תוכן איכותי: כל מה שנדרש למקדמי אתרים (SEO) שרוצים לבנות עסק מצליח,

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם אתרים גדולים)

תוכן איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
כתיבה אנושית
מעל 7 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
מנהל פרויקטים אישי ואנושי
בדיקות מקוריות שוטפות

שנים של תוצאות בשטח

רוצים למקסם את עבודת הקידום שלכם תוך כדי חיסכון בזמן וכסף? אצלנו תיהנו משירות כתיבת תוכן שמיועד במיוחד למקדמי אתרים. צוות הכותבים המיומנים שלנו יודע לספק תוכן איכותי שמותאם לדרישות של מנועי החיפוש, החל מתוכן קידומי לאתרי לווין, דרך מאמרים אינפורמטיביים ושיווקיים וכלה במאמרים מקצועיים ועיתונאיים. על ידי מינוף המומחיות שלנו, תוכלו להתמקד בביצוע אסטרטגיות קידומיות בזמן שאנחנו לוקחים על עצמנו את מלאכת הכתיבה. אל תפספסו את ההזדמנות לקפוץ בדירוגים ולהביא לידים חמים לאתרים אותם אתם מקדמים. לחצו על הכפתור למטה ושדרגו את האתרים שלכם בתוכן מרתק ואיכותי שעושה את העבודה. מילות המפתח עליכם, הערך המוסף עלינו. 

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

להוביל על פני המתחרים ולתפוס את המקומות הראשונים בגוגל

העבודה של מקדם אתרים מקצועי לעולם לא מסתיימת. כדי להבטיח שתמיד ניתן ללקוחות שלנו את השירות האמין והטוב ביותר, המקדם הופך לסוג של תמנון – כל זרוע שלו מנהלת היבט אחר. זרוע אחת עוקבת אחרי המיקומים בגוגל עם AHREFS, זרוע נוספת עורכת אופטימיזציה טכנית מתמדת בעמודי האתר ואחת נוספת בונה פרופיל קישורים אמין וחזק עם Majestic. על כל הזרועות הללו, מנצח לב אחד – התוכן.

כבר שנים שאנחנו בכתבנית מספקים למקדמי אתרים ומשווקים שירותי תוכן בסטנדרטים הגבוהים ביותר – ממאמרי תוכן קידומיים פשוטים שנועדו לשתילה באתרי לווין לשם הוצאת קישורים ועד לכתיבה של תוכן מקצועי מפורט ובריא (לפי הנחיות גוגל למקדמי אתרים) לאתרי הכסף עצמם. אפשר לרכוש אצלנו גם מחקרי מילות מפתח מותאמים אישית (לא כאלה שנוצרו עבור לקוחות אחרים ונמכרים כמה פעמים), תוכן שיווקי, סרטונים שמיועדים להאריך את זמן השהייה באתר ואפילו שעות יעוץ (לא מעט מקדמי אתרים נעזרים בניסיון שלנו ועושים איתנו סיעורי מוחות – דווקא מתוך חוסר ההכרות שלנו את הלקוחות עולות לפעמים תובנות שרק מי שמביט מהצד יכול לספק). נשמח לסייע גם לך להבטיח שגם אצל הלקוחות שלך – התוכן יישאר המלך.

איך נוכל לעזור לך לקדם טוב יותר?

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

לקוחות שעשו את זה איתנו:

הופכים את הנתונים שלך לתוכן מזמין ומניע לפעולה

זה לא משנה אם אסטרטגיית התוכן שלך מתוכננת עם ahrefs, higvher או SEMRush. בסופו של יום – ביטויי המפתח, טרנדים חדשים שרצים בגוגל וברשתות החברתיות ועבודות התחזוקה שנדרשות לשימור המיקומים של הלקוחות שלך בגוגל – כולם חייבים לבוא לידי ביטוי באופן שמדבר לקהלי היעד שלך.

צוות הכותבים שלנו לא מביא איתו רק ידע מקיף בעולמות התוכן וכשרונות כתיבה יצירתיים – הוא מביא איתו בעיקר ניסיון רב שנים בעבודה עם מקדמים. לך יישאר רק להעביר לנו את דו”ח ביטויי המפתח שהוצאת עם ahrefs או לעדכן אותנו בביטויים האחרונים שהקפיצו את עמודי האתר שלך ב-Google Search Console, ואנחנו כבר נוכל לסייע לך לייצר את התוכן שיבטיח לך מיצוי אופטימלי של כל הנתונים.

קופירייטינג מדויק ואיכותי לתוצאות העשירות והסכמות שלך

מספיקה הצצה קטנה בהמלצות של גוגל סרץ’ קונסול או בדו”ח האחרון שקיבלת מהייבר כדי לדעת שהיום יותר מתמיד, תוצאות עשירות וסכמות משחקות תפקיד עצום בקידום האתר. עמודים שיציגו שאלות ותשובות, ביקורות, תמונות או תשובות נפוצות לחיפושים בצורת שאלה, יטוסו במעלה תוצאות החיפוש. עם זאת, בנייה תכנית של מאפייני הסכימה בעמודים היא רק ההתחלה. בסופו של דבר – התוכן שלך יפגוש בני אדם.

