגנות שלהם, הבנתי שמצאתי בית בכל מה שנוגע לתוכן ולשירותים הנלווים אליו. זהו, התמכרתי” חתם יניב.

פורסם ב: סיפור לקוח

תגיות: |

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן