דף הבית » כתיבת תוכן » כתיבת תוכן לאתרים לשיווק נדל”ן בחו״ל

כתיבת תוכן לאתרים לשיווק נדל”ן בחו״ל

יש לא מעט אתרים בארץ שמשווקים לישראלים נדל״ן בחו״ל, ואין ספק שזה ראוי וטוב כי הרבה ישראלים מעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם. כדי לשווק אתרים כאלו צריך לעשות זאת בחוכמה. איך? להבין איך כותבים להם תוכן מקצועי ומדוייק כדי שהגולשים כבר בעת הגלישה באתר יבינו שהם בידיים מקצועיות.

באתרי נדל”ן ניתן למצוא גם תוכן שיווקי, וגם תוכן אינפורמטיבי. כך שכל מי שמבקר באתר, או מתעניין בנדל״ן בחו״ל יוכל להתרשם שם מתובנות, ממידע אמין ומנתונים עדכניים על מדינת היעד.

רחוב טיפוסי ברומא, איטליה
רחוב טיפוסי ברומא, איטליה

איך עושים זאת נכון?

קודם נתחיל בכך שיש צורך לעשות מחקר מאוד מעמיק על מדינת היעד, כמו תרבות, אוכל, ואפילו אזורים שווים או פחות שווים, כך שלאדם המעוניין לרכוש נדל״ן בחו״ל יהיה יכולת להבין על מה ואיפה הוא הולך להשקיע.

כדי להקנות למאמרים כאלו אמינות ושקיפות, יש צורך גם לחקור את מחירי הנדל״ן העדכניים במדינת היעד, את גובה המיסים, ואת המספרים החשובים הנוספים כמו התשואות, אחוזי הריבית במקרה של מימון, גובה המימון ועליית הערך הצפויה.

בנוסף, גוגל ידוע כמנוע חיפוש שעם הזמן הולך ו”מבין” כשיש תוכן לא אמין ברשת, לכן יש צורך להעביר לו מסר ברור – אנחנו לא משחקים. בתוכן שכזה יש גם צורך להעניק לקוראים הישראלים חוויה ולדבר אל עולם הרגש שלהם. המטרה של אתרי נדל”ןכ אלו היא להעניק לישראלים את האופציה לקנות בחו״ל, לכן התוכן אמור להכיל מידע על חו״ל, אך גם לדבר ללב של הקהל הישראלי, שלעיתים הוא ביקורתי למדי וספקן.

בכתיבת תוכן לאתרי נדל”ן שמשווקים לישראלים נכסים בחו”ל, חוץ מכל הדברים שכבר הזכרנו, צריך לנסות להנגיש את המידע של עולם הנדל״ן באופן ברור, רהוט ובצורה עניינית וייחודית. כדי שכל מי שגולש באתר כזה או נחשף למאמר יבין מה רוצים ממנו, יקלוט ישירות את היתרונות, ירגיש את החוויה, והכי חשוב יבין שזה מה שהוא רוצה – לקנות נדל״ן בחו״ל.

אל תפחדו ממילים, אבל השתמשו בהם בחוכמה ולמטרה של המאמר בלי למרוח את הקורא. העולם נגיש לנו ומחקרים כמו אלו אפשר לעשות באינטרנט. בחרו או השתמשו בכותבי תוכן שיודעים להעביר כל צורך למילים.

הנה דוגמה מעולה לאתר נדל”ן שמשווק לישראלים נכסים בחו”ל – אתר על נדל”ן בצ’כיה ובעיקר בפראג. מיותר לציין שכל התוכן שם נכתב על ידינו… כן? אם גם אתם רוצים תכנים כאלו – צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם!

פורסם ב: כתיבת תוכן, כתיבת תוכן לאתרים

תגיות: |

גלילה למעלה
השארת פרטים    X
    דילוג לתוכן