אם בבדיקה האחרונה שלך ב-Rangranger גילית שיש עוד הרבה עמודים שניתן להעשיר את תוצאות החיפוש שלהם, אנחנו כאן כדי לסייע לך לעשות את זה בצורה יצירתית וקולעת לקהלי היעד שלך.

 • נבנה כותרות ותיאורים יוצאי דופן שימשכו את תשומת הלב של המשתמש
 • ננסח שאלות ותשובות בהתאם למחקרי ביטויי מפתח
 • נעשיר את התוכן הקיים שלך עם הנתונים האחרונים מ-Google Search Console
 • נסייע לך לשלב ביטויים מומלצים מ-SEMRush בשאלות ותשובות בצורה טבעית
 • ננסח ביקורות מרתקות ואיכותיות

להזמנת קופירייטינג עוצמתי וקולע:

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

שירותי הפקה מקצועיים לתוכן וידאו שגורם למשתמשים להישאר יותר זמן באתר

על אף שתוכן טקסט הוא עדיין הגורם המוביל בכל אסטרטגיית תוכן מוצלחת – כנראה שלא נוכל לנצח בתחרות היום רק עם מילים. כיום יותר מתמיד אנחנו מגלים שבהרבה מקרים תוכן ווידאו הוא זה ששובר את הרשת. מקדמים רבים משתפים אותנו שתכני ווידאו מפגינים ב-Analytics את שיעורי ההמרה הגבוהים ביותר. מחלקת המדיה של כתבנית כוללת תסריטאים, צלמים, מומחי After Effects ואנימטורים מנוסים שיסייעו לך להפיק תוכן ווידאו ברמה הגבוהה ביותר.

 • ראשית, נלמד יחד את הצרכים של הלקוחות שלך ונאפיין את קהלי היעד שלהם כדי ליצור תוכן שידבר ישר אליהם.
 • לאחר מכן, נחבר אליך את מומחי התוכן שיוכלו להעניק לך מענה מדויק לצרכים ולסגנון שלך.
 • אחרי שנסגור את תוכנית העבודה, נקבל ממך את כל החומרים הנדרשים כדי להתחיל ונפיק עבורך סרטונים ייחודיים וברמת הפקה גבוהה.

בין אם נדרשים לך סרטוני תדמית, סרטוני מוצר, מדריכי שימוש או טסטמוניאלס שישפרו את סמכות ואמינות האתר, יש לנו את הכלים והידע כדי להעניק לך תוכן שיעניק לאתר שלך פוטנציאל קידום אדיר.

כתבנית, ספרו לי עוד על שירותי המדיה שלכם:

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

ניסו אותנו כבר:

אקטיבטרייל
לוגו הבצפר
איסתא
אקסטרה קידום אתרים
מארוול ישראל
מכללת תל חי
לוגו - האוניברסיטה העברית ירושלים
מעריב
לאוס לוגו
ניר אזולאי קידום אתרים

סיפורים אמיתיים מכאלה שכבר ניסו אותנו:

לכל אורך עבודת הקידום שלך, כלים רבים משמשים אותך. מבדיקת איכות הקישורים עם Broken links checker ועד למעקב אחר משימות קידום עם “כל יום”, או “highver”, העבודה היום-יומית והקפדנות שלך היא זו שממצה את הפוטנציאל מהאתרים של הלקוחות שלך.

בכל נקודה באסטרטגיית הקידום שלך, כתבנית היא הכתובת המקצועית האידיאלית שמאפשרת לך להציב סטנדרטים גבוהים מתמיד באיכות התוכן. ממחקרי ביטויי מפתח מותאמים אישית ומאמרים מקצועיים בכל תחום ועד להפקות וידאו בכל היקף – אין גבול למה שנוכל לסייע לך להעניק ללקוחות שלך. ולקוח שמעניקים לו ורואה תוצאות, זה לקוח שהריטיינר שלו לא רק נשאר אלא הולך וגדל!

אין שום סיבה להעביר את הלקוחות שלך לגורם חיצוני בכל פעם שהם זקוקים לתוכן. שיתוף הפעולה בינינו יאפשר לך להזמין מאיתנו מדי חודש את כל התכנים הנדרשים לקידום, בין אם נדרשים לך מאמרי Offpage לבניית פרופיל קישורים או מאמרים לאתר הלקוח. רק אם תרצה בכך, נוכל לתשאל את הלקוחות שלך בעצמנו ולחסוך ממך את הפינג-פונג המתיש שלעיתים כרוך בכך.

רוצה ללמוד עוד על מגוון ההזדמנויות שאנחנו מציעים למקדמים?

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום כאן ונחזור אליך בהקדם עם כל השירותים שאנו מציעים ונסייע לך לאפיין את הצרכים שלך במדויק.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
  X
  דילוג לתוכן