סרטוני תגובה מהירה (RTM)

אם עוד לא שמעת על RTM (ראשי תיבות של Real Time Marketing) והנוכחות של העסק שלך בדיגיטל חשובה לך, הגיע הזמן שתכירו. אחד המאפיינים החשובים ביותר של צריכת תוכן דיגיטלי, היא המהירות האדירה שבה ניתן לקבל עדכונים. היום כלים כמו טוויטר ופייסבוק, מעבירים מידע למשתמשים הרבה לפני כלי התקשורת המסורתיים. כדי לאפשר למותג לך לשמור על רלוונטיות ולמשוך אליו משתמשי סושיאל מושבעים, אחת המגמות החמות היום היא לייצר תכנים רלוונטיים בזמן אמת בזמן קצר מאוד.

איך עושים נכון סרטוני תגובה מהירה (RTM)

כדי לבצע את המשימה הזו בצורה יעילה, חשוב שילוו אותך אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע מקצועי בעולם השיווק הדיגיטלי. אנחנו מעמידים לרשותך מקצוענים שחיים את עולם המדיה החברתית באופן יום יומי ומעורים בכל מה שקורה עכשיו. כך תמיד תהיה לך אצבע על הדופק וניתן יהיה לייצר תוכן שלא יהיה רק ערוך ומופק באיכות גבוהה – אלא גם רלוונטי, מזמין, מבדר ומעורר מעורבות. תוכן כזה מהווה את אחד הכלים היעילים ביותר לגיבוש קהילה סביב המותג שלך והכי חשוב, שומר את המותג שלך עם האצבע על הדופק. כל רגע, כל שניה.

רוצה לראות דוגמה?

היתרונות של סרטונים בתגובה מהירה

 • סרטון RTM מחבר את המותג שלך לאירועים עדכניים שחמים עכשיו ברשת.
 • סרטוני RTM לרוב ילוו בקריצה משעשעת שתגייס מעורבות גולשים בפוסטים שלך.
 • סרטי RTM הם הזדמנות מעולה להביע את עמדות וערכי המותג שלך לאור אירוע אקטואלי.

בחירה באירוע המתאים יכולה לעשות את כל ההבדל בין סרטון ויראלי ובין כישלון. ליווי של מומחים יעזור לך להבין לאילו אירועים שווה להתייחס ואילו עשויים לגרום לתגובה הפוכה ולעורר אנטגוניזם.

למי סרטוני RTM מתאימים?

לכל אדם, עסק או חברה שרוצים להגיב במהירות ברשתות החברתיות על אירוע אקטואלי. פעם הייתם כותבים כמה שורות בפייסבוק, היום סרטוני RTM זה הדיבור החזק.

סרטוני תגובה מהירה כוללים:

 • עבודת תחקיר
 • כתיבת תסריט על ידי תסריטאים מנוסים ומוכשרים
 • הפקת ועריכת סרטון RTM קולע באורך של עד דקה
 • ביצוע מהיר, כמעט של מהיום להיום

הסרטון יהיה מותאם להטמעה בכל הפלטפורמות הדיגיטליות ויאפשר לך להציג נוכחות רלוונטית, מושכת ומקדמת שיח שתציב את המותג שלך בלב ההתרחשויות החמות ביותר במדיה החברתית.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן