דף הבית » סיפור לקוח » סיפור לקוח: “יחד יצרנו קונספט שהפך אותי לייחודי בתחום העיסוק שלי”

סיפור לקוח: “יחד יצרנו קונספט שהפך אותי לייחודי בתחום העיסוק שלי”

זוהר סומך הינו יועץ נדל”ן המתמחה באזור אבן יהודה. כמו בכל עסק אחר שפועל כיום בזירת הדיגיטל, גם זוהר הבין שכדי למטב את התנהלות העסק וליישר קו עם העולם הדיגיטלי בו אנו מתנהלים, עליו לייסד אתר שיהיה הפנים של העסק שלו.

כאן הכול התחיל

” לפני כשנתיים – שלוש פניתי לכותבי תוכן שונים כחלק מהניסיון מהמחשבה להקים אתר. כך קרה שנכנסתי למאגרי לקוחות של חברות תוכן שונים, והתחלתי לקבל מהם מיילים אודות השירותים שלהם” מספר זוהר, “בהתחלה לא ייחסתי למיילים האלו חשיבות יותר מדי רבה. אולם ככל שהעמקתי בשאלה מה דרוש ממני כדי להקים אתר איכותי, מקצועי וטוב, הבנתי שהסוד טמון בעיקר במילה הכתובה. אותם מיילים נחרטו לי בזיכרון, ולאחר תקופה יצרתי קשר עם ‘כתבנית’. משם השאר זה היסטוריה! כיום כתבנית אמונה על התוכן הכתוב באתר שלי, ולא יכולתי לבקש חברה אמינה, מקצועית ושירותית יותר מזו. שמח שקיבלתי את ההחלטה הזו”.

זוהר סומך עובד כבר מזה תקופה עם ‘כתבנית’, המספקת לו תוכן מגוון ומשולב: קידומי, אינפורמטיבי, תכנים לאתר ופוסטים לעמוד העסקי ברשתות החברתיות – פייסבוק ואינסטגרם. כך סיפר לנו זוהר: “הייתה לי איזושהי שילדה של אתר, אבל בהחלט לא חשבתי שהתוצר הסופי ייראה כמו שהוא נראה בימים אלו. האתר השתדרג פלאים, עד כדי רמה שכמעט ולא זיהיתי אותו, והרבה מזה בזכות ‘כתבנית'”.

לוגו סומך נכסים - אבן יהודה

‘שעת ייעוץ’ עם כתבנית

השלב הראשון במסע המשותף של זוהר וכתבנית היה ‘פגישת ייעוץ’, במהלכה הוחלט אילו תכנים יהיו הטובים והמתאימים ביותר לשם מיטוב, קידום והשבחת התוכן באתר. השלב המטרים היה סקירה משותפת של אתר האינטרנט, ובעקבות זאת קבלת משוב באשר לנראות הוויזואלית והמילולית שלו. “מודה שלקח לי זמן לגבש תכנים” מציין זוהר בגיחוך, “על אף שאמרתי לכתבנית שייקח לי שבוע לעשות את זה, בפועל זה ארך מספר חודשים, אבל עם סבלנות הדדית וליווי מסור של כתבנית יכולנו להתקדם לאט ובטוח”.

בואו נדבר ביזנס: איך כתבנית תרמה להישגים העסקיים של זוהר?

זוהר מציין שהעבודה מול כתבנית תרמה לו רבות במישור העסקי. “מעבר לעובדה שבכל שיחה שלנו הוסיפו להעלות נקודות חשובות וענייניות שעזרו לי לדייק את התוכן ואת הפן הוויזואלי של האתר,” אומר זוהר, “לקוחות אכן נחשפו לתכנים ופנו בעקבות זאת. ולא רק זה, כשרציתי להעלות תכנים איכותיים שמפרטים אודות תחום העיסוק שלי, יכולנו לייעד אותם לאנשים הנמצאים באזורי מגורים רלוונטיים בהם אני פועל, ולדאוג שיהיה מדובר במאמרי תוכן רלוונטיים עם מילות מפתח”.

זוהר ניהל קשר ישיר עם כתבנית, ויחד עם הצוות יכלו להעלות רעיונות משותפים ולייצר קונספט אקסקלוסיבי לאתר שלו, כזה שיסב לו ייחודיות בתחום העיסוק שלו ובאזור המגורים שלו בפרט. התכנים עוררו עניין רב בלקוחות, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הוויזואלי, מה שהוביל להרבה פניות, בירורים ואפילו סתם אנשים שהרימו טלפון כדי לפרגן על התוכן המשובח. עוד מציין זוהר: “אין ספק שכתבנית עשתה עבודה מקצועית וטובה, והנה עובדה, עד היום אני מקבל טלפונים מלקוחות שהגיעו אליי בעקבות האתר שלי”.

“תמיד דאגו למלא אחר רצוני”

העבודה המשותפת של זוהר וכתבנית הייתה “פשוט נהדרת” לדבריו. הוא מעיד על קשר בין – אישי חם והדוק עם הצוות, שיטת עבודה מוקפדת ומסודרת שהתנהלה באמצעות מיילים וכן דיאלוגים שהולידו הרבה תובנות מהותיות וקבלת החלטות חשובות. עוד הוא מציין כי חש שהזמינות של הצוות של כתבנית הייתה גבוהה לאורך כל הדרך, כולם היו פתוחים לקבל רעיונות חדשים וכן גילו גמישות מחשבתית והסתגלות מהירה לשינויים.

זוהר מסכם: “מה שהכי עורר בי השראה והערכה בכתבנית, הוא שתמיד דאגו למלא אחר שביעות רצוני, אף פעם לא נתנו לי לצאת לא מרוצה והיו בסדר איתי לאורך כל הדרך. כך למשל אם היה צורך בחידוד הרעיונות שאני מנסה להעביר, תמיד זה היה מתקבל על הצד הטוב ביותר. ניכר היה שחשוב לכתבנית ליישם את הביקורת או את החידודים שאני מעביר, ולספק לי תוצרים לא פחות ממושלמים”.

פורסם ב: סיפור לקוח

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